Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Stahování předkožky

04. 01. 2017 v 16:26Off-line Lukyn2001  (22/-/-)
Ahoj mám dotaz. Je mi 15 let a mám takový problém. Při erekci mi nejde stáhnout predkozka pres zalud. Je to velký problém? Můžu to vyřešit sám bez doktorů? Na obrizku nechci. Bojím se toho. A rodičům je mi blbý to říkat. Můžu to sám nějak napravit?
04. 01. 2017 v 16:34Off-line weave  (36/177/94)
Obřízka je metoda z pravěku. Urolog ti napíše mast a ta ti predkozku roztáhne a bude to ok.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 01. 2017 v 16:40Off-line loid  (15/-/-)
04. 01. 2017 v 16:48Off-line vasek698  (25/-/-)
Hele sám jsem to měl. Je to celkem běžný. Jdi za urologem a ten to pořeší. Děje se to často kvůli krátký uzdičce, která se přetne a sešije vstřebatelnýma štychama a za chvíli máš klid. Obřízka nejspíš není nutná ale dělá se i to. Ale to je na tobě, nikdo ti to nakazovat nesmí a nebude.
04. 01. 2017 v 18:02Off-line Doc  (33/-/-)
S dovolením okopíruji odpověď, kterou jsme zde vkládal v minulosti...

Konzervativní léčba zúžené předkožky spočívá v roztahování v teplé vodě, příp. v kombinaci s lokální aplikací glukokortikoidních steroidů (nejčastěji triamcinolonu). Triamcinolon patří do 2. skupiny (ze 4) topických steroidních přípravků, a tedy není moc šetrný. Sám jsem s ním neměl dobré zkušenosti, neboť vysoce zjemní kůži (běžně nežádoucí účinek se nyní stává hlavním terapeutickým), čímž však vzniká nebezpečí trhlin při sebemenším pokusu o lehké přetažení (jak se zúžení prstenec předkožky napne, tak tam jsou hned trhliny, které se jizví a stav se více a více zhoršuje).

Mně se osvědčilo roztahování v teplé vodě. Nejdříve je nutné kůži penisu (a tedy i předkožku) zjemnit koupelí / máčením v teplé vodě. 10 minut by mělo stačit (teplota cca 40 °C). Pak předkožku stáhnete, co to jen jde, ale aby to nebolelo nebo nevznikaly viditelné trhliny. Takto udržujete předkožku staženou zhruba 15 minut. Cvičení je vhodné provádět na erigovaném penisu (= tj. když stojí), neboť žalud významně zvětší svůj objem a předkožka je silně napínána i při minimálním stažení. Nabízí se otázka, že 15 minut erekce nevydrží, tak si holt musí chlap rukou pomoci. Lehce si ho přihoňovat. 15minutové sezení je vhodné opakovat 2x denně (např. ráno a večer), po několika týdnech (dle mých zkušeností) je reálné dospět do stavu plného přetažení předkožky. Určitě je to ale lepší, než se stydět před doktorem nebo rodiči, když o tom budete mluvit. Takto můžete v klidu roztahovat a nikdo o tom vědět nebude.
04. 01. 2017 v 20:24Off-line gin  (63/184/120)
Výstižné, to je první krok, který každý může udělat sám a v drtivé většině případů to zabere a pak je návštěva doktora nadbytečná,


www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/…vany-fimoza/

www.strankyprokluky.cz/…a-predkozka/
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload