Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mám 19 let, 130 kg a nevím, co je to sex. Jak zhubnout?

20. 05. 2013 v 04:25Off-line Anonym
Potřebuji zhubnout,mám 19 let a 130kg...jsem sám,nikdo mě nechce,každý mě odsuzuje,nemám přátelé,neznám sex..Potřebuji poradit,jak zhubnout...
Zkoušel sem dělenou stravu,chodím do fitka,plavu...nic nepomáhá :-(((((
20. 05. 2013 v 06:05Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Zeptej se u doktorky jesstli by tě mohla poslat do lázní na odtučňovací , byl jsem tam taky :)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 28  Nahlásit
20. 05. 2013 v 06:56Off-line Radim.1988  (35/197/99)
Na váhu kašli... najsi si nějakou jinou přednost ;)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 29  Nahlásit
20. 05. 2013 v 08:32Off-line igni  (36/192/130)
Pokud poctive cvicis a dodrzujes zivotospravu a nemuzes zhubnout, mas pravdepodobne nejaky zdravotni problem. Dojdi si za doktorem, vsechno vysvetli a on ti snad pomozu ;)
20. 05. 2013 v 09:03On-line Ladinek50  (69/174/82)
Skus híbat se ráno čerstvou ovocnou štávu a odpoledne zeleninovou štávu a zase čerstvou a nic jiného než dopoledne ovoce a to jen když budeš mít hlad a odpoledne zeleninoví salát a zase jen v případě hladu časem se žaludek zcvrkne a pít jen čistou vodu a hlavně pohyb
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 18  Nahlásit
20. 05. 2013 v 10:51Off-line husky  (26/175/67)
Pro Ladinek50: to je ta největší sračkovní rada, kterou jsem kdy četl....to vubec neposlouchej
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 05. 2013 v 11:03Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Jj supr rada Ladinek50, nebo by treba nemusel jist vubec a az mu bude na omdleni, tak by se mohl treba napit ty stavy...by taky slo, ne?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
20. 05. 2013 v 11:29Off-line H2SO4  (31/176/90)
Pokud uz nepomahaji diety a cviceni, musis zacit hledat problem jinde. Zajdi za doktorem na vysetreni stitne zlazy :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 05. 2013 v 11:44Off-line dadi  (37/187/105)
No, pokud opravdu nepomáhají žádné diety, tak bych asi fakt zkusil toho doktora.
Ale s tou šťávou to taková kravina není. Tady ten borec www.zdravi-az.cz měl zdravotní problémy, taky vážil dost a pak přešel jen na šťávy ze zeleniny a ovoce a je v pohodě. Problémy odezněly, zhubnul, ale to je fakt pro silný nátury. Můžeš mu i zavolat a poradit se, ale jak řikám, fakt jen pro silný nátury. Já bych to zřejmě nemohl.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 05. 2013 v 12:26Off-line Sunn  (43/-/-)
Mě se to líbí. Musíš chodit tam kde jsou kluci jako ty a kde je o ně zájem. Já bych tlouštíka bral v klidu.
20. 05. 2013 v 12:36Off-line Keriim  (63/187/95)
Jak to tak čtu, tak z toho musíš být ..... , jedna rada lepší než druhá, poraď se u odborníka a základ je v pohybu a příjmu potravin, žádné diety, ovšem každá rada něco stojí, vyhledej odborníky a s nimi se poraď, chodit do fitka je také málo, tam je důležité spolupracovat s trenerem, s velkým T, těch s malým t je hodně,
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
20. 05. 2013 v 12:38Off-line Sunn  (43/-/-)
Jakej odborník prosim vás. Prostě je silnej no a co ? Víte co bych za to dal já takovýho mít ? Co měla říkat Marie Terezie, která vážila přes metrák ? :-D a zdravě si založila škollství a měla milujícího chlapa ?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 05. 2013 v 12:47Off-line honza20  (31/-/-)
Ja slyšel že nejlepší dieta je nežrat
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 05. 2013 v 12:50Off-line Sunn  (43/-/-)
A proč by jako neměl žrát ? at si dá když mu chutná. Tady prostě chudák najde jenom rady o tom že nemá žrát fakt bezva.
20. 05. 2013 v 12:51Off-line honza20  (31/-/-)
Tak alespon nějaká rada ne
20. 05. 2013 v 12:56Off-line Sunn  (43/-/-)
To má bejt jako rada jo ? tak to aby se šel rovnou zahrabat ne ? At si najde weby , který se na tlouštíky zaměřujou a nikdo jim neradí at nežerou . At to zkusí na me2di.net.cz nebo zabrousí na Plumbers.cz sou to nějaký typologický seznamovací stránky a tam se najde taky. Chce to chodit tam kde jim nikdo neradí nežrat.
20. 05. 2013 v 13:01Off-line Sunn  (43/-/-)
No jistě to víš že jo. Tady by z něj dělali nemocnýho a radili umřít hlady. To sou ty dnešní kluci a pak si má někdo někoho najít když je takovej přístup k ostatním.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
20. 05. 2013 v 13:31On-line Ladinek50  (69/174/82)
To je hezké ...tolik reakci jsem fakt nečekal...chlapec je evidentně nemocný neb se špatně živí a živiny které potřebuje tělu nedává...jo otázka kolika z vás už doktoři pomohli??? tak proč je stále tolik nemocných??a čím dál víc lékáren a nemocnic??? s*****ici_krecek...to nebyla rada pro Tebe....nesud abys sám nebyl souzen
20. 05. 2013 v 13:37Off-line Sunn  (43/-/-)
Ladinek50: Vy musíte bejt inteligent chlape. Nemocný budete zřejmě vy , a ve svých letech tvrdit že je nemocný by jste se měl stydět. Dospělej chlap a řekne takovou blbost.
20. 05. 2013 v 13:43On-line Ladinek50  (69/174/82)
Tak koukám že jsem tady šlápl par lidem na kuří oko... Sunn myslím že na svůj problém jste si odpověděl sám není nutné nikoho napadat,jsme tady proto abychom jeden druhému pomohli a měli se rádi né proto abychom se vzájemně osočovali hezký den vám všem
20. 05. 2013 v 13:46Off-line Sunn  (43/-/-)
To máte pravdu že není nutno nikoho napadat o tom by jste asi mohl vyprávět když mu píšete že je evidentně nemocný. Co asi čekáte když ho osočujete že je nemocný ? Co o něm víte nic. Tak laskavě mlčte než vypustíte něco takovýho . Vám taky hezký den a hodně uspechu v životě s takovým soudem.
20. 05. 2013 v 14:04Off-line Richard33  (44/185/80)
5 jídel denně
Snídaně tě musí nakopnout, takže něco energetickýho
Večeře bez přecpávání a cca 2 hodiny před spaním nic nejíst
Musíš kvalitně spát (pokud se budíš, metabolizmus neusne a tělo má víc hlad)

Jíst lze ledacos, když na to máš odpovídající energetický výdej.
Nejpřirozenější pohyb člověka je chůze. Klidně vystup z autobusu o nějakou zastávku dřiv a projdi se :-)

Jo a pij zelený čaj, snižuje chuť k jídlu :-)
20. 05. 2013 v 14:09Off-line igni  (36/192/130)
Richard33: kafe taky snizuje chut k jidlu, ve vetsich davkach, ale nedoporucuji :D
20. 05. 2013 v 14:13Off-line Richard33  (44/185/80)
Jo a nedivit se, když místo okmažitého hubnutí na chvíli přibereš.

Občas se (aspoň si to tak vysvětluju) stane to, že začneš přibírat svaly, ale tuk nejde dolů tak rychle. To se srovná, nenech se deprimovat a pokračuj.
20. 05. 2013 v 14:16Off-line Richard33  (44/185/80)
Sunn: Asi to tak nechce :-)
20. 05. 2013 v 14:31Off-line januar1  (38/185/79)
Viac sa treba zamerat na zeleninu a vynechat mastne jedla a treba zacat viacej cvicit a behat aj ked uz nevladzes
20. 05. 2013 v 14:33Off-line Sunn  (43/-/-)
Stejně ty potraviny sou chemicky upravovaný takže by do sebe akorád naládoval další a další jedy. Zdravá výživa se každým rokem mění . To co bylo zdravé před deseti lety už ted zdravé není. Záleží na metabolismu každýho a spalování. I štíhlý nemůže jíst všechno co se považuje za zdravou stravu. Takže strava je hloupost mu radit.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 05. 2013 v 14:35Off-line igni  (36/192/130)
Jinak panove, pokud bude intesivne cvicit, tak maso omezovat fakt nema, protoze plno zivin co potrebuje na nabira svalove hmoty je prave z masa ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2013 v 14:35Off-line Sunn  (43/-/-)
Mastne jedla jedí i kulturisti takže v mastných jídlech řešení taky nebude. Každý kdo posiluje si mastného jídla dává co hrdlo ráčí , koukejte na mcdonalds kolik, je tam borců z posiloven a dávaj do sebe ty nejhorší mastná a tučná jídla .
20. 05. 2013 v 14:35Off-line Sheppy  (28/184/75)
Přečetl jsem kousek a myslim že stačilo :) docela sem se zarazil jak to někdy funguje :) já mám opačnej problém nemůžu přibrat a vaše rada určitě bude mekáč že :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2013 v 14:41Off-line Richard33  (44/185/80)
Sheppy: Máš moc sexu :-D, takže se musíš pohlavně zdržet :-D
20. 05. 2013 v 14:43Off-line Sunn  (43/-/-)
Ani náhodou mekáč. Mekáč zajistí další jedy do těla ale nemusí způsobit přibrání. Spíše zadělá na oslabení organismu ale neovlivní přímo tlouštku. Když tam mohou chodit lidi z fitka do mekáče a že jich tam bejvá hafo tak pro tlouštíky mekáč není fyzická hrozba už vůbec.
20. 05. 2013 v 14:48Off-line dildos  (41/181/89)
Teda sorry, ale tahle diskuze me lehce zveda ze zidle... Cetl vubec nekdo tu otazku? :) Je to tady tak trochu jak u blbejch na dvorku... Nebo jsem sam, kdo si to mysli?
20. 05. 2013 v 14:51Off-line Sunn  (43/-/-)
On nepotrebuje zhubnout on potrebuje najít někoho kdo to po něm nebude vyžadovat. V tom je problém jeho. ON naráží na lidi, kteří mu jeho postavu vyčítají ale už se nepohybuje mezi lidma , kteří by mu řekli, mě to nevadí bud jakej jsi. On to zřejmě dělá kvůli jiným, a prezentuje to jako že chce on sám. Okolí ho ovlivnuje a to je chyba
20. 05. 2013 v 14:54Off-line Sheppy  (28/184/75)
Sice to zas nepatří do dizkuse ale koho dneska okolí neovlivnuje? :) bohužel vim jak lidi dokážou bejt v tomhle ohledu protivní a vubec se mu nedivim že chce zapadnout :) mám kamarádku na kterou pořvávaj "tuleni" nebo "vorvani" a to Vás pak dokáže zvednout ze židle když ta holka nikdy nikomu nic neudělala a kolik lidí si může položit ruku na srdce a říct že třeba se taky někomu nepošklebovali kvůli něčemu :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2013 v 14:55Off-line dildos  (41/181/89)
"Mám 19 let, 130 kg a nevím, co je to sex. Jak zhubnout?" Takhle zni tema... je sice fajn, ze si mu (Sunn) naposilal linky na seznamky se silnejsimi kluky, ale on by presto rad zhubnul. A to je precejen asi lepsi reseni.
20. 05. 2013 v 14:56Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Pane boze, on chce zhubnout, tak nevim, proc mu nekdo pise at nehubne...
Nejlepsi rada je: jdi za odbornikem a necti si tady ty kecy od lidi, co teto problematice nerozumi! Pokud podle vysetreni nemas onemocneni, tak najdi nekoho, kdo tomu rozumi a pomuze ti zhubnout.. Bacha na radoby odborniky atd.. Skakat pres svihadlo se 130 kilama je blbost. Si znici kolena, klouby leda. Skakat muze clovek co ma pat kilo navic!! Jdi k odbornikovi! Ten ti jedinej snad pomuze a ne lidi tady..
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2013 v 14:58Off-line Sunn  (43/-/-)
On ale chce hubnout kvůli okolí tak to z jeho tématu zní. Prostě si nevěří . Neví, že silnejší kluk může zajistit oporu , že může mu pomoci když se slabší někam propadne v lese. Silnější kluci mají sílu a jsou perspektivnější do života. Tomu už nikdo neřekl protože všichno ho vidí jako kouli. Takový co se mu posmívají jsou hloupý když mu navíc říkají že je nemocný. Houby nemocnej , ale nevěří si.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2013 v 14:59Off-line dildos  (41/181/89)
Sonicboom: Presne...
20. 05. 2013 v 15:00Off-line Sunn  (43/-/-)
Vy prostě vidíte to co píše, ale nevidíte do pozadí. Proč to píše a nevidíte podtext co tím vlastně opravdu naznačuje.
20. 05. 2013 v 15:01Off-line dildos  (41/181/89)
Sunn: Neni to mysleno tak, ze tlusty=nemocny. On pise, ze cvici a nic... Je tedy dobre vyloucit nejdriv pripadne zdravotni problemy a nasledne pokracovat systematickym cvicenim/vyzivou
20. 05. 2013 v 15:05Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Sunn: Ty si dobře mimo viď?
20. 05. 2013 v 15:05Off-line Sunn  (43/-/-)
Ale někdo cvičí intenzivně a nepřibere , to samé platí i pro ty kteří chtějí zhubnout díky cvičení. Ne vždy cvičení může fungovat jak si přejeme a neudělají stím nic ani doktoři. Máme prostě tělo , které nedovoluje mít svaly a nebo máme tělo které nedovoluje zhubnout. Pokud cvičí a nedaří se mu to, pak patří k lidem, pro které je tělo pánem a neporučí mu. Tělo poroučí samo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 05. 2013 v 15:07Off-line Sheppy  (28/184/75)
Myslim že nejlíp to napsal Sonicboom a neni potřeba to dále rozvíjet :)
20. 05. 2013 v 15:07Off-line Sunn  (43/-/-)
Sonicboom : kdybych byl mimo tak bych nemohl mít střední zdravotní . Já jsem to narozdíl od tebe bral povinně celých 5 let a mám na to matu***u. Takže sklapni
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 05. 2013 v 15:13Off-line Sunn  (43/-/-)
Spalování u každýho typa je jiné. Určitě tady bude někdo, kdo chce naopak přibrat a za nic na světě se mu to nedaří , at pije pivo , jí mastný jídla ale pořád nic. Pak sou kluci s váhou nad 130 kg a naopak nemohou zhubnout , at cvičí , a jedí co je zdravé. Někdo má metabolismus a spalování danný a nehne stím celej život. Je třeba se tím umět smířit že člověk bude takovej jakej je.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2013 v 15:16Off-line Sonicboom  (61/173/-)
"Já jsem to narozdíl od tebe bral povinně celých 5 let a mám na to matu***u" Ja tedy nestuduji zdravku a nerozumim, co ode mne beres povinne..se zname? Mam zato, ze zdravka trva 4 skolji roky...:-D
20. 05. 2013 v 15:17Off-line dildos  (41/181/89)
Sunn: neco na tom je, to ano...ale vem si, ze spousta hodne hubenych kluku zacne cvicit, a i kdyz pomaleji, zacne nabirat svalovou hmotu a v mnoha pripadech se propracuje k opravdu pekne postave. A naopak, pokud je nekdo silnejsi a neni v tom nejakej jinej zdrav. problem, tak vzdycky musi neco sundat. Nerikam, ze bude mit ze 130ti najednou 60 kg, ale na metrak se proste dostat v kludu muze...
20. 05. 2013 v 15:19Off-line Sunn  (43/-/-)
Sonicboom já měl maturu a to bylo na pátém květnu 5 let. Anatomii , somatologii sme měli často 6 hodin za sebou takže vím, že jenom o stravě postava není. Máme v těle mnoho faktorů, které zabranují přibrat nebo zhubnout. A v jídle to rozhodně jenom není.
20. 05. 2013 v 15:21Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Sunn: To ja netvrdil prece.
20. 05. 2013 v 15:28Off-line Sunn  (43/-/-)
Dildos : ano ti co nemohou přibrat mají postavu doslova vydřenou ale ty svaly nebývají pravé. Jsou způsobené umělými produkty a pak to tedy stojí za to když se necvičí. . Silnějším , kteří hubnou cvičením a dietami hubnutí nepomáhá, protože každé tělo potrebuje jiné potraviny a každý nemůže zdravé potraviny jako ten druhý. At se poradí případně v dietologickém centru. Ale diety které se často střídají dělají v těle ještě větší potíže takže je měnit není lékařsky doporučovaný.
20. 05. 2013 v 15:35Off-line Sunn  (43/-/-)
Například když se udělá rozvrh diety B. (jak se říká na stole od sousedky) a dodržuje se dejme tomu půl roku a pak se přejde na dietu B2, je to atomovka na tělo. To znamená, že 2 rozdílné diety se začnou v sobě tlačit a způsobí inkubační dobu která může trvat treba i 15 let a dotyčný zůstane tam kde byl .
20. 05. 2013 v 15:36Off-line dildos  (41/181/89)
Sunn: Beru, ale to jsou extremni pripady... K tem hubenym co cvici...svaly jsou ok, pokud se necpou kreatinem, pak prestanou brat a cvicit a vsechno "vycuraj" Kdyz svalu dodas to, co potrebuje, tedy bilkovinu, da se udelat hodne. To same obracene, z rozboru krve se da "vycist" jaka strava je pro cloveka vhodna, takhle zhubl muj byvaly kolega primo zazracne. Je to ale hodne o vuli ! A ja nemam na mysli DIETY, ale zdravou zivotospravu, kvalitni potraviny, pomer prijata/vydana energie... Nezrat neni reseni, naopak, to je zacatek konce.
20. 05. 2013 v 15:49Off-line Sunn  (43/-/-)
No to nejsou extremní případy to jsou docela běžné případy. Podivej se kluci treba těsně před létem začnou svou postavu drtit přípravky a to hlavně koncetráty, aby měli na léto postavu alespon kalanetickou. Jsou to svaly na rychlo a nejsou přírodními. Každý na zdravou stravu nemá peníze a tak to řeší těmi to přípravky. Berou je často ti, kteří právě nemohou přibrat ani deko za rok. Zdravá životospráva neexistuje, protože na ní nebyl nikde žádnej spolehlivej odkaz co na to funguje..a není ani jako vyučovací předmět, protože kdyby byl tak by musel být pro zdravotní školy jako jeden z hlavních. Denně vidíš nabouchaný kluky v mekáčích a po hospodách u piva což se správnou životosprávou nemá co dělat. Není to o vůli ale o tom co naše tělo vydrží a snese. Je to efekt jako s hrachovou kaší.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 05. 2013 v 15:54Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Sunn: Pravda a je to svym zpusoben nespravedlivy.. viz. muj pripad:-D
20. 05. 2013 v 15:58Off-line dildos  (41/181/89)
Jasne, ale pises na leto, to znamena 3 mesice pred a pak nic...rychle nabyl, rychle pozbyl:)
Naopak, pripravky jsou drahe, kdo ma na ne, ma i na zdravou stravu. Nerikam se zivit humrama, ale nejake to ovoce, zelenina, dodrzovani pitneho rezimu a odpocinku. Nejake to maso si taky muze dovolit kazdy.
20. 05. 2013 v 16:03Off-line Sunn  (43/-/-)
Sonicboom : no vidíš že mam pravdu. Kdyby tomu tak nebylo tak sám už bych musel dávno vážit alepson 100 kg. Pořád mám kolem 60 kg a nemohu se hnout z místa. A to sem dělal při tom fotbal sport závodně. ve škole sem hltal každou informaci co by pomohla přibrat ale nic. Jsme takový jaký sme a takový budeme. Je jen na nás zda zhubnutí či přibrání vyvoláme umělými přípravky nebo ne. Základ je jít k dietologovi a zastavit se na vyšetření cukru. To sou hlavní dvě formy, který ovlivnují tělo .
20. 05. 2013 v 16:05Off-line Sunn  (43/-/-)
Drahé jsou ale pro pospíchalce je lepší dát 1000 kč za dzus, ve kterým máš všechno než kupovat po krámech jednotlivé potraviny a mít přecpanou ledničku. Ovoce je lepší pěstovat vlastní , to kupovaný je risk.
20. 05. 2013 v 16:14Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Ja si myslim, ze krom nekterych pripadu zhubnout jde, bohuzel se nekteri musi vzdat de facto vseho jen trochu tucneho ci s cukrem a srovnat se s tim, ze knedliky si nedaj nikdy v zivote atd.. ja asi taky budu muset zhubnout razantni dietou ( cti: S odbornikem konzultovanou a prisnou)
Driv jsem byl aktivni. Telocvik, treninky 2-3 tydne, zapasy o vikendech, v zime lyze o vikendech, kdyz bylo hezky tak jsem mel na chalupe vikendy typu fotbal, kolo a fotbal nebo vylety v krkonosich apod. Letni prazdiny krom tydne u more to same. Bramburky a sladkosti jsem jedl obcas, ale pil sem limonady mattoni apod. Stejne sem byl tlustej a prislo mi to nespravedlivy ze kluci z okoli si kupuji sladkosti, brambury, coly a jsou hubeny...
Tedka mam neco s kolenem tak toho moc nedelam a vypadam stejne...
20. 05. 2013 v 16:24Off-line Sunn  (43/-/-)
Sonicboom : No jasně ale pokud je něco v těle co zabranuje zhubnout pak to bude v první řadě hladina cukru. Kdybych chtěl dejme tomu zhubnout pak bych zašel jako první tam. Obvoďák ti sám dá doporučení takže to není věda. Začít hubnutí ihned nějakou dietou je kravina. Když nevíš co jíst napřed, tak je blbost mít dietu. Takže za prvé zajít na cukr. Za druhé nezačínat přísnou dietou- ne u každýho se přísná dieta osvědčí. A pak si nechat udělat výpis na alergologii potravin.
20. 05. 2013 v 16:28Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Jasny, by jsem na testech, doktorce se to taky nezdalo, kdyz vedela jak ziju tak me sama od sebe poslala na testy a nic. Tak uvidim, nez mi spravej koleno tak stejne nema smysl neco zacinat..
20. 05. 2013 v 16:30Off-line Sunn  (43/-/-)
Jestli se z těch testů na cukr nezjistilo nic a na určité potraviny alergii nemáš pak by to mohla být ještě štítná žláza na té si byl ?
20. 05. 2013 v 16:38Off-line Lollo  (29/-/-)
19 let a 130 kíl už nie je žiadna výhra. Sám nie som "najštíhlejší", takže v tomto ťa celkom chápem. Experti, čo v živote nevážili viac ako 60 kíl aj so železnou posteľou idú radiť ľuďom, čo sú raz taký ako oni, ako schudnúť? Hmm... to ste teda borci! Vám sa to hovorí, že začni sa hýbať,m začni športovať. Ale zoberte si 60 kíl na chrbát a skúste si vybehnúť na 10 poschodie. Verím tomu, že nezájdete ani na prvé medziposchodie. ;)
Pri takej váhe je problém sa hýbať, takže začať športovať je oveľa obtiažnejšie ako sa môže zdať... Určite treba upraviť životosprávu. Prestať jesť je asi tá najväčšia sprostosť akú ti môže ktokoľvek povedať. Telo sa môže "zľaknúť" a pri najbližšej možnej príležitosti začne zbierať všetky tuky, takže začneš naberať ešte viac. Týmto problémom trpia ľudia, ktorých vynosili matky počas obdobia hladu počas druhej svetovej vojny.

Sám som niekedy toho zožral toľko, že sa až dnes divím kde som to všetko dával. PRVÝM KROKOM je obmedziť prísun potravín, resp. ho postupne znižovať. Hlavným jedlom dňa je OBED. Na ten sa treba zamerať, nejaký vývar a kuracina s ryžou ti nikdy neublíži. Zas na RAŇAJKY skús obmedziť živočíšne bielkoviny, teraz nemyslím, že by si mal začať žrať RAMU a podobné chemické sračky. Ale zelenina, nejaká dietna šunka a čierne pečivo. A VEČERU sa snaž podľa možností skonzumovať do 18:00. Ak si dáš vývar z obedu viac ti nebude treba.

Delená strava je výborná vec. To ti odporúčam dodržiavať. Skús si ešte rozdeliť prísun potravín na 6 častí za deň. Nejedz naraz veľké množstvo, dodržiavaj harmonogram konzumácie, tak aby si nikdy nepociťoval extrémy hlad. Dôležité je dodržiavať pitný režim - veľa, veľa, veľmi veľa tekutín. žiadna COCA-COLA, čistá voda, nesladená minerálka.

No a nakoniec je tu ten pohyb. Žiadny vrcholový šport. Zo začiatku stačia prechádzky, ráno do školy, poobede do školy, z práce, do práce. Ak máš psa ber ho na kilometrové prechádzky. Turistika v horách, napr. Tatry sú krásne. ;)

Ak sa ti podarí schudnúť prvé kilá, čo by malo ísť pri zmene životosprávy, zvýšenej aktivite a obmedzeniu prísunu cukrov dosť rýchlo, môžeš začať behať, bicykel, tenis, kolieskové korčule... a neskôr, ak dáš váhu pod 100 kíl, tak fitness a už podáš aj väčšie výkony.

Dôležité je zachovať rytmus! Dodržiavať harmonogram... Ak telo zabehneš do určitého rytmu pôjde ti to oveľa ľahšie.
Teraz sa môžeš vyprdnúť na to čo si ostatní myslia. Môžeš si povedať, že tebe je takto lepšie. Obaja vieme, že je to sprostosť! Tak ako tie kilá rastú, tak pôjdu zo začiatku dole - ľahko. Problém nastane pri 100 kg. Potom budeš musieť niečo zo sebou robiť.

PS: neodporúčam ti urýchľovače spalovania tukov. Zrejme ti aj tak bude ovísať natiahnutá koža, ale tá sa časom stiahne. Pri spalovačoch to bude oveľa väčší kus. ;)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 05. 2013 v 16:39Off-line Sunn  (43/-/-)
No ked by záleželo namě mě by takovej typ se 130 kg nevadil spíš na opak. Ale ked chce každy tlouštik hubnut pak halt žadna pomoc. Budu na ocet.
20. 05. 2013 v 16:46Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Sunn: byl a taky nic, cukr trochu zvysenej.
JirkaJAWA: clovek musi pri takove vaze myslet i na veci, ktere se u normalni vahy neresi..
20. 05. 2013 v 16:53Off-line Sunn  (43/-/-)
Sonicboom. mysli na to kdo by o tebe měl zájem. Vyšetrení se může pak vyběhat dodatečně . Třeba bych ti mohl pomoct , něco si ze školy ještě pamatuju takže nějaký ty diety by se mohli dát do hromady
20. 05. 2013 v 16:55Off-line Sunn  (43/-/-)
Ale asi by mi to rvalo srdce je zpracovávat když je pro mě váha 130 snem u druhého.
20. 05. 2013 v 16:58Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Jak jsem psal v jinem tematu, hubnu kvuli zdravi a kvuli tomu co chci delat, nikoli abych nekoho nasel..
20. 05. 2013 v 17:02Off-line Sunn  (43/-/-)
Matearilisto. Takže já umřu jako stará panna a zbydou mi jen kočky. Budu mít pěkné stáří.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 16  Nahlásit
20. 05. 2013 v 18:23On-line hns1989  (34/191/-)
Zakladateli tohohle,napiš mi a podiskutujeme
20. 05. 2013 v 20:41Off-line Poster  (28/178/77)
Říkám nejíst moc dávat si pozor a to pude Poster
Souhlasím - 55   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 05. 2013 v 20:46Off-line Poster  (28/178/77)
Hele myslím že to neni o tom aby jste tady přidávali ( + a -) ale Děkuji


Poster
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 09. 2015 v 19:08Off-line hledajicigay  (24/175/70)
Napiš! Muliju kluky při těle!! Určitě písni.
02. 09. 2015 v 19:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Hledajicigay : mno, vzhledem k tomu, že téma je staré 2 roky je určitá šance, že tehdejší tlouštík o hmotnosti 130 kilo je nyní po dvou letech 50ti kilovým anorektikem...
02. 09. 2015 v 20:05Off-line Dominic  (27/-/-)
Načo šesť malých pivných bruch keď stačí jedno veľké.
02. 09. 2015 v 23:19Off-line Jarda88  (36/-/-)
Čauves napiš pokecáme...... :)
03. 09. 2015 v 14:58Off-line ozvien  (73/-/-)
Podle mé zkušenosti ani jeden vegetarián není tlustý. Takže nejíst maso a po nějaké době se to spraví.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 09. 2015 v 14:39Off-line asimil  (48/-/-)
Problém je jinde, jsi vnitřně překyselený a metabolismus Ti nepracuje optimálně optimálně a tělo Ti zadržuje vodu, aby zředilo vnitřní překyselení, pokud budeš cíleně směřovat vnitřní prostředí k zásaditosti - stravou a přiměřeným pohybem, tělo Ti přestane zadržovat vodu a začneš přirozeně hubnout, napiš mi a pokecáme o tom víc.
05. 09. 2015 v 16:07Off-line esthetique  (41/-/-)
BlackSwan: tys potřeboval odtučňovat? podle sladkýho obličejíčku bych to do tebe nikdy neřekl....
05. 09. 2015 v 21:38Off-line MHolesa  (26/195/83)
Mne osobne pomohol www.pestryjidelnicek.cz schudol som 30kg a vypracoval to na tehlicky a ine svalstvo :*
05. 09. 2015 v 23:07Off-line Retdr  (28/189/75)
Zacit chodit, behat, plavat, cvicit (zadna posilka) ale treba Jillian 30 Day Shred nebo Shaunt Focus T25 Alfa.. A taky vcelku pomuzou knihy ohledne mysleni - Miluj svuj zivit/sve telo od Lousy L Hay ;)
06. 09. 2015 v 09:44Off-line Dominic  (27/-/-)
Ešte mu tu napíšte aby bol ako tie holohlavé slečinky čo chodia do posilovne a žerú proteiny,človek ktorý pracuje rukami nemá čas ani chuť chodiť do posilovne navyše robota je sama o sebe posilovna.
16. 03. 2016 v 14:00Off-line papama  (54/182/90)
Základ je strava. Zkus veganskej přístup, třeba aspoň 5x týdně a nad jídlem přemýšlej! No a pak ten pohyb - nehuntuj si tělo něčím, co nezvládneš. Zkus dlouhý procházky, plavání, ... teprve později běh, fotbálek, ... Dobrá je sauna, pára, masáže. A hlavně pozitivní přístup a nespěchat, ono to přijde.
16. 03. 2016 v 21:29Off-line FrancoXPERIA  (37/171/78)
Souhlasím s názory o nutričním terapeutovi + osobním trenérovi ve fitku. 130kg je už těžká obezita a to nepůjde redukovat nějakými babskými radami...tam už si můžeš oblížit třeba jen tím, že budeš špatně zatěžovat klouby, čimž si je zničíš.. :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload