Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Miluji pořád svého bývalého přítele

16. 06. 2012 v 14:38Off-line Anonym
Je to už pět měsíců co jsme se rozešli. Byli jsme spolu rok a dost dlouhou dobu předtím jsme spolu randili/nerandili. Ze začátku jsem do vztahu nechtěl protože jsem byl nový na vysoké škole a nechtěl jsem se hned zadat. No přišlo to a změnilo mi to život. Bohužel jsem byl asi nepřipravený nebo i***t, ale ve vztahu jsem dělal spoustu chyb a taky jsem nedával příteli moc najevo, jak moc pro mě znamená. Stal se pro mě vedle mojí rodiny tím nejdůležitějším člověkem, byl mi blíž než kdokoliv jiný a teprve s ním jsem v životě mohl být sám sebou.
Bohužel moje chyby nás dovedly až k rozchodu. Po něm jsem si naplno uvědomil jak moc pro mě znamená. Lidi mi dávali typické rady, ať zapomenu, že to přejde, jenže nepřešlo. Chtěl bych s ním pořád být, vím, že teď už bych se choval úplně jinak, protože vím, co jsem měl a co bych mohl ztratit. Taky vím, že s člověkem jako on bych mohl budovat svoji budoucnost.
Každopádně mám pořád jeden problém, který mě odrazuje od jakýchkoliv snah. Vím, že můj přítel je moc hezký, že se lidem líbí, i mně se líbí. Jenže už ve vztahu to byl spíš on kdo cítil přitažlivost ke mně než já k němu. Nevím čím to je, co proto můžu udělat, abych to změnil (přemýšlel jsem že to mohlo být tím, že jsem měl problémy s předkožkou takže sex nikdy nemohl být úplně to pravé a když to přítel vyžadoval každý den, tak mě to odrazovalo)....
Když s ním nejsem tak mě to láká... Jenže mám strach, že by se to zas pokazilo (vím totiž že nejvíc mě láká nezávazný sex, ale taky vím, že chci budovat něco stálejší).
Nechci mu už znova ubližovat, trápit ho a komplikovat mu život. Ale bez něj jsem tak sám a nikdo není jako on - pro mě lidi nejsou jako ponožky, co si vyměníte - on je prostě výjimečný a v mém životě má nezastupitelné místo. A ani po těch měsících nechci budovat budoucnost s někým jiným.
Proto mě zajímá, jak mám na všem zapracovat, mám se o něco snažit, jak mu dát najevo, že chci jen to nejlepší a jak mu dokázat, že už mu dám jen to nejlepší... Dík.
18. 07. 2012 v 10:43Off-line uffonek  (32/174/68)
Úplně stejný problém řeším/řešil jsme i já. S přítelem jsme spolu byli rok a nějaký ten kousek a pak siuvědomil že já nejsem ten pravý a poslal mě k vodě. Dost mě to vzalo... Ale dá se s tím smířit. Mě pomohli kamarádi, pak si tak nesmíš pořád říkat, že to byla tvoje chyba a že si mohl něco změnit. Časem se s tím srovnáš a zapomeneš na něho, alespoň částečně. Taky nepatřím mezi ty co by kluky měnili každý den, ale nějak jsem se s tím popral a uvědomil si, že na mě čeká někde někdo lepší než je on. Občas si zavzpomínám, ale to k tomu prostě patří :-) takže se s tím musíš srovnat uvnitř sebe a pak to půjde :-)
18. 07. 2012 v 16:22Off-line power  (23/180/65)
To by mě nudilo s někým se furt tahat, buďte rádi že máte svobodu :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
18. 07. 2012 v 16:32Off-line uffonek  (32/174/68)
Tak ne každý chce být sám :-) ono být chvíli sám není na škodu, ale pak se člověk dostane do fáze, kdy už sám být nechce :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 07. 2012 v 08:01Off-line uffonek  (32/174/68)
S tím musím souhlasit....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 07. 2012 v 18:26Off-line tonycek  (48/172/84)
O dvouletém vztahu jen souhlasím,nemužu zapomenout
21. 07. 2012 v 09:05Off-line Galboatorix  (31/186/94)
Sice to byl vztah co trval jen 2 a půl měsíce, ale pro mne to byl vztah co jsem chtěl napořád... On mne poslední týden našeho vztahu podváděl už s jiným.. jako vysvětlení mi řekl, že city jsou mnohem silnější k tomu druhému.. vzalo mne to, ale řekl jsem si, že on udělal tu chybu, né já... chybí mi hodně stále, ale jsou i jiní kluci než ten jeden.. a po čase zjistíte, že jsou lepší než ten předchozí...neotáčet se dozadu a jít stále jen kupředu...
21. 07. 2012 v 10:00Off-line Amor_Christien  (29/174/54)
Jojo nápodobně..
21. 07. 2012 v 14:51Off-line Thomasik  (46/161/68)
Já po 5 letém vztahu zapomínám už čtvrtý rok!!! Konečně se mi to začíná dařit!!! Ale od srdce přeji ať to u nikoho to zapomínání tak dlouho netrvá!!! Je to nejhorší trest co může být se tak dlouho trápit a marně se snažit to změnit!! Tak držím palečky.... Thomasík ;-)
21. 07. 2012 v 21:06Off-line power  (23/180/65)
Asi se hodně nudíte když řešíte takové koniny.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 07. 2012 v 21:22Off-line power  (23/180/65)
Ty seš marnej :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
22. 07. 2012 v 07:40Off-line Thomasik  (46/161/68)
No ona to není zas taková kravina!!! Když Tě to potká a trápíš se tak je to drsná šupice!!! :-( Připadáš si jako Boing v turbulenci. A i když se snažíš a snažíš zapomenout přijde večer, nebo uslyšíš písničku, nebo vidíš nějaké místo a je to v pytli .... :-(
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2012 v 10:20Off-line power  (23/180/65)
Šupice, turbulence? To je ukrutný buzní svět :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 08. 2012 v 09:18Off-line Ladinek50  (69/174/82)
Chyby děláme jen proto abychom se z nich poučili,štěstí na nás čeká hned za rohem tak je třeba se mu otevřít a ne brečet nad rozlitým mlékem
24. 09. 2014 v 12:38Off-line term800  (40/202/95)
Ja som mal sice kratky dvojmesacny vztah ale ten "on" ma ziskal uplne tak ze po rozchode mi zlomil srdce ... a ano poucit sa a iat dalej treba a zabudnut na vsetko... sice to je tazke ale nie nemozne. Mne sa mi pomaly dari zabudat a zit normalne :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload