Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hubnutí

14. 02. 2014 v 13:12Off-line Anonym
Chtěl bych se zeptat jak účinně a rychle zhubnout mě to moc nejde, nikdo mi nechce poradit. Nevíte jak?
14. 02. 2014 v 14:15Off-line Sajmonekk  (30/189/99)
Rychle se, dle mého názoru, hubnout nedá. Tohle je běh na sakra dlouhou trať. Mě osobně pomohlo když jsem si začal jídla vážit, zapisovat do tabulek a hlídat si množství přijatých kalorií. Ta stránka kde jsem to zapisoval se tuším jmenuje kaloricketabulky.cz. Mno a samozřejmě je dost důležitý pohyb :D
14. 02. 2014 v 18:45Off-line Someone89  (25/179/90)
"Kardio, kardio a kardio."
14. 02. 2014 v 20:06Off-line daysend  (29/-/-)
Jestliže chcš rychle zhubnout tak musíš hodně omezit svůj jídelníček a to hlavně tuky. Výsledek ale nejspíš nebude moc dlouhodobej a nejspíš i ztratíš spoustu svalový hmoty. Právě čím víc máš svalový hmoty, tím líp tvoje tělo spaluje protože svaly si berou hodně energie z jídla. Pokud budeš hubnout "drasticky" tak nejspíš prvních pár dní budeš hubnout hodně rychle a pak to půje pomaleji a pomaleji. Nakonec budeš strašně vyhladovělej a jednou se přežereš a všechno to zas nabereš zpátky. Musíš prostě mít vyváženou stravu a běh to bude na delší dobu. Jez aspoň 5x (klidně i víckrát) denně, jez hodně masa, mléččnejch výrobků, vajíčka, zdravý sacharidy (ovoce zelenina taky aspoň 5x denně, jako přílohu rýže, nejlíp celozrnný těstoviny, brambory - nejlíp sladký brambory, jsou zdravější -a snaž se jíst co nejmíň pečiva hlavně bílý pečivo). Tuky jsou taky důležitý ale musíš jíst ty zdravý, tudíž rostlinný tuky a ne živočišný, to jest olivovej olej, oříšky atd ale zase to nepřeháněj když chceš zhubnout. Když budeš mít chuť na sladký, dej si mandarinku nebo banán, když budeš mít hlad, vypij sklenku mléka. Nesmíš mít nikdy hlad. Prvních pár dní to bude asi trochu nezvyk a i trochu těžký jestlis do teď jedl nezdravě ale nakonec (třeba po tejdnu) to bude strašně lehký, budeš se nakonec cejtit super, mít víc energie atd. Nakonec musíš i sportovat. Kardio je super na hubnutí (běh, plavání atd) ale sem tam to prolož i nějakym anaerobnim cvičením (posilování). Výsledky se budou dostavovat sice pomaleji ale o to budou dlouhodobější a budeš vypadat líp. Hodně štěstí
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload