Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nezájem?

11. 09. 2013 v 11:37Off-line Anonym
Nějak jsem přišel na to že drtivá většina kluků nebo prostě skoro všichni s kterýma jsem měl co do činění se mi nějak zvlášt nelíbí nebo vůbec ani po vzhledové ani po duševní stránce. mám pocit že když s někým něco mám a třeba to nevyjde téměř vždy si řeknu že to stejně za to nestálo a není to žádné nalhávání, jako by nebyl kdo ke komu bych mohl jakkoli vzhlížet se mi zdá. přitom na kluky jsem, ale když už ani ten sex mě nebaví nějak extra skoro ve 100% to už je asi zvláštní ne?
11. 09. 2013 v 12:52Off-line dannytheroo  (46/180/99)
Na to je těžká odpověď. Jseš si jistej, že chyba není v tobě? Nic osobního ale taky jsem potkal kluka, který vlastně nevěděl co chce. Teda věděl, že je na kluky, ale jinak ho vlastně nic nebavilo, o nic se nezajímal, jen se tvářil... No zkus se na věc podívat z jiné stránky.
11. 09. 2013 v 13:48Off-line Anonym
Takovej já nejsem to vim mě baví spousta věcí a jsem docela ulítlej a pokud jde o podnikání nejrůznějších věcí tak pokad je to v mých silách no problem a navíc jsem ochotnej tomu druhýmu i v lecčem vyjít vstříc. jako v tomhle to asi nebude nejsem nudnej patron bych řekl :)
11. 09. 2013 v 13:56Off-line Geckon  (34/-/-)
Tak tomu nech trochu času a ještě hledej... já jsem taky ulítlej a trvalo mi, než jsem našel nějaký lidi, o který se dá alespoň opřít kolo. :)
11. 09. 2013 v 14:07Off-line Anonym
Noo já jsem asi půl roku sám což asi není kdo ví jak dlouho no ale pro mě ano jak dlouho hledat a jestli vůbec by to k něčemu bylo je to takový zvláštní já vlastně myšlenkový pochody mnoha gayů vůbec nechápu :D
11. 09. 2013 v 14:12Off-line Geckon  (34/-/-)
Já sice kluka mám, ale už jsem ho čtvrt roku neviděl, protože je mimo ČR. Takže nevim co je horší :D Všechno špatný je pro něco dobrý :) A co na gayích nechápeš konkrétně? Jakože jaký myšlenkový pochody přesně máš na mysli?
11. 09. 2013 v 14:19Off-line Anonym
Jako prostě celkový chování, někdy člověk něco řekne hned se třeba někerý urazí nebo třeba jde o to se dohodnout na jedný věci třeba kam pojedem a ten druhej pořád samá srandička akdyž po hodině bezúčelný konverzace chci nákej výsledek tak jsem prý nevyrovnaný :D a tak dále no nebo třeba když se venku nechci projevovat to je prostě kámen úrazu no :( tak jako volizovat se na veřejnosti to prostě neni pro mě košér no :D
11. 09. 2013 v 14:26Off-line Geckon  (34/-/-)
Koukám, že ta nemoc s tim olizováním je už hodně rozšířená... No každopádně nenaděláš nic no. Prostě hledej dál, myslim si, že najdeš někoho. Zas možná občas dobře, že ty lidi prokoukneš takhle narychlo, protože pak by tě to mrzelo víc. A tak si myslim, že někde v podzemí je továrna na i***ty a tam všechny tlačí pod jednou formou... takže budeš muset fakt ještě chvíli hledat. Aspoň já to tak vidim, protože v dnešní době je asi mottem gayů bejt "in" a splynout s dalšíma ovečkama. Čím víc si jinej, tím hůř... nenaděláš nic a brečet nebudem. :)
11. 09. 2013 v 14:29Off-line Anonym
Trefně řečeno to fakt sedí no :D ale pravda pravda nic asi nenadělám :( jen mi příjde že každej někoho má jen na mě zas nic nezbylo :D
11. 09. 2013 v 14:37Off-line Geckon  (34/-/-)
To ti tak přijde, protože se soustředíš na jednu stranu mince... Kdyby ses soustředil na to, kolik lidí je nezadaných, tak budeš smutný z toho, jak nikdo nikoho vlastně nemá. :) Člověk rád přemejšlí nad tím, co je negativní a co mu působí špatnou náladu (paradoxně), protože to má přirozeně v povaze. Pozitivní přístup je umění vytlačit tyhle sračky z hlavy ven. takže i ty v tvé situaci musíš hledat to dobré. Zkus si najít nějaký kámoše, co za to stojí... :)
11. 09. 2013 v 14:39Off-line Centaur  (43/177/-)
Ten pocit mám též. Též se mi většina nelíbí a když někdo vypadá aspon na 50 procent podle mégo gusta je to zázrak.
11. 09. 2013 v 14:40Off-line Anonym
Zjistit že za to stojí jako jak? :D a to mám takovej pocit že se mi nikdo nelíbí. ale jako máš pravdu asi to tak je ikdyž lehce složitější na realizaci :D
13. 09. 2013 v 15:34Off-line Betonica  (39/191/93)
Myslim, to bude tim, ze jsi doposud nenarazil na cloveka, ktery by ti imponoval. Ono ne nadarmo se rika, ze krasa je vec pomijiva. Clovek asi musi oplyvat i jinymi atributy, nez sirokymi rameny a uzkym pasem... Ver mi, ze az potkas cloveka, ktery bude ten pravy, tak te nezajem rychle prejde. A budes mozna prekvapeny, co vsechno s tebou city dovedou udelat...
15. 04. 2015 v 20:43Off-line ceky  (31/180/70)
Souhlas s Betonica, vím o tom své :) Podle mě je to hlavně o vnitřku, jasně krása je fajn, ale pokud s tím člověkem máš vydržet, tak si musíte prostě rozumět aspoň v nejdůležitějších věcech, jako jsou zájmy, hodnoty které máš, atd. atd. Jinak se nemáte o čem bavit a vztah upadá a nemá to cenu. Když to bude ten pravý, tak si myslím, že to poznáš, city dovedou udělat věci :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload