Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ako nakopnúť chalana, ktorý si nechce pripustiť svoju orientáciu?

17. 02. 2014 v 00:20Off-line Anonym
Ako nakopnúť chalana , ktorý si nechce priznať svoju orientáciu, ktorý si ju sám sebe nechce pripustiť, ale začína si uvedomovať, že taký možno je , len si to nechce pripúšťať a tým odmieta milovanú osobu, zo strachu , kvôli bariére , že by bol homo.Dá sa mu nejako pomôcť ? začať si to pripúšťať?
17. 02. 2014 v 00:43Off-line igni  (36/192/130)
Jedine mu ukazat, ze to je v poradku, v pohode, ze to neni nic nenormalniho. ale myslim, ze lepsi je nenutit, pokud na to pomalu prichazi. ono totiz vzdy je nejlepsi. kdyz si na to clovek prijde sam, sice to trva dele, ale je to tak lepsi. dulezite je, aby potom mel v okoli ty spravne lidi ;)
17. 02. 2014 v 00:46Off-line Anonym
To je najhoršie, že tých správnych ľudí v okolí nemá , ja som zúfalý vieš, dal mi lásku a potom vzal zo strachu pred svojou oreintáciou, že by bol iný . . . neviem ako ho nakopnúť nejako .... lebo taktoo je to strašné
17. 02. 2014 v 11:03Off-line onlip  (61/180/84)
Souhlasím s igni, nikomu to nemůžeš vnucovat. Jednak bys tím toho kluka postavil proti sobě a jednak bys ho ještě víc utvrdil v přesvědčení, že homo není. Ale můžeš se snažit být mu příjemným kamarádem, být mu oporou při hledání sebe sama, dát mu čas a prostor - a uvidíš, jak se vše vyvine.
17. 02. 2014 v 13:37Off-line alundra  (34/182/133)
Iba cas.
17. 02. 2014 v 17:01Off-line januar1  (38/185/79)
A kolko vam je obidvom
19. 02. 2014 v 06:09Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Hlavně nenutit, chlapec si nakonec uvědomí co je a čím je a nakonec ty budeš jedinej který to o něm věděl už dávno a ty budeš první za kým půjde.
19. 02. 2014 v 17:11Off-line jentakten  (28/180/-)
Můj nejlepší kamarád (shodou okolností fotbalista) to o mě ví a nevadí mu, když si třeba dáme pusu (na tvář) ...Já ho strašně moc miluju a vážím si ho, on tvrdí, že je na 100% hetero ...přitom se nám to už asi 8x zvrhlo a já ho vykouřil až do konce..ale pořád je hetero..co z toho vyplývá? ..musíme být rádi za jakoukoliv chvíli s těma, které milujeme a na téma orientace se vůbec nebavit.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 02. 2014 v 11:30Off-line fogacer  (55/172/61)
No toho fotbalistu co se nechá 8x v******t až do konce a tvrdí ,že je 100% hetero bych také bral. Někteří heteráci se občas nechají a důvod prostý? manželka nebo milenka třeba nerada orální sex s vyvrcholením do pusinky a mužíček to naopak rád. Takových je hodně! Ovšem většinou jde jen o úlet a nikoli pravidelnost. k tématu. Miloval jsem jednoho kluka když mi bylo kolem 17-ti let a jen asi 2x mi něco dovolil.Ale měl takový strach,že nikdy to nebylo o lásce či sexu (nikdy mne nenechal abych jej vykouřil a onanie byla tedy 2x ale ne dokonce). byl tehdy moc hezký a svalnatý. Pak po pár letech jsem jej viděl a byl to opak. Kluk zničený alkoholem a obtloustlý a furt pařil s kamarády ale ženat nebyl. takže dodnes nevím jak na tom ve skutečnosti je? Ale každopádně nemá smysl tlačit na pilu. Poznal jsem i dost kluků co koukali ve sprách na pinďoury a přitom byli až nechutně homofóbní. Ne nadarmo se asi říká ,že dost homofobů si jen nechci přiznat svou sexualitu. Ale pokud je to tvůj dobrý kamarád buď za to rád a nesnaž se to zkazit neustálým dáváním najevo jak moc jej chceš. Pokud i on vzplane k tobě poznáš to až příjde čas. naopak přílišným tlakem si jej můžeš znepřátelit. Je lepší opravdový kamarád než později kamarád co dělá , že tě nezná jen díky tomu, že se cítí trapně při tvých pohledech.
23. 02. 2014 v 18:43Off-line Anonym
Ďakujem za reakcie , ale on mi dal bozk a nie raz a dotyky , objatia a toto všetko bývavalo a krásne slová , zdrobneninky na moju adresu , neustále slová lásky, tak že ja si myslím, že orientácia je jasná.
23. 02. 2014 v 19:21Off-line fogacer  (55/172/61)
To co popisuješ vypadá opravdu na fakt,že k tobě možná něco cítí.Ovšem těžko se asi s tím sám dokáže vyrovnat.Ale pokud tě miluje bude se váš vztah postupně vybrušovat a nakonec snad ledy povolí. Přeji ti aby to vyšlo.Bohužel ne každý se svou orientací dokáže hned ztotožní a převládá ztrach z nepoznaného a nebo vlivu rodiny, okolí apod. Ať ti to vyjde.Chce to čas.
23. 02. 2014 v 19:46Off-line jentakten  (28/180/-)
To fogacer: Tomu spolužákovi je 18 jako mě :)
27. 05. 2014 v 16:04Off-line kamarati14  (30/-/-)
Podľa môjho názoru by si mal :
- vyznávať mu lásku
- veľa ho obijímať
- veľa sa s ním stretávať
- veľa rozprávať o veciach, čo sa týka našej komunity

A čo by si mal s týmito inštrukciami dokázať ? Hlavne mu teraz VEĽA dať a až potom môžeš Ty prijímať :). Týmito inštrukciami mu budeš preukazovať, že sa ničoho netreba báť :).
28. 05. 2014 v 00:47Off-line jentakten  (28/180/-)
Bavit se s ním o naší komunitě? .... Chce ho zlákat, a ne ztratit.
29. 05. 2014 v 15:49Off-line kamarati14  (30/-/-)
Jentakten : Vidieť, že si nepochopil...... :)
31. 05. 2014 v 02:35Off-line Betonica  (39/191/93)
Nijak, bohuzel... :(
31. 05. 2014 v 11:18Off-line trajda  (31/172/83)
Nutit ho k něčemu, co nechce, má smysl jedině v případě, že nemáš, co ztratit. Podle mě je hodně věcí, které by si tím mohl ztratit. Pokud mu to řekneš, riskuješ, že ho nadobro/na dlouhou dobu ztratíš, když mu to neřekneš, riskuješ, že zůstanete jen kamarádi. Je důležité si uvědomit, kterých následků bys pak litoval víc, podle mě je lepší mít kamaráda, než nemít kamaráda...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload