Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vážně, nevážně

05. 07. 2014 v 00:35Off-line Anonym
Zdravim, chci se zeptat proč 99% lidí co si najde někoho k sobě, má stále profil na seznamce (chapu že treba tady je to horší zrušit) ale myslím třeba i IB a tak. To je nějákej trend někoho mít a každej den trčet u "seznamky"??
05. 07. 2014 v 00:42Off-line THX1188  (40/183/90)
Mnohdy je to komunikační kanál mezi přáteli v komunitě....nic víc.../já třeba nesnáším FB/
A zeptám se já: To musíme všechno a všechny zahodit, když někoho máme?
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 07. 2014 v 01:56Off-line Anonym
Nevím jak ty ale já mám spoustu přátel v okolí. At uz gayové nebo hetero. Podle mě "nebudu to rušít protože tu mám kamarády a bez profilu na seznamce na ně nebudu mít zádný kontakt" je výmluva.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
05. 07. 2014 v 02:07Off-line THX1188  (40/183/90)
Výmluva čeho? Přeruším letitý kontakt s lidmi, abych byl cool pro nějakýho frajera? Nebo lépe - protože si jeden usmyslel...? Prosim tě, vzpamatuj se a uvědom si jednoduchou věc, že můžeš mít přátele v okolí i v on-line světě, rád číst life-stylovej magazín, informovat se a bavit...tohle totiž není jen seznamka, ale i web pro volný čas....
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 07. 2014 v 02:26Off-line Veripax  (30/180/102)
Každý by měl umět tak nějak vybalancovat komunikační prostředky, když to někdo neumí a stane se na jednom závislý... jeho chyba. :) Ale ničit jeden jen tak z hecu, proč proboha ?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 07. 2014 v 03:46Off-line Anonym
Proč bych se měl vzpamatovat? :D Ptám se na názory. Navíc pokud vím tak jsem nepsal jen přímo o nakluky.cz , a navíc "life-stylovej magazín" se dá číst i bez profilu? A pak, co je to za přátele když na sebe "máte kontakt" jen na gay seznamce?

Ale spíš by mě zajímal názor někoho jiného. Ty jsi zadaný a tak chápu že se snažíš přispět tím proč vlastně tu být. Například ty tu jsi stále, je to každého věc jen chci od někoho nezaujatého. :D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2014 v 06:48Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Kdybych měl kluka, tak tady zůstanu a budu sem chodit i tak. Proč? Protože tenhle web není jen seznamka, ale je tu (někdy velmi vtipná) diskuse (zatím se označující jako Poradna). Profil na IB bych deaktivoval, tam by fakt nebyl důvod chodit, kontakt s lidmi umím udržovat i jinak.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 07. 2014 v 06:58Off-line colombo  (103/192/90)
Také jsem názoru proč pálit mosty tím, že všechno a všechny opustím když někoho mám. Seznamka přece nemusí nutně znamenat jen sexuální seznamování, nýbrž navazování kontaktů, sdělování názorů apod. Je vidět, na co myslí autor tohoto tématu - pouze na sexuální seznamování. Jenže každý není jako on.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 07. 2014 v 11:04Off-line poklad  (29/177/69)
Přátelé jsou výmluva.
člověk, s kterým komunikuji na seznamce není žádný kamarád. S kamarádem se scházím, mám jeho mobil, fb, email, skype atd...
Navíc profil na seznamce je nejlepší cesta k rozchodu.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
05. 07. 2014 v 11:55Off-line Bery  (30/-/-)
Každý má právo na svoje soukromí a určitou volnost. Seznamka není o sexu, ale o možnostech, záleží na každém, jak ty možnosti využívá.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2014 v 13:16Off-line Anonym
"Je vidět, na co myslí autor tohoto tématu - pouze na sexuální seznamování. Jenže každý není jako on."

Já jsem nezadaný a ke všemu i celkem slušný :D tohle se mě moc netýká a nic o tom jsem nepsal tak nechápu jak jsi na to vůbec přišel?

Jinak myslím to tak že většinou když rozkliknu něčí profil tak tam má že je zadaný. A 80% lidí co mi píšou, tak si chtějí užít nebo musí jen s někým nepřetržitě flirtovat. Tak se ptám jestli to je dneska ten nový trend :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 07. 2014 v 13:23Off-line chuckym3  (41/174/75)
To že si člověk někoho najde, neznamená přece, že ukončí veškerou komunikaci s okolním světem . Rušit hned profil jen pro to, že jsem si někoho našel je z mého pohledu unáhlená věc. Mnohdy kontakty jsou starší, jak celá známost. K čemu se izolovat. Stačí jen si profil případně poupravit tak, aby bylo patrné, že někoho máš. Vztah, Co hledáš , fotka nejlíp s přítelem, něco o sobě. Izolovat se od lidí, se kterými si máš co říci je tak trochu krok do polstrované místnosti , kde jedinou osobu, kterou budeš vidět před sebou je tvůj přítel a personál sanatoria ( přátelé z okolí ).
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2014 v 13:28Off-line Anonym
Chuckym3: Pokud zrušení profilu na gay seznamce pro tebe (nebo některé) znamená ukončení komunikace s okolním světem, pak mě to velice mrzí. :D

Připadalo by ti to jak v polstrované místnosti sanatoria když si nemůžeš psát s lidma na seznamce??
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 07. 2014 v 13:44Off-line Anonym
Jo a ještě jsem zapomněl. K čemu je dobré si sem dát "mam vážný vztah" a nebo fotku s přítelem? Vždyt je to to samé jen s jinými údaji.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 07. 2014 v 14:12Off-line chuckym3  (41/174/75)
Jenže dost přátel mám po celé republice, nikoliv z blízkého okolí , v tom je zásadní rozdíl. Další věcí je to, že na FB si je nepřidávám, mám tam pouze a jen lidi, kteří mi něco říkají, které mám rád a záleží mi na nich, pak dál jiných kontaktů , na které těžko mám spojení, jako jsou lidé ze základní školy a lidé, které znám od dětství. Správa FB je tak pro mne snazší už z důvodu toho, že nemusím si tolik dávat bacha na to co sdílím a kdo to má vidět nebo nemá. zásadní věcí je pro mne to, nemít na FB lidi z práce (mám už jich tak plný zuby) a okolí, které mám v dosahu, stačí že se s nima vidím často. V tom je zásadní rozdíl os ostatních, kteří mají 500 přátel, které ani pořádně neznají . Nejsou to přátelé, jen možná lidi, které člověk zná, ale jací jsou tak to ani nemůže říci .

jinak proč rušit profil ? jestli s tím máš takový problém, tak se jen neloguj a máš top ;+)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2014 v 15:59Off-line Bery  (30/-/-)
Anonyme, proč to vůbec řešíš? Si žij spokojený zadaný život a nechoď sem. ;)
06. 07. 2014 v 05:16Off-line Anonym
No vzhledem k tomu co jsem psal si myslím že je poznat že nejsem zadaný. Spíš mě štve že většina lidí co mi píše jsou zadaní " přítel to nemusí vědět " a nebo při hledání tu překáží zadané profily. Ale na druhou stranu musím uznat že je lepší si profil nechat protože kdo chce tak si stejně vytvoří anonymní.

Jinak mám trochu pocit že se bavím s lidmi co mají o kolečko.... Uz jsem tu psal že mě zajímá názor ostatních tak nevím proč píšeš " Si žij spokojený zadaný život a nechoď sem. ;)". To snad nemá s tématem nic společného ne? Chápu že se chceš ukázat ale příště prosím k tématu!:D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 07. 2014 v 20:34Off-line jacoboK  (38/184/-)
To Idontgetit: Chapu, ze se ptas na nazor ostatnich, ale prijde mi, ze nazor jineho proste zhazujes. Mnoho lidi tady udrzuje kontakt timto zpusobem, protoze tak jim to nejvice vyhovuje. Nekdo si muze hledat povyrazi, prece jen, co si budeme nalhavat, nejsme nikdo svaty, a kazdy si muze delat co chce v ramci zakona, obecne i vlastni moralky. V kazdem pripade, ja to vidim, jako dalsi komunikacni kanal a moznost poznat nove lidi, nejen za ucelem seznameni se s budoucim partnerem, ale take k nalezeni zajimavych lidi. Je to dalsi zpusob jak obohatit sam sebe a pripadne ty muzes obohotit jine. A tim ze si naleznes p***ele, jeste neznamena, ze si musis uzavirat jeden z kanalu k vlastnimu obohaceni, nebot i nevhodny navrh, ti muze pomoct ujasnit si, ze to neni to co chces. A to se netyka jen tohoto serveru.
06. 07. 2014 v 20:44Off-line Bery  (30/-/-)
Anonym: Snažil jsem se začít diskuzi, to se tak dělá, když chce někdo něčí názor. A pak kdo tu má o kolečko...
07. 07. 2014 v 03:20Off-line Anonym
Jojo přesně tak
"Anonyme, proč to vůbec řešíš? Si žij spokojený zadaný život a nechoď sem. ;)"

Tímhle se začíná diskuze úplně všude :DDD plss....
28. 11. 2016 v 17:11Off-line ozvien  (73/-/-)
Je to jednoduché. Většina kluků jsou věční hledači a jak víme, chce to něco nového aby to bylo zajímavé a vzrušující. Ooooooooo to jsem pobouřil všechny ctnostné a nevinnnnnnnné hvězdy.
28. 11. 2016 v 17:24Off-line Deelin  (26/-/-)
Třeba hledají troječku. ;)
28. 11. 2016 v 17:29Off-line vasek698  (25/-/-)
Já už sem moc nechodím ale kolikrát se stane, že se prostě nudím. Z nudy si jdu pokecat, protože tu pár kamarádů mám. :) Nebo poradna. Pokud jde o články... :D Tam si moc nepočte nikdo, to si přiznejme. :D
Poslední dobou jsem tady ale čím dál míň, což mě nemrzí.
28. 11. 2016 v 17:37Off-line misanek007  (24/-/-)
Nemam ve skutecnosti ani zde.
28. 11. 2016 v 22:08Off-line esthetique  (41/-/-)
Welcome to reality. ano, to je jako nejakej trend
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload