Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Komplikovaně zamilován...

30. 04. 2013 v 21:11Off-line Anonym (glamour)
Nejsem tak často zamilován ale když to na mně přijde tak je to komplikovaný... miluji jednoho kluka, on to ví, jsem mu to už tolik krát řikal, trávíme spolu hodne času.. vydám ho každý den v práci, vždy se teším když ho prvne za den potkám a políbime se, pak i v průběhu dne... :-p ale ma to jeden háček, je hiv pozitivní.. ale ja v tom problem nevidím, proto že ho miluji.. ale on asi v tom problem vidí, nevím jak dal.. :-(

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
30. 04. 2013 v 21:14Off-line TommyTheBlueFox  (31/-/-)
Zkus ho nějak přemluvit snaž se z celého srdce třeba tomu podlehne .
30. 04. 2013 v 21:17Off-line Anonym (glamour)
Už půl roku ho takto uháním.. když je nemocen,nastydlej a tak, tak mu navařím dobrou polevku,nakoupim a zanesu mu to všechno k nemu domů jelykož mám i klíče od něho,,, ale každopádně nepřestanu a nebudu to vzdávat :-p
30. 04. 2013 v 21:18Off-line TommyTheBlueFox  (31/-/-)
To bude nejlepší prostě to nezvdávej.
30. 04. 2013 v 21:19Off-line TommyTheBlueFox  (31/-/-)
&Shiro je prokázaný že ze slin se to chytit nedá.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 04. 2013 v 21:19Off-line Anonym (glamour)
Teoreticky je to nemožný.. a testy mam ok, dva týdny stare.
30. 04. 2013 v 22:32Off-line violin.concertoII  (24/177/60)
Aby došlo k přenosu HIV z polibku, musela by být krev v ústech na obou stranách. Pokud vím, není prokázán jediný případ přenosu.

Ale nenuť ho do ničeho. Kdybys ty byl HIV pozitivní, vážně bys chtěl někoho připravit o zdraví?? Zvlášť když ti na tom člověku záleží? Já nevím, ale být na jeho místě, taky bych v tom viděl problém.
30. 04. 2013 v 23:01Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Tohle je podle mě jen o síle lásky. Jestli je to mezi váma dost silný, překonáte prvotní obavy a půjde to. Celkem dobře takovou situaci popisuje seriál Queer as Folk ;-)
01. 05. 2013 v 11:57Off-line Tien213  (34/-/-)
Je to zbytocne riziko. tvoj priatel sa nakazil lebo bol nezodpovedny. ludia sa nemenia a preto je jasne ze bude nezodpovedny aj nadalej a nakazi ta ak podlahne. ja osobne by som pri danej diagnoze spachal samovrazdu a miesto pre zdravotnikov oznacil aby som uz nikomu nemohol ublizit.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload