Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem na kluky. Můžu to změnit?

01. 08. 2013 v 21:40Off-line Anonym
Jsem na kluky. Ale já jaksi pořád doufám, že je to jenom něco časového. Chci se ráno probudit, a být normální. Věřím, že to tak opravdu bude :) . Prostě musí být. Doma jsou všichni dost proti gayům. Nebylo by dne, kdybych slovo "buzerant" neslyšel. Vždycky to vezmu na sebe a neskutečně mě to raní. Kdybych třeba začal chodit s holkou. Kámoška se do mě zamilovala :) svěřila se mi nedávno, ale neví o mě, že sem gay, třeba bych si časem zvykl a zamiloval se do ní :) . Co myslíte?
01. 08. 2013 v 21:46Off-line tutti66  (30/183/-)
Kolik ti je? Jestli je ti 17 a méně, ještě bych to tolik neřešil a zkusil to s ní. Podle toho uvidíš jestli je to ono nebo ne.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 08. 2013 v 21:51Off-line Duny  (38/178/82)
Jestli doufáš ve změnu orientace, protože se bojíš reakce rodiny, bude spíš otázka v tom, jestli podlehneš strachu a tlaku okolí, nebo se naučíš milovat sám sebe tak, jak si zasloužíš ...
Souhlasím - 16   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 08. 2013 v 22:14Off-line boyy  (35/182/73)
Skusit to samozrejme mozes, si mlady, existuju pripady, kedy islo len o take experimentovanie, o chvilkovy pocit... skus to, je to tvoj zivot. Ale ak zistis, ze to nejde, neprepadaj panike. Musis sa naucit mat sa rad, ak to nepojde, nie je to nic, za co by si mohol. Iste existuju aj pripady, kedy gayovia ziju ako heterosexuali, maju zenu, deti... ale to je na tebe.

V kazdom pripade, pamataj, ze si clovek a zasluzis si byt respektovany taky, aky si.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 08. 2013 v 22:58Off-line Ing  (26/188/70)
Anonynme, rád bych kdyby jsi mi napsal! Prožíváme to stejné :(
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 08. 2013 v 23:00Off-line boyy  (35/182/73)
Ak budes potrebovat sa porozpravat, kludne napis... mam tiez nieco z toho za sebou. Hlavne co sa tyka pohladu na seba ako ludsku bytost...
01. 08. 2013 v 23:19Off-line justlike22  (36/175/70)
Nerád to píšem no neviem či je možné to zmeniť mal som a stále mám podobný problem bol som vychovávaný tak že byť niečo ako gay bolo proste neprípustné zhruba do 19 tich rokov som dokázal sám seba klamať že som heterák časom som si však priznal že to tak nieje no napriek tomu sa s tým neviem zmieriť lebo sa tak správam a cítim sa byť plnohodnotný chlap možno teraz niekto povie že je to hlúpe ale faktom ostáva že sa necítim byť geyom aj keď som a je to pre mňa dosť ťažké akceptovať už je to pár rokov a stále to niesom schopný nikomu povedať každopádne ti prajem vela štastia a dúfam že sa ti podarí žiť tak ako chceš
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 08. 2013 v 23:51Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Jak by rekl power: velikost konta je dulezitejsi nez nejaka orientace:-D:-D.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 08. 2013 v 00:03Off-line Lollo  (29/-/-)
Ono tu sa na seba niekto pozerá ako na morskú vílu?
02. 08. 2013 v 00:36Off-line honzahonza  (33/180/70)
Takže: myslim si že celí život prožívat že jseš gay, ale musíš si hrat na hetero bude asi horší. co se týče tý holky tak bych do toho rozhodně šel. určitě spolu zažijete hezké chvíle na které budeš vzpomínat. nevím kolik ti je ale možná by bylo dobré jí říct něco jako že si nejsi jistej ale že si možná bi.. kdyby to nešlo tak by to asi pochopila snáz. jestli tě má ráda tak to ani nikomu nerekne. ale přeju ti aby ti to s ní vyšlo. kluci počkaj.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 08. 2013 v 10:05On-line Richard33  (44/185/80)
Můžu ti zaručit, že si jde zvyknout, zamilovat... to se prostě buď stane nebo nestane, ale zařídit to nejde :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 08. 2013 v 12:46Off-line bennett  (36/184/95)
Zkusit to můžeš, ale moc na to nespoléhej a nebuď zklamaný, když zjistíš, že to nepůjde. Navíc pokud nejsi bi a jsi opravdu gay, tak mi to přijde i nefér vůči ní a pokud se to dozví, tak jí tím můžeš asi dost ublížit.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 08. 2013 v 14:04Off-line SinnerX  (33/183/84)
Můžeš to zkoušet popírat před sebou samým, ale změnit to určitě nejde.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 08. 2013 v 14:20Off-line Anonym
Je mi 17. Kamarádku mám fakt moc rád, ale asi tak jako druhou ségru :) . Nedokážu si vůbec představit, že bych s ní měl něco víc, ale asi do toho půjdu. Ona už se mě jednou ptala, jestli nejsem gay. Popřel sem to. Ale známe se už tak dlouho, že pozná když kecám, ale znovu se už nikdy neptala tak nevim, jestli to vzala.
02. 08. 2013 v 14:20Off-line Anonym
Jinak všem děkuju :)
02. 08. 2013 v 14:46Off-line boyy  (35/182/73)
Skusit to urcite mozes a prajem, nech to dopadne ku tvojej spokojnosti. Ale priprav sa psychicky aj na variantu, ze to jednoducho nepojde.
02. 08. 2013 v 15:47Off-line merglo  (44/-/-)
Ľudia sa nedelia na homosexuálov a nehomosexuálov, všetci sú bisexuálni.
Ja by som uprednostnil radšej gay vzťah - je to viac vzrušujúce a hlavne výhodnejšie
V starovekom grécku mali muži viac gay ako hetero sexu,
a chlapec mal najprv gay sex a až v neskoršom veku hetero sex - tak je to prirodzené - (pozor vtedy bola homosexualita úplne inak podobe ak dnes).
Zbytočne by som vzťah s tým dievčaťom - neukončoval - aby to neurobilo viac zla
Predovšetkým sa rozhodni ako chceš ty sám
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
02. 08. 2013 v 16:06Off-line bennett  (36/184/95)
Merglo: Nesmysl, všichni nejsou bisexuálové. Sex s holkou bych nikdy nechtěl mít a děti taky ne, na mě není nic bisexuálního.
Situace v antickém Řecku rozhodně nereflektovala lidskou přirozenost - lidé to dělali, protože byli ovlivněni společenskými a náboženskými konvencemi.
To, co se děje dnes, kdy si každý může vybrat, je mnohem přirozenější než zrovna Řecko - tenkrát provozovali homosexuální sex i heterosexuálové, protože se to tak prostě tehdy dělalo a každý dospívající kluk musel mít svého staršího "strejdu".
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 08. 2013 v 16:16Off-line Duny  (38/178/82)
Sex mezi kluky měl ve starověkém Řecku, stejně jako ve středověkém Japonsku ten důvod, že v každodenním očekávání útrap a smrti během neustálých válek bylo nutné se umět spolehnout na své spolubojovníky, což byla otázka naprosté důvěry, a co je nejvyšším projevem důvěry než intimní styk? :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 08. 2013 v 16:20On-line Richard33  (44/185/80)
Hlavně nepostupuj proti tomu, jak to cítíš nebo cítit budeš jen proto, že ta druhá cesta je složitější, nestandardní..... Pokud to uděláš, bereš sobě budoucnost a pár lidí tě za to bude pěkně nenávidět.
02. 08. 2013 v 16:35Off-line Anonym
Pár lidí už mě nenávidí teď, a to jsem ani nic o tom, že jsem gay nic neřekl. Stačilo, že jsem se, myslím vzhledově, v poslední době, dost změnil. Oni ví prostě svoje. Ikdyž nejhorší je, že mají pravdu. Na jednu stranu nechci mít s klukama nic společného, ale na druhou sním o tom, že bych nějakýho měl. Zakazuju si to, ale nějak to nejde. Jí potřebuju, abych se změnil. Musím se změnit. Ale hrozně nerad bych jí nějak ublížil :( .
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 08. 2013 v 17:02Off-line johnj  (40/186/82)
Asi ti moc nepomůžu, b****y, ale z mého úhlu pohledu (a podle toho, co jsi tu napsal) je tvoje kamarádka ten nejvhodnější člověk, kterému by ses mohl svěřit, že tě tohle trápí. Každopádně přeju hodně štěstí, ať už se rozhodneš jakkoli.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 08. 2013 v 17:08Off-line bennett  (36/184/95)
B****y: Proč se potřebuješ/chceš změnit? Být gay není nic špatného. Nevybrali jsme si to, nemůžeme za to, prostě takoví jsme a celý život potlačovat nějakou stránku osobnosti, to je hrozně těžké a nevím, jestli to vůbec jde.
Kašli na to, co si o tobě ostatní myslí, co o tobě říkají, na světě je jenom pár lidí, kterým na tobě skutečně záleží a jejichž názory má smysl brát v potaz.
Začít si něco s tou kamarádkou, když víš, že jsi gay, je podle mě blbost - jednou na to přijde a hrozně jí tím ublížíš. Navíc pokud je to de facto jediná osoba, které bys to mohl říct a která by tě mohla podržet...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 08. 2013 v 17:32Off-line merglo  (44/-/-)
@bennett: nepovedal by som, že v Starovekom grécku by bolo niečo neprirodzené. V tom čase to bola kultúrne najvyspelejšia časť sveta. A starogréčtina je bol veľmi dobre rozvinutý jazyk, čo bolo vtedy niečo nevídané.

@Duny: nepovedal by som, že vojny by mohli byť dôvodom toho životného štýlu. Biblia homosexualitu nek***izuje ale podporuje, ak zoberieme do úvahy preklady z originálov (hebrejčina, aramejčina) nezmanipulované cirkevnou tradíciou.
http://uloz.to/…a-biblia-doc

Keď sa učeníci Ježiša pýtali prečo je tak veľmi prísny pri heterosexualite, keď zakázal rozvody, odpovedal im aby sa stali eunuchovia - čo sa ale nedá preložiť nijak inak ako homosexuáli
Kým Biblia vníma heterosexualitu ako niečo kde je riziko smilstva, homosexualitu (nie zrovna tú promiskuitnú) označuje ako riešenie proti smilstvu. Myslím, že Biblia je spoľahlivým ukazovateľom čo je a čo nie je prirodzené

A prečo je vám tak ťažko si predstaviť, že Grécky životný štýl mohol byť normálny? Vám, ktorým ide iba o sex, je ťažko pochopiť, že Grékom išlo pri vzťahoch hlavne o lásku. Ak by v homosexuálnom Grécku išlo iba o sex - tak naozaj taký životný štýl by bol nepredstaviteľný - Gréci ale neboli uchyláci, ktorým by išlo iba o sex
Ste nešťastní, nie ste schopní lásky, lebo máte seba v nenávisti i keď si to neuvedomujete a nepriznáte
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
02. 08. 2013 v 17:36Off-line Absinth.Tears  (30/172/90)
Ne máš smůlu. ty bys ty ptáky přímo hltal. tak se s tim smiř :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 08. 2013 v 17:37Off-line Absinth.Tears  (30/172/90)
Btw bible je nudná a dlouhá kniha a stejně nevíš kdo je vrah
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 08. 2013 v 17:53Off-line bennett  (36/184/95)
Merglo: Ne, bible určitě není spolehlivým ukazatelem toho, co je přirozené. Právě naopak, celé křesťanství je postaveno na manipulaci s lidmi, citovém vydírání a potlačování svobody myšlení a rozhodování.
A starověké Řecko si spousta lidí dnes idealizuje, na svou dobu to byl sice nejvyspělejší stát světa (rozhodně vyspělejší než celá Evropa po následujících 1000 let, kde byl veškerý pokrok zadupán do země katolickou církví), ale i tam byli lidi hodně manipulováni, dodržovali spousty tradic a ***uálů, které jdou vždycky proti přirozenému chování člověka (místo toho, aby dělal, co chce, dělá něco jiného, protože to tak dělají ostatní nebo protože se to tak dělalo vždycky).
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 08. 2013 v 18:12Off-line merglo  (44/-/-)
Bennett
Musím s tebou súhlasiť máš úplnú pravdu čo sa týka manipulácie a podobne - v mene Boha a pomocou náboženstva sa manipulovalo rafinovanejšie ako za komunizmu. Len musíme rozlišovať medzi cirkvou a Bibliou (správne preloženou). Mimochodom čo sa týka teologického učenia kresťanských cirkví je len máločo v súlade s ňou. Biblia nijako človeka neobmedzuje, je dá sa povedať liberálna, zakazuje len to, čo človeku škodí (napr. človek by mal milovať seba samého aby sa nezničil)

A ak mám byť úprimný veľmi ma ponižuje, keď mi dvaja chlapci na drogách reagujú negatívne na môj príspevok
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 08. 2013 v 20:07Off-line Duny  (38/178/82)
B****y, když doma necítíš žádnou oporu, opravdových přátel, kteří tě podpoří, máš sotva pár, chápu, že se cítíš velmi osaměle, opovrhovaně až zavrženě. Ale opravdu se chceš stát heterosexuálem, i když ti srdce říká něco jiného? Nevidíš jinou cestu?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 08. 2013 v 22:36Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Zas jenom další důkaz jak je lidská demence mocná...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 08. 2013 v 23:33Off-line Lollo  (29/-/-)
To sú mi problémy...
03. 08. 2013 v 18:04Off-line Anonym
Ahá? -.- děkuju moc za radu! . Víš, už se mi to párkrát málem povedlo, ale asi a ni na to nemám. S rodinou nechci mít nic společnýho, jenom čekám, až budu moct vypadnout a mít od nich pokoj. Doufám, že se toho aspon dožiju!
03. 08. 2013 v 18:08Off-line johnj  (40/186/82)
To je dobře, že na to nemáš. A nezkoušej to, prosím.
03. 08. 2013 v 19:07Off-line Duny  (38/178/82)
''že na to nemáš'' znamená, že máš zdravý pud sebezáchovy ;) nehroť to - ona se ti vhodná varianta odkryje sama ve správný čas :)
04. 08. 2013 v 23:46Off-line Hany  (27/165/-)
Myslíš si, že jsi chudák? Chceš být normální? Seber se, jdi ven a podívej se kolem sebe. Kolik je lidí na vozíku? A všichni by chtěli chodit, ale nebudou. Kolik lidí musí na dialýzu? Chtěli by mít obě ledviny zdravý, ale nebudou. Kolik lidí má rakovinu a žije na hranici mezi životem a smrtí? Kolik mladých má posraný život, protože má rodiče alkoholiky nebo podobně? Asi by chtěli začít na stejný st**tovní čáře jako ostatní, ale nezačnou. Vím, že je to docela tvrdý, ale to dělám, když jsem fakt na dně. Profackuju se a řeknu si: Sakra seš zdravej, tak se vzchop. Každej, kdo má byť jen rýmu, je na tom hůř, protože já jsem zdravej. :)
05. 08. 2013 v 08:31Off-line SKODA_FABIA  (34/180/63)
Pokud po tobe ty holky jdou, tak toho vyuzi. Holka je holka, a je jedno.zda chces kluka, stejne zjistis, ze bud narazis na kluka ci holku, ktera ti sedne nebo ne. Dneska je to tezky, ja treba nejsem schopen holku zbalit a to si to tak preju.... Jen to s ni zkus :) a nebo si najdi holku, ktera se oblika jako kluk a potom uz je detail... Zda ma neco navic dole nebo nahore... Hlavne v hlave aby mela...
05. 08. 2013 v 12:55Off-line lukaas  (34/165/59)
Já nevim, to si musí každý v hlavě stejně srounat sám. Na to je těžké radit. Já osobně jsem si také nedokázal představit jak s tím budu žít ale teď jsem rád, že jsem to příjmul. A musim říct, že se konečně cítím psychicky ok. Inu stejně si musíš poradit sám, ač to zní krutě, je to tak. A nebo zkus psychologa. Dělej prostě to co ti dělá dobře, jen nekoukej na předsudky. Nikdo jiný za tebe tvuj život žít nebode, tak žíj tak, aby jsi byl šťastny. Přeju vše nej.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 08. 2013 v 09:42Off-line PAVLUSAK123  (26/-/-)
JÁ MÁM TO SAMÝ CO PÍŠEŠ ALE VEŘ MI ŽE JEDNOU SI SE JAKO GAY NARODIL A JEDNOU JAKO GAY UMŘEŠ A TAK TEN ŽIVOT MUSÍŠ BRÁT MÁM KÁMOŠE KTEREJ PŘEDSTÍRAL GAYE 14 MESÍCU A PAK SEM SNIM MLUVIL BYLA TO PRO NĚJ ULÉVA NEJEN NA TĚLA ALE HLAVNĚ NA SRDCI MUSÍŠ SE STIM SMÍŘIT
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 08. 2013 v 13:40Off-line pepik21  (34/190/88)
Nemyslím, že to s holkou půjde, časem(neboj přijde to) se to všechno změní, až si najdeš přítele, tak ti to dokonce začne připadat i normální, věř mi i já to tak měl, a ještě více se přijmeš, bez přítele si už nebudeš umět představit život a vše bude jednodušší, já jsem tehdy byl úplně v háji, teď mu dám i ruku na ulici a jednou to společně řekneme rodičům :) uvědom si to,že je důležité být s tím koho miluješ, ne na silu s holkou, přijdeš na to.
08. 08. 2013 v 15:50Off-line Anonym
Přijmout se... vím, že bez toho se nikdy nebudu cítit líp, ale já... Už sem se jednou do kluka zamiloval. Cítíl sem se vyjímečně, silně, plánovali sme jak to s ním ruku v ruce řeknu našim :'D, všechno mi připadalo krásné, poprvé v životě sem se těšil domů. Pořád s úsměvem na tváři :). On jediný mi rozumněl. TeĎ na tohle léto sme plánovali sraz. Nikdy k němu nedošlo... protože sem o něj vlastní vinou přišel. Všechno ve mě umřelo. Mám pocit, když teĎ tohle píšu, že mám okolo srdce obmotaný ostatý drát a pořád se víc a víc utahuje. Hrozně mi chybí. Nevím, jestli to chci zažít znovu. Nechci!. Radši zůstanu sám. Kamarádce se to pokusim vysvětlit.
08. 08. 2013 v 15:55Off-line Duny  (38/178/82)
Pokud sám sobě neodpustíš tu velkou chybu, tak ti fingovaný vztah s kamarádkou stejně k ničemu nebude ... :)
08. 08. 2013 v 17:30Off-line Thadeas  (36/181/90)
Ak op chce, môže mi napísať. Čo sa zmeny orientácie týka, mám ku tomu veľa materiálov a odporúčaní. Najmä, aká je pravdepodobnosť zmeny a čo to môže spôsobiť. Veľmi náučné.
08. 08. 2013 v 21:19Off-line merglo  (44/-/-)
Väčšinový názor na sexuálnu orientáciu je nesprávny - je to len následok novodobej modernej spoločenskej degradácie. Tretí najcitovanejší psychológ Sigmund Freud (v oblasti sexuality je úplne najznámejší) mal na homosexualitu mal na homosexualitu správny názor o vrodenej bisexualite - veď presne rovnaký názor mali aj ľudia v staroveku - tak to bolo prirodzené. História nepozná žiadnu výlučne homosexuálnu identitu. Kto si namýšľa výlučne homosexuálnu identitu zbytočne si tým môže iba ublížiť alebo môže ísť o psychický defekt

Biblia viac odporúča žiť homosexuálnym štýlom
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
08. 08. 2013 v 22:23Off-line merglo  (44/-/-)
Vobsournik
tvoje miesto je protidrogová liečebňa a psychiatria. Neviem čo tu vlastne hľadáš
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 08. 2013 v 22:42Off-line SinnerX  (33/183/84)
Já si nic "nenamýšlám" - prostě vím, že mě berou jen muži. Sice s pár kámoškama jsem se líbal, kyž jsem byl na střední, nebo je i teatrálně balil před kámošema, ale to bylo prostě divadlo, protože jsem tehdy neměl odvahu jít s pravdou ven. Absolutně nic to se mnou nedělalo.
Takže co píše merglo je celkem blbost. Může mít částečně pravdu s tou bisexualitou, např. vzhledem ke Kinseyho stupnici ( http://en.wikipedia.org/…Kinsey_scale ), ale to nemá cenu řešit. Každej musí sám vědět nejlíp jestli ho berou jen holky, nebo jen kluci nebo obojí.
09. 08. 2013 v 11:09Off-line merglo  (44/-/-)
SinnerX
Mňa osobne tiež vôbec nepriťahujú ženy a napriek tomu som bisexuál.
Problém je v tom, že mentalita a povaha osobnosti starovekej a súčasnej ženy je diametrálne odlišná. Súčasné ženy sú ešte stále pokazené skazenou mentalitou stredoveku, kedy bola prostitútka snáď každá druhá žena, ako píšem o tom v profile. Psychické duševné rany z nešťastného stredoveku sú prenesené do súčasného zmýšľania – teda aj mentality žien – ich pohľad na mužov je veľmi pokrivený.
Staroveké ženy boli iné – to akoby boli ženy s úplne inou dušou.
Mám preštudovaných mnoho starovekých historických štúdii a starovekej literatúry, takže viem o čom hovorím

Čo je ale dôležité viem si predstaviť, že staroveké ženy by ma dokázali priťahovať, pretože boli úplne iné.

O celej problematike by som vedel viac hovoriť, ale to by bolo tak na 2 strany A4
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 08. 2013 v 15:41Off-line Thadeas  (36/181/90)
Merglo: záleží od toho, čo si definujeme ako "bisexuála". Ďalšia vec, ohľadom témy "homoseualita" - je stále skúmaná a vedci na tom pracujú. To, že niečo o čomsi tvrdil pán Freud, aj keď to bol významný psychoanalytik, nedovolil by som si povedať, že to, čo tvrdí, je pravda.

"Mám preštudovaných mnoho starovekých historických štúdii a starovekej literatúry, takže viem o čom hovorím" - a je to pre túto debatu absolútne irrelevantné. Inak gratulujem.
25. 08. 2013 v 19:48Off-line Freki  (30/180/75)
Liek na homosexualitu je jednoduchý: Na popolcovú stredu vlez do kurníka! Tam vezmi biele vajce od čiernej sliepky a vlož si ho pod ĽAVÚ pažu. Nos ho tak mesiac. Za mesiac by sa mal z toho vajca vyliahnuť zmok. Toho potom kŕm krvou jednorožca a za taký rok by z neho mal vyrásť džin. No a ten ti splní tri želania...
02. 09. 2013 v 18:26Off-line Anonym
Freki: Já to všechno myslel vážně, ale tak sranda musí být no.. :')
15. 09. 2013 v 10:54Off-line Freki  (30/180/75)
No, ale toto je najrealistickejšia možnosť... :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload