Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co si mám myslet?

13. 01. 2014 v 21:51Off-line Anonym
Nuže moji milí homosexuálové, potřebuji pomoc. Kdysi dávno, asi za dinosaurů, jsem poznal jednoho kluka, říkej me mu třeba Josef. Ze začátku mi přišlo že po mě jede, poznali sme se časem a začali si spolu hodně psát a semtam sme se vídali a já se do něj zamiloval, bezhlavě. Udělal jsem si za ním výlet abych s ním ztrávil nějaký čas, on si sebou vzal kamaráda a brzo odjel domu protože musel za kamarádama. Já s pocitem že o mě nestojí jsem se s tím jeho kamarádem "vyspal". Hned druhý den jsem mu to napsal a on to bral v pohodě, dokonce řekl, že to byla jeho chyba takže bylo všechno v pořádku a bavili jsme se dál. Takhle to fungovalo zhruba měsíc ale vždycky nastal nějaký problém když jsme se měli vidět až si našel jinýho. Chvíli jsme se nebavili ale já to po čase překousl a s ukrutnou žárlivostí jsem s ním začal "kamarádit". Cca. po měsíci se spolu rozešli a Josef to na mě začal znova zkoušet, opět jsem mu podlehl a možná, že to bylo i na dobré cestě ale já měl problémy doma a neměl jsem šanci se s ním vidět a tak to po chvíli na čas ustalo ale vrátilo se to zase do normálu. Když jsme spolu byli zase na dobré cestě tak jsem dostal trošku emotivní chvilku a všechno doslova posral. To vedlo k tomu, že jsme asi 3 týdny nebyli v kontaktu. 12. ledna byli dva maturáky najednou ve stejným městě. Já se opil, neodolal, zavolal mu a sešli jsme se spolu. Jsem si stoprocentně jistý tím, že to bylo to nejhezčí co jsem kdy zažil, seděli sme spolu na lavičce, ležel mi hlavou v klíně a byla to taková ta filmová romantika. Líbali sme se, mazili ale k ničemu vážnému nedošlo. Když jsme se rozloučili myslel jsem že se zbláznim. Po pár dnech mi jeho nejlepší kamarád přes kterého se známe napsal že mě Josef chce, ale že se bojí. Já se svojí zvědavostí jsem se ho zeptal a on mi napsal, že sere na všechny buzeranty. Tím to na nějakou dobu přestalo, pak jsme se potkali a sotva jsme se pozdravili. Za nějakou dobu jsem mu napsal, že by bylo fajn to nějak vyřešit, no, ve finále jsme spolu akorát měsíc na to seděli na lavičce v objetí. Řekl mi ten večer ať za ním zase někdy přijedu. Byl jsem šťastný, nechtěl jsem to nijak uspěchat tak jsem mu dal na pár dní vale a pak jsem mu napsal abychom se nějakým způsobem domluvili. No, napsal mi, že víc než šest týdnu na mě nebude mít čas kvůli zkouškám. Věděl jsem, že takhle dlouho čekat nevydržím tak jsem to bral jako konec a chtěl jsem na něj zapomenout. Byl jsem z toho hodně dlouho špatný, semtam jsem se opil a napsal mu nějak žvást ale nikdy neodepsal. Až teď po sedmi měsících se sám od sebe ozval, byl stejný jako když jsem ho poznal, milej vtipnej, skládal mi poklony a já z toho byl na větvi. Dostali sme se k tomu jak jsem se "vyspal s tím jeho kamarádem a on mi napsal, že ho nehorázně naštvalo protože je majetnickej člověk a že nerad dává dopustit na svoje věci ale že zároveň chtěl aby to vypadalo jako že o mě nemá zájem, což jsem si já myslel. Řekl jsem mu že se tím už nechci zaobírát protože je to minulost a že chci abysme byli kámoši, jenže já vůbec nevím co mám dělat, miluju ho a on mi posílá pusinky, sám od sebe mi píše což nikdy nedělal a je na mě strašně milý. Já nevím co si mám myslet a co dělat. Přijde mi, že je to jako na začátku ale na druhou stranu na mě vůbec nemá čas. Co si o tom myslíte vy a co bych měl dělat? Mám poslechnout srdce nebo rozum?
13. 01. 2014 v 22:01Off-line igni  (36/192/130)
Reknu mu to narovinu. Rekni mu, co k nemu citis a jak by sis to predstavoval. Proste jdi s pravdou ven, prestante si hrat a uvidis. Bud vycouva, protoze to nezvladne, nebo se do toho oba vrhnete po hlave a budete mit krasny vztah. A drzim ti palce ;)
13. 01. 2014 v 22:03Off-line Anonym
Myslíš že když mi po sedmi měsících kompletního ticha sám od sebe napsal, že to má vůbec cenu?
13. 01. 2014 v 22:03Off-line lapompe  (28/-/-)
Z mého pohledu nezainteresovaného čtenáře se mi Josefovo chování zdá přinejmenším podivné. To, že se teď chová "jako na začátku" nemusí znamenat, že mu to vydrží. Zvláštní se mi zdá také to, že na tebe nemá čas. Já nevím, ale když někoho chci vidět, udělám si čas vždy. Hledáš-li vážný vztah, je asi lepší strana rozumu...Úlet by to ale mohl být pěkný. Záleží, co chceš.
13. 01. 2014 v 22:05Off-line Anonym
Tak po úletu vážně netoužim, z těch jsem už vyrostl. hlavně úlet s ním by mě asi stál nervy. už jednou mě to prakticky zničilo. po druhý do stejný řeky asi nevstoupím v tomhle směru. no nemá čas protože má teď furt zkoušky ale je pravda, že člověk co chce si vždycky čas udělá..
13. 01. 2014 v 22:14Off-line igni  (36/192/130)
Ja bych do toho sel, minimalne to zkusil, treba chce ale proste se boji. ale rekni mu proste narovinu, ze si ten cas udelat musi, jinak to nema cenu. a pak uvidis, jak moc chce nebo ne ;)
13. 01. 2014 v 22:16Off-line Anonym
No, napsal jsem mu sloh, snad na něj odpoví. ani bych se nedivil kdyby neodpověděl a vykašlal se na mě úplně.. zase.
13. 01. 2014 v 22:17Off-line igni  (36/192/130)
No kdyz neodpovi, tak to mas jednoduche a vyresene ne? Slozitejsi bude, kdyz odpovi ;) a i kdyby to nevyslo, je tu plno fajn kluku, jenom chtit...
13. 01. 2014 v 22:21Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Poslechni srdce, stejne nemas co ztratit
14. 01. 2014 v 12:32Off-line onlip  (61/180/84)
Vždycky jsem byl ve vztazích pro srdce. I když se teď snažím pokolikáté kamarádovi pomoci v jeho složitých vztazích s holkama, říkám: srdce. Ačkoli by to měl pod nadvládou rozumu snazší. Namítne mi, že už si vytrpěl dost. A já mu stejně řeknu - srdce. Stejně to dávám i tobě.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 01. 2014 v 17:10Off-line Anonym
No vzhledem k tomu že se stále nemá k odpovědi to vzdám a dám mu defitinivně vale..
14. 01. 2014 v 17:13Off-line igni  (36/192/130)
A mas to vyreseny, jednoduse ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload