Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Vztah na dálku

28. 09. 2016 v 12:21Off-line Anonym (Tentononc)
S přítelem jsem spolu už přes půl roku ale jsem daleko od sebe (přes celou republiku). Opravdu ho miluju a on mě asi taky, ale neustále nám všichni hází klaci pod nohy, za které se často zachytává a nevěří že vztah má dál cenu. Já už nevíš co mam udělat, abysme spolu zůstali, nějaké typy?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
28. 09. 2016 v 13:48Off-line 21m  (24/188/92)
Možná mám moc přísná kritéria, ale za mě 'platí' jen to, co se odehraje face-to-face. Jste spolu půl roku? Kolikrát jste se za tu dobu viděli?
Navíc píšeš, že ho opravdu miluješ a on tebe ASI taky, jestli jste si to neřekli oba, tak co to je za vztah?
Taky jsem zkoušel 'vztah na dálku', pokud je tam perspektiva toho, že se do nějaké rozumné doby přestěhuješ do jeho blízkosti (například nastoupíš na školu poblíž) nebo naopak, tak věřím, že to cenu může mít, když se do té doby vidíte alespoň párkrát do měsíce.
Mít založený 'vztah' na smajlících v Messengeru s tím, že se vidíme třeba jednou za měsíc by mně osobně fakt nestačilo...
28. 09. 2016 v 14:12Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Já Ti poradím - vyser se na takovou p**ovinu jakou je vztah na dálku. ;)
28. 09. 2016 v 14:15Off-line 21m  (24/188/92)
Pan Hard... to napsal v jedné větě :D
28. 09. 2016 v 15:31On-line Jaromi15  (16/183/62)
Vztah na dálku nemá podle mého cenu. No a kdybych měl psát ty důvody, tak by z mé poznámky byla nakonec slohová práce :D
28. 09. 2016 v 16:26Off-line edw  (15/-/-)
Přes celou republiku je až moc
28. 09. 2016 v 16:43Off-line i8051  (45/184/97)
Vztah na dalku bude naprosto skvelej v okamziku, kdyz nekdo vynaleze teleport :-) do ty doby je to nesmysl ..sorry, mozna jsi chtel slyset neco povzbudivyho, toto je ale realita
28. 09. 2016 v 19:01Off-line maxx99  (23/185/75)
Můj přítel žije v Budapešti, takže máme vztah na dálku. Snažíme se navštěvovat se alespoň jednou za 2 měsíce, týdně si volat přes skype, psát si a tak. Není to ideální, ale oba studujeme a máme podobně časově náročnou práci. Takže vím, že bychom se tak často nevídali ani ve stejném městě a takhle si aspoň nic nevyčítáme. Navíc vím, že od července příštího roku budeme spolu v jednom městě, takže to není tak, že bych jen doufal, že spolu třeba někdy budeme. Není to lehké, ale pokud se máte rádi a věříte si, tak se to zvládnout dá ;)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 10. 2016 v 20:50Off-line Betonica  (32/-/-)
Příteli. Pochybnosti má(te) už teď. Nechci sýčkovat, ale mohlo by to být jinak. Pusť ho k vodě a najdi si chlapce tak, abys s ním mohl být osobně. Anebo se sestěhujte.
31. 10. 2016 v 20:59Off-line ls33  (21/-/-)
Muj přítel byl z Ostravy a já z Prahy. Navštěvovali jsme se alespoň jednou týdně (jednou já, pak zas on) a pořád jsme se na sebe těšili. Po 10 měsících, co jsme spolu chodili jsme se nastěhovali spolu do bytu v Praze. Jsme šťastní. Neposlouchej řeči, že by jsi se na to měl vykašlat. Pokud se máte oba fakt rádi a věříte si neni v tom problém. Důvěra je ale opravdu základ!!
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload