Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rozchod

29. 12. 2013 v 17:48Off-line Anonym
Dneska se semnou rozešel můj kluk. Mě je 30 let a jemu 16 let. Klapalo nám to spolu více než půl roku. Byl to pro mne dokonalý vztah se vším všudy. Ještě včera mi říkal, jak moc mne miluje a že mne nikdy neopustí. Dneska najednou přišel s tím, že si našel holku a že se mnou končí. Uvědomuji si to, že je ještě velmi mladý a neví co chce, ale tohle jsem fakt nečekal, že to přijde takhle najednou. Navíc mu nevěřím, myslím si, že má spíše strach z toho, jak by to přijmulo jeho okolí. Navíc už na něj doma tlačili i rodiče, že si myslí, že je na kluky. Vůbec nevím, co mám dělat, myslím si, že mne stále miluje a nyní lže sám sobě. Navíc mi řekl, že už se ke mě nevrátí, když jsem se ho ptal, jestli je ještě nějaká naděje. Poraďte mi, co mám dělat??? Šíleně ho miluju, Rozešel jsem se kvůli němu s holkou, se kterou jsem byl více než 10 let a mám s sní 4 leté dítě. Vůbec nevím, co mám dělat. Nejradši bych si to šel hodit.
29. 12. 2013 v 18:07On-line Richard33  (45/185/81)
Úkol č. 1: Teď hned je potřeba zabránit, aby jsi se z toho zbláznil. Nezůstávat s tím doma, vyraž za kámošema, provozuj koníčky nebo se aspoň strhej v posilovně aby jen přijdeš k posteli, tak usneš.

Úkol č. 2: Nebombardovat ho zprávama, odstřihnout maximum kontaktů na něj. Opravdu nepotřebuješ sledovat jeho cukrování s novou známostí např. na Facebooku. Vrátit mu všechny jeho věci, ostatní které ti ho připomínají uklidit mimo dohled.

Úkol č. 3: (Volitelný), počkat tak půl roku, asi si to rozmyslí. Ale nevstoupíš 2x do stejné řeky. Ten vztah už nebude jaký byl (klidně se může stát, že k němu už nebudeš cítit nic, odkopnutí a dlouhá pauza bohužel udělá svoje).
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2013 v 18:11Off-line Anonym
Já se teď na nic nedokážu soustředit. Sedím doma sám a brečím, jak želva. Tohle jsem fakt nečekal. Pořád na něho myslím.
29. 12. 2013 v 18:18On-line Richard33  (45/185/81)
To je přesně to, co nesmíš. Depka tě sežere, nebudeš moct pracovat, pořádně jíst... já jsem poprvé sjel snad o 9 kilo a trvalo to půl roku. Dalšího půl roku jsem se srovnával s tím že jsem byl na seznamce a někdo mi napsal jestli nedáme sex. To se mi udělalo blbě od žaludku a zároveň se mi zalily oči slzami :-)

Alternativně jde i to, že láska lásku vraždí. Čili říct si, život je už takovej a začít hledat nového kluka. Ale toho asi chopný nejsi (to už chce umět se sebou trochu pracovat a mít za sebou těch rozchodů už víc), zdá se, že to je první rozchod kdy jsi zůstal stále zamilovanej, odkopnutej, zklamanej....
29. 12. 2013 v 18:37Off-line ent  (50/183/100)
Bez urážky, ale cos čekal od vztahu s 16 klukem?? To zákonitě nemohlo dopadnout dobře obzvlášt když tobě je 30 a žil jsi předtím s ženou.
Každopádně doporučuji co ti už radili - nebýt sám doma utopíš se v depce. Jdi cvičit, do kina, k přátelům ...... a obligátní " to chce čas".
29. 12. 2013 v 18:39Off-line gargamel  (37/182/74)
Nebo chlast
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 12. 2013 v 18:54Off-line Titan24  (30/168/56)
Předem si si s tak mladým vůbec neměl začínat chlape. Kristova noho, kam ten svět spěje, když si 30 letý myslí, že jsou pro ně nejlepší náctiletí a naopak. :(
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2013 v 19:00Off-line Anonym
Jsem si toho vědom, ale já ho nikam netlačil. Znali jsme se už dříve, chodil za mnou a najednou to přišlo vzájemně. Ani jsem do toho vztahu ze začátku nechtěl jít, ale bohužel, láska je k***a a najednou jsme se do sebe zamilovali.
29. 12. 2013 v 19:02Off-line Titan24  (30/168/56)
No, nebo to bylo něco jiného a jen jste si mysleli, že to byla láska.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2013 v 19:33Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Promin ale řeknu ti to asi takhle :) Jsi d***l když jsi opustil rodinu a holku kvuli nějaké d***lní 16ce co neví co chce :)
29. 12. 2013 v 19:55Off-line kony1  (34/179/57)
Je to vždycky těžký. Pokud si ho opravdu miloval a byl to v podstatě Tvůj první kluk... pak Tě tohle bude doprovázet dlouho. Krom toho, že pokud k Tobě často chodil a travili jste spolu čas na mnoha místech, které míjíš, budeš tyhle situace smutku a bezradnosti mít delší dobu. Je naprosto zřejmé, že se mohl zaleknout a nebo prostě neví jak by prožil svůj ofiko Coming out a proto bylo pro něj lepší zvolit variantu > vztah s ženou. Je Tvoje chyba v tom, že zahrnut láskou, jsi tohle s ním neřešil. Jistě, krom toho se od outovat, by jste u Vás narazili na problém věkovýho rozdílu. Nevím, zda jsi znal jeho rodiče, ani jak často jste se vídali. Je tam mnoho aspektů. To, že si kvůli němu opustil rodinu, to chápu, i když...co to dítě. Ale jasné, že prostě srdci neporučíš.

Je jasný, že čím víc na něj budeš tlačit, tím spíš se bude od Tebe vzdalovat. Ale pokud Tě má jen trošku rád, měl bys mu dát najevo, že potřebuješ pomoct. I když je otázka, že pokud on s Tebou přetrhne veškerý kontakt, zda to není lepší. Zažil jsem po čtyřletém vztahu taky rozchod a jsem mu vděčný za to, že to definitivně přetrhnul a už jsme se nikdy neviděli, ač oba máme hodně společného. Ale je fakt, že obligátní věta čas rány zhojí, je v podstatě svatá... A krom toho..Lásku zabiješ pouze láskou..to je taky fakt a sedí to jak p***l na hrnec. Budeš to mít těžký. Ale věřím, že nějakou cestu najdeš. Ten klučina i v 16ti rozum mít může..nelze nikoho soudit od stolu. Ale Ty sám musíš nejlíp vědět, jak jste to mezi sebou měli. A slovo milovat neznamená nic do doby, než ze slov přejde k činům. Mám kamaráda, jež má kluka..slyší od něj miluju dnes a denně..a jeho kamarádi se k němu chovají líp, než jeho vlastní kluk..Paradox...ale pravda.. Tak se drž a nepropadej panice..
29. 12. 2013 v 23:03Off-line johnj  (40/186/82)
Kdybys o tom chtěl popovídat, napiš.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload