Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Mojeklada.cz

30. 12. 2013 v 08:45Off-line Anonym (NN)
Čau, chlapi, máte někdo účet na mojeklada? Pochlubíte se?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
30. 12. 2013 v 08:57Off-line atrey1  (26/173/69)
Kámo... ty chceš aby sme se pochlubily, ale sám si pod anonymem :D tak wtf ? :D
30. 12. 2013 v 10:17Off-line Lukino15  (18/174/-)
Kevis možná proto se to tak i jmenuje :D :D :D demence
30. 12. 2013 v 15:56Off-line Adamieri  (61/-/-)
Kevis jako jo souhlasím s tebou, ale zas na serveru s názvem MOJE KLÁDA nemůžeš moc očekávat lásku na celý život, ne?:D
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 12. 2013 v 23:28Off-line joand  (24/185/72)
Na čo je to dobré? neviem ale mne je jedno kto aký má, však keď niekoho ľúbim je mi to šumafuk...niekedy mi to príde už také, že keď neviem zaujať, hodím si fotku v boxerkách =D a keď ani to, tak rovno úplne nahý =D
30. 12. 2013 v 23:36Off-line J20  (23/184/90)
Penis,sperma,anál,masturbace, felace, jen vzácně se v poradně objeví něco smysluplného... Dost to upadá :-/.
21. 11. 2014 v 15:23Off-line vaclavkrejza  (49/157/59)
Chystáte se vstoupit na stránky s erotickou a sexuální tematikou!

Stisknutím tlačítka 'Vstoupit' potvrzujete, že jste starší 18 let a seznámil/a jste s následujícími podmínkami:

Podmínky pro vstup:
Je mi více než 18 (osmnáct) let a již jsem dosáhl zletilosti.
Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.
Pokud nesplňujete byť i jenom jednu podmínku uvedenou pod body 1 až 5, opusťte prosím ihned tyto stránky.
Pokud splňujete všechny podmínky uvedené pod body 1 až 5, jste oprávněni vstoupit.
Obecné podmínky:
Podmínky užívání služeb na serveru MojeKláda.cz se řídí právními předpisy České republiky. Uživatel se zavazuje užívat služby na serveru MojeKláda.cz pouze takovým způsobem, aby nedocházelo k porušování nebo obcházení právních předpisů České republiky.
Provozovatel je oprávněn kdykoliv podmínky změnit, a to i bez předchozího výslovného informování uživatele, přičemž změny podmínek jsou účinné a závazné od okamžiku jejich zveřejnění. Uživatel se zavazuje pravidelně se seznamovat se zněním a případnými změnami těchto podmínek.
Uživatel bere na vědomí, že pouze některé ze služeb nabízených na serveru MojeKláda.cz je možné užívat bez registrace, ostatní služby je uživatel oprávněn užívat pouze po platně provedené registraci.
Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn kdykoliv, a to i bez udání důvodů, odmítnout nebo zrušit registraci (účet) uživatele, a to bez jakékoliv náhrady.
Služby nabízené na serveru MojeKláda.cz zahrnují možnost zobrazovat a přehrávat audiovizuální materiály (data), které mohou obsahovat erotiku a explicitně sexuální prvky, které by ze strany některých osob mohly být vnímány jako pohoršující či urážlivé a které jsou určeny výhradně pro osoby starší 18 let. Uživatel se zavazuje nezpřístupnit tyto materiály nezletilým osobám.
Uživatel se zavazuje užívat služby nabízené na serveru MojeKláda.cz pouze pro své soukromé účely. Uživatel nesmí tyto služby užívat zejména pro účely podnikání či jiné obchodní činnosti, ať již ve prospěch svůj nebo prospěch jiného subjektu.
Uživatel bere na vědomí, že pro účely poskytování služeb nabízených na serveru MojeKláda.cz, mohou být využívány služby propojených serverů.
Kromě výslovně povolených případů, uživatel není oprávněn jakkoliv rozmnožovat, kopírovat, distribuovat, upravovat nebo jakkoliv jinak zasahovat do materiálů, které jsou umístěny nebo zpřístupněny na serveru MojeKláda.cz.
Uživatel se zavazuje při užívání služeb serveru MojeKláda.cz respektovat ostatní uživatele.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 02. 2015 v 20:09Off-line com.-in  (30/181/72)
A newíte co se s tou soc.siti stalo ? je to zrušene nebo přejmenovane ?
15. 02. 2015 v 00:55Off-line Martisek  (59/156/98)
Taky by mne zajímalo co se s nima stalo...
19. 02. 2015 v 02:32Off-line balabal88  (28/165/65)
No mňa by to tiež zaujímalo lebo som tam mal účet a teraz nič a je to škoda lebo na lesy.cz sa mi už klikať nechce :)
06. 03. 2015 v 14:12Off-line lasaint  (24/168/60)
Už to zase jede, akorát že na nové doméně eu mojeklada .eu
21. 03. 2015 v 03:03Off-line balabal88  (28/165/65)
Už som dostal email tak paráda :D už to fičí
21. 03. 2015 v 03:18Off-line vaclavkrejza  (49/157/59)
http://www.mojeklada.eu/ tady to funguje
12. 04. 2015 v 09:35Off-line pawelll  (37/175/70)
Taky tam učet čas od času tam zajdu .
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload