Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prince albert - feedback

05. 01. 2017 v 20:08Off-line Anonym
Ahoj všem,

má tady prosím někdo zkušenost s prince albert? Díval jsem se do historie, ale zatím se tu nic podobného neřešilo.

Zajímala by mě především pozdější praktičnosti.

Díky
06. 01. 2017 v 00:01Off-line Deluxz  (22/180/61)
Tak je to piercing jako každý jiný, samozřejmě budeš na nějakou dobu omezen a taky je tam možnost infekce ale k tomu budeš přistupovat ohleduplně a řádně desinfikovat tak si myslím ze nebude problém. Taky je potřeba najít kvalitního piercera nebo studio a kvalitní šperk což by mělo to kvalitní studio či piercer mít. když tak napiš zprávu nějaký ten piercing mám.
06. 01. 2017 v 09:28Off-line igy  (38/173/81)
Deluxz: Co kdyby se vyjádřil někdo, kdo o tom něco ví, nebo alespoň někdo dospělý? :D
Chcanky jsou v podstatě sterilní. To se obecně ví, málo se tomu věří, ale faktem je, že u prince alberta je naopak infekce velmi vyjímečná narozdíl třeba od pupíku nebo piercingů na obličeji. Desinfikovat ho v podstatě není nutné, jen chcát a omývat.
Nicméně já ho nemám, tak z úst kamaráda - "Sakra, asi jsem kroužel ztratil u rodičů." "Jsme byli o víkendu na výletě s kamarády, a někde jsem tam asi ztratil kroužek, když jsem se šel do křoví vychcat", atp. - Nevím, možná tak moc padají i jiné piercingy, a možná tento padá jenom jemu. Ale kdoví co u těch rodičů a na výletě v křoví provádí :D

Jo a z pohledu pasiva: Nechat se od něj š***t je supr, nasazovat na něj kondom je ale peklo a fakt bych se bál protržení. Při orálu mně to osobně vadí, ale jiné to zas imponuje.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload