Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Cévkování

30. 10. 2013 v 08:10Off-line Anonym
Ahoj, nedávno jsem objevil novou možnost uspokojení>> cévkování( zasouvání trubičky do penisu), tak jsem se chtěl zeptat, co musím předtím udělat, abych nedostal nějakou infekci a eventuelně, co mohu použít jako náhradu trubičky z domácích potřeb??
30. 10. 2013 v 09:44Off-line Radek1951  (72/175/75)
A udržovat čistotu a používat gel. A hlavně pomalu a opatrně. Případná poranění v tomto prostoru jsou bolestivá a nebezpečná a určitě by ses bez lékařské pomoci neobešel. A vysvětluj lékaři proč se ti to stalo.
Asi je to pro tebe dost vzrušující a může to působit i na erekci, ale já si toho svého času užil dost, když jsem ležel JIPce po operaci břicha a můžu ti říct, že žádné vzrušení ani uspokojení jsem tenkrát necítil.
A ještě něco, dej bacha aby ses nedostal moc hluboko, to si raději připrav nějakou nádobu na moč, teče to samo a neovlivníš to.
30. 10. 2013 v 10:18Off-line Anonym
Jj díky:-)
30. 10. 2013 v 10:36Off-line Parduban21  (39/165/-)
Nevím, zda se sem smějí dávat odkazy, tak uvidíme: http://www.klinikshop.cz/…-k-cevkovani
mějí vše potřebné. Osobní zkušenost s nimi ale nemám. Nezapomeň na gel ;-)
14. 02. 2014 v 06:36Off-line Radek1951  (72/175/75)
PavliQ : samozřejmě, že v lékařské praxi v určitých případech nahrazuje močení, když není možné, aby pacient močil přirozeně, ale taky u některých vyvolává erekci a když se trubička nezasune až příliš hluboko a posunuje se s ní uvnitř penisu, tak dojde až k ejakulaci.
14. 02. 2014 v 08:17Off-line Projekt  (48/177/74)
AU,,,AU
14. 02. 2014 v 11:39Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
Jakou náhradu? Žádnou náhradu, používat věci k tomu určené a ne nic jiného. Prostě si kup cévky, používej sterilní. Nebo jsou ještě uretrální sondy, ty se dají v pohodě používat opakovaně, když je pořádně vydezinfikuješ před každým použitím.
14. 02. 2014 v 15:06Off-line Jakubko497  (102/-/-)
Chapem ze kazdy mame nejake uchylky ale toto moze byt az smrtelne nebezpecne... Suhlasim s jardaxom. Neprajem zase aby ti upadol ale tak pri nebezpecnom zachadzani onho sam prides... Jeden znamy si strcil trubicku do penisu a nejak sa mu zabodla do penisu zvnutra a mal stastie lebo lekari hovorili ze keby sa to zabodlo trosku z ineho uhla niekolko stupnov tak by mu ho museli amputovat. Takze s tymto sa radsej nezahravat...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload