Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Líbání

03. 02. 2014 v 18:33Off-line Anonym (libajici)
Líbáte se rádi? Resp. jaká máte omezení pro to, koho byste líbali a koho ne? Ptám se, protože můj kluk se vždycky lekne, když ho chci hluboce líbat. Snese políbení na krk, na rty, ale ne víc. Nevzdoruje, jen vnímám, že to pro něj není ideální. Současně spolu velmi zdařile spíme.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
03. 02. 2014 v 18:35Off-line t-jiand  (19/184/76)
Miluju líbání :)
03. 02. 2014 v 22:22Off-line Anonym (libajici)
Chápu, že milujete líbání, i já. I vnímám, že líbání je vůbec nejdůvěrnější forma kontaktu. Snažím se být absolutně čistý, zubní pasty, ústní vody, strava. Spíš se ptám, v čem byste sami viděli zábrany, co by vás odradilo. Trochu doufám, že to je jen tím, že jsme na začátku vztahu a že se k tomu dostaneme. (Je hloupé začínat sexem a propracovávat se k líbání, ale možná to tak někdy je...)
03. 02. 2014 v 22:42Off-line Ligerisek  (28/172/70)
Nebyl tvůj přítel nepolíbenej panic a tak zkrátka se bojí, že mu to vůbec nepujde apod.?
03. 02. 2014 v 23:02Off-line Anonym (libajici)
Nebyl. Měl přede mnou samé holky. Tak si spíš říkám, že to je projev heteráctví, že tihle kluci se neradi líbaj. I když na druhou stranu - po několika setkáních mě začíná chytat za hlavu, probírat se mi ve vlasech, což jinak hetero nedělají. Nevím, nebude to jinak, než že to zítra znovu zkusím, třeba se i na rovinu zeptám.
03. 02. 2014 v 23:09Off-line Ligerisek  (28/172/70)
Nvm, sry, nejsem bi, abych chápal takovouhle změnu
04. 02. 2014 v 09:35Off-line Anonym (libajici)
Nejde o veřejnost, všechno děláme doma :)
04. 02. 2014 v 09:41Off-line igni  (28/192/130)
Ja libani taky zboznuju, ale znam lidi, co ho proste nemusi. Tak to proste je, kazdy sme nejaky a kazdemu se libi neco jineho ;)
04. 02. 2014 v 11:21Off-line filip.2580  (47/174/73)
My jsme oba ex hetero, a s líbáním žádný problém, ale znám dost Bi co s ním problém mají a veliký...možná bych se i přiklonil k tomu názoru, že pro někoho je líbání důvěrnější, či intimnější než sex
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload