Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Je mi 16 let a líbí se mi starší muži, je to divné?

16. 06. 2013 v 19:17Off-line Anonym (Nic)
Je to divné, když se mi líbí starší muži? Je mi 16 a líbí se mi prostě muži co mají 25-30, kamarádka mi říkala že takový věkový rozdíl je hodně, jenže mě žádný kluk s mých vrstevníků nepřitahuje.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
16. 06. 2013 v 19:33Off-line Peteron  (95/-/-)
Mně 16 teprve bude a přitahují mě i klidně 27 letí ;) ale zároveň i vrstevníci..
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2013 v 19:36Off-line otomar  (25/-/-)
Ne není mě je 13 a líbí se mi i 20 letí
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
16. 06. 2013 v 19:37Off-line KingPop  (20/175/65)
Cau mne je taky 16 a mne pritahujou 30-40lety chlapy nic na tom divny není nemusis se bat,mne taky tyto mladí nepritahujou ale vubec .Je to uplne normalní kazdymu se libí neco jinyho .
16. 06. 2013 v 22:53Off-line igni  (28/192/130)
To ze se ti libi je zcela normalni, kazde podle gusta. to jestli muze fungovat nejaky vztah, to je otazka, protoze jak trefne poznamenal Twat, tak mentalitne, nazorove i zajmove na tom budete pravdepodobne velmi rozdilni. a pokud ne, je otazkou, zdali ho za par let v teto strance proste neprerostes a nezacne pro tebe byt nezajimavy on. ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2013 v 23:22Off-line Tommy1991  (25/167/66)
Starší má někdy víc rozumu a ví co chce a většinou má mužnější postavu! :-)
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 06. 2013 v 16:11Off-line grandchlap  (51/195/99)
Je to stejný jako u heteráků, někdo je na mladší, někdo na stejnou věkovou kategorii a někdo na starší.
17. 06. 2013 v 18:32Off-line sirEragon  (50/182/78)
Twat twat twat ve všem souhlasím až na jednu věc v 16 ti to už není děcko a prznění no zamyslí se nad sebou. Já měl 17 ti letého uhaněl on mě ne ja jeho a při sexu slintal doslova.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 06. 2013 v 19:17Off-line sirEragon  (50/182/78)
Twat: tak to hej súhlasím smích
17. 06. 2013 v 19:38Off-line poklad  (25/176/68)
Věk je jen číslo
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
17. 06. 2013 v 19:44Off-line M12  (19/-/-)
Mě se taky líbí víc starší :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 06. 2013 v 20:08Off-line igni  (28/192/130)
Seungri: kdyz vam to pri tom vekovem rozdilu tak dobre klape, tak proc mate volny vztah a ty hledas vazny? jinak to ze si sedite ted mentalitne muze predznamenat to, ze ti za 5 let tvuj soucasny partner nebude mentalitne stacit, protoze ty ve svem veku jeste po intelektualni strance porostes, zatimco on uz asi tezko ;)

Ale samozrejme sou i vyjimky, kterym to klape i pres takovyto vekovy rozdil dlouhodobe ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 06. 2013 v 01:05Off-line Tommy1991  (25/167/66)
Twat: ale já nechci "mladý ucho" co neví co chce, ale výjimka potvrzuje pravidlo
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 06. 2013 v 20:13Off-line Tommy1991  (25/167/66)
Turek a Twat: Gayem se rodím a jako gay umírám, nemám na vybranou někdy bohužel, jindy bohudík, ale raději budu gayem než-li vrahem :-)
10. 08. 2013 v 22:15Off-line merglo  (24/-/-)
Ja osobne by som chcel mať podľa možnosti čo najmladšieho partnera - sú viac zženštilí, viac ma priťahujú

Teraz tu niečo napíšem len sa bojím, aby to niekoho neinšpirovalo k trestnému činu znásilnenia (úchylakov je tu dosť), ale zasa na druhej strane sú za to podľa práva obrovské tresty a sudca takého násilnika nebude šetriť

Teraz najdôležitejší odstavec: V starovekom Grécku bolo úplne bežné, kedy muž vyššieho veku (mohol mať povedzme nad 25 rokov) mal vzťah s neplnoletým chlapcom – nazýva sa to pederastie – bol to v Gréckej kultúre ako súčasť oficiálneho školského systému, starší partner bol učiteľ mladší žiak.
Dolný vek pre mladšieho partnera bola puberta, zisťovalo sa to podľa ochlpenia genitálii – to znamená 11-13 rokov (áno až také prekvapivo nízke čísla!!!).
Vďaka tejto kultúre, ktorá by bola dnes považovaná za „perverznú“, bolo Grécko v tých časoch kultúrne najvyspelejšou krajinou sveta

Ale pozor Starovekí Gréci neboli žiadni úchylaci ako mnohí súčasní homosexuáli.
V tých vzťahoch išlo o lásku,
vzťahy boli trvalé mnohoročné – dôverný vzťah trval až do konca života,
vzťahy boli právne ošetrené,
starovekí Gréci neboli homosexuáli ale bisexuáli (byť výlučne homosexuálne orientovaný je úchylka)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 08. 2013 v 22:29Off-line Keriim  (56/187/95)
Znám hodně mladých kluků co je na starší, ale pro staršího muže, správně zralejšího :-)), mladej osvěží a starší ho pozvedne
10. 08. 2013 v 22:46Off-line merglo  (24/-/-)
Twat
Ďakujem to bola dobrá pripomienka:
Na šetrné a morálne zaobchádzanie z chlapcom dohliadal jeho otec
Aj samotný vzťah musel byť zo súhlasom jeho otca

Čo sa týka toho odkazu je to celé plné poloprávd - sú tam pravdivé aj nepravdivé informácie; čo sa týka pederastie dolný vek a trvanie vzťahu sú čisto dezinformatívne čísla – to celkom isto
Ja osobne osobne by som sa vedel predstaviť pederastie vzťah iba zo skutočne sympatickým pohľadným starším mužom. Zo škaredého chlapa by sa mi zdvíhal žalúdok
10. 08. 2013 v 23:33Off-line Mychajlo90  (26/185/67)
Určitě je to hodně relativní a záleží na každém jednotlivém vztahu. Kupříkladu můj přítel je takřka přesně o 15 let starší než já a ani jeden s tím rozhodně žárný problém nemáme, ba naopak. Prakticky ve všem si parádně sedneme a oba víme co od našeho vztahu chceme. Přesto si myslím, že pokud někdo podobný vztah naváže například ve věku 16 let, tak je asi velmi těžko udržitelný, protože velmi často není člověk v tomto věku ještě úplně vyzrálý, což je pro delší přežití vztahu asi esenciální.
11. 08. 2013 v 00:30Off-line Ligerisek  (28/172/70)
Já mám stejnej problém s výškou (ale v tvim věku mi to eště bylo tak něak jedno, asi kvůli tomu, že v pubertě se eště všichni měníme a kluk co může mít v 16-ti 170, může mít o rok později klidně 190), čím je kluk vyšší, tím víc je pro mě přitažlivej, to je pěkně divná ouchylka :-D a eště k tomu když je jak lunt :-D
11. 08. 2013 v 00:45Off-line Ligerisek  (28/172/70)
Ale jinak mladší mají sice výhodu krásy mládí, ale jak mi napsal jeden kluk (27) "hezky se na to kouká, ale pro vztah je to nepoužitelný", takže když chce mladej staršího, tak by se měl snažit, aby ten starší ho neměl v jednom kuse chuť zabít :-D (moje častá zkušenost s klukama pod 20). Vadí mi, když je kluk v jednom kuse roztěkanej, nesoustředěnej, dokonce cholerickej, častokrát to co píše nemá hlavu ani patu, nebo si o sobě vymejšlí pohádky aby se udělal zajmavějším, přitom upřímnost a srdečnost je to čeho si tak budu nejvíc cenit. Veselost a hravost je sice +, to ano, ale musí v tom bejt aj trocha toho rozumu, bo jak to popsat :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 08. 2013 v 12:04Off-line alesandro222  (46/185/85)
Ligerisek-presne to jsem chtel napsat:D
11. 08. 2013 v 12:38Off-line gargamel  (29/182/74)
Podstata života je být štastný,zbytek je jen zabývat se čísli je zbytečnost
11. 08. 2013 v 12:56Off-line Centaur  (37/175/-)
Merglo : To je zajímavá uvaha o starém Grécku , ale bylo to trochu jinak . Já z Řecka pocházím a s jistotou mohu říct , že ti zámožní páni, co si brali takto mladé chlapce nebylo podle mýtů tak, že si ty hochy pořizovali ohledně sexu, ale naopak kvůli trendu. Tehdy totiž mladí chlapci v Řecku byli pouze modním doplňkem a ten zámožný pán ho měl především jako společníka, bud na obchodní cesty apod. Další raritou je, že tito hoši , kteří tihle velmoži měli, byli v překladu něco jako otrocká pážata , která jim pouze sloužila pro společnost. " tahali jim kufry, starali se o domácí mazlíčky prostě posluhovali. Sex mezi nimi prakticky nebyl i když samozřejmě ta možnost tu byla, ovšem hlavní priorita byla naprosto jiná než nám historie říká.
11. 08. 2013 v 13:23Off-line merglo  (24/-/-)
Centaur
Práve naopak pre chlapcov to bola veľká spoločenská česť byť v pederastie zväzku.
A samozrejme určite tam nešlo primárne o sex – o sex ide iba medzi súčasnými úchylnými homosexuálmi

Hlavne v Rímskej ríši (pod ktorú pokiaľ viem patrilo aj Grécko) bolo typické, že pán mal sex zo svojím sluhom – to áno – avšak s pederastie to nesúvisí.

PS: V Biblii sa spomína aj zaujímavá vec, že Ježiš uzdravil sluhu rímskeho stotníka (dôstojníka), „ktorého mal veľmi rád“. Zástancovia homosexuality hovoria, že išlo aj o homosexuálny vzťah stotníka a jeho sluhu, čo je naozaj dosť možné
11. 08. 2013 v 13:36Off-line Centaur  (37/175/-)
Merglo : No to sice možná jo, ale takových párů bylo jen minimum. To je jako, kdo dnes využije registrované partnerství ? Všichni také ne. Každý Řek tohoto způsobu nevyužíval a měl chlapce jenom z důvodu trendu, aby ve společnosti vypadal snobsky. Ale pak ho klidně hodil do sklepa vyhazovat smetí. Homosexualita má hodně podob , ale mentalita jiných zemí může být pro nás homosexuální jen z důvodu, že tuhle mentalitu chápeme jinak, díky vlastním tradicím. Například v Řecku nebo i Turecku když se dva obejmou za ramena je to naprosto normální běžný akt čistého přátelství. Pro nás a naše země je to už homosexuální akt.
11. 08. 2013 v 13:53Off-line Centaur  (37/175/-)
Fotku, kterou uvádím je z tradičního tureckého festivalu olejového wrestlingu Pehlivan , je tam vidět spousta aktů, které by v české wikipedii nazvali homosexuálním chováním . Při tom jde o čistě přátelský akt. A takto si to vyložili mylně i u řeků. Ne každý Řek byl ve starověku perverzák a chlapce neměl jenom jako děvku. Řekové chlapce měli také jako své žáky se kterými se rádi chlubili přes bohatou společností. To, že to bylo typické pro Ŕeky mít s chlapci sex , se mýlíš to bys mě docela urazil. :-) http://www.johncoulthart.com/…restlers.jpg
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2013 v 18:46Off-line Nerysek  (18/-/-)
Já jsem taky na starší :)
11. 08. 2013 v 20:05Off-line Dzey_boy  (21/179/75)
Mě o věk ani moc nejde .. ale když už se tu o tom píše tak většinou od 19-30 ..
14. 08. 2013 v 16:23Off-line NK20  (95/-/-)
Hele...mně je 16 let a mám přítele, kterýmu je 35....Jsme od sebe o 19 let...není to vůbec divný. Vyhovuje nám to oběma...takže se neboj..:))
14. 08. 2013 v 16:56Off-line JarodShadowsong  (15/-/-)
Mně se taky vždycky líbili starší kluci a chlapi, takže mi to ani nepřijde divné. Ono 16 jsou takové kraví léta... Ale až ti bude přes 20, tak ti starší chlapi už budou k něčemu ochotní. Koneckonců, jak tady čtu, tak někteří i dříve. ;) Mám o 9 let staršího přítele a věk je opravdu to poslední, co by nám mělo dělat problémy... Vždycky je to o lidech, ne o číslech. Ačkoli je pravděpodobné, že když je rozdíl velký, nějak se to projeví...
15. 08. 2013 v 07:14Off-line Radek1951  (65/175/75)
Sám jako první nějak zvlášť neoslovuji mladé kluky a určitě ne s návrhy sexuální povahy. Je ovšem pravda, že si s nimi rád píšu o všeličems. Mám ale zkušenost, že 16-ti - 17-ti letí osloví mne a někdy dost odvážně. Takže žádný problém, jsme takoví, jací jsme a jak se říká u nás "proti gustu žádný dišputát".
25. 08. 2013 v 15:44Off-line cinnamon  (25/-/-)
Je to naprosto normální, pokud nejsi až tak dominantní, potřebuješ cítit oporu a určitou dominanci u partnera a je logické, že to vidíš u kluků starších.
A o věkovém rozdílu co jsi psal, vůbec to není divné ani hloupé. Pokud není věkový rozdíl 50let :D :D tak je to ok. :)
25. 08. 2013 v 15:54Off-line Centaur  (37/175/-)
Taky bych potreboval někoho dominantního :-) je to tak sexi ááchchch
04. 09. 2013 v 17:15Off-line cheetah1  (44/179/74)
Nic na to není když se mají rádi tak věk je jen číslo a nic neznamená i je vše o srdci.Znám dost kluků co jim je 18 a mají i ve vztahu chlapa co mu je 50 a klape jim to super ale především peníze v tom nehrají roli.
04. 09. 2013 v 17:16Off-line cheetah1  (44/179/74)
Jen u nás starších problém najít kluka mladého do vztahu i po zkušenostech jim většinu jde o ty prachy a sex.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload