Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Strach

29. 07. 2014 v 22:08Off-line Anonym
Ahoj kluci. Vím, že toto téma se tady už probíralo několikrát. Teď jsem četl příběh Anonyma Toma a dost mě to chytlo za srdíčko. Rakovina prostaty nebo úraz koulí je hrozná věc, když to chlapa potká. Pokud se to chytne v začátku je to dobré. Hůř je, když je pozdě. Pak už zbývá operace nebo bohužel i odebrání varlat. Čeká mě vyšetření prostaty a mám strach, protože tento problém máme v rodě. Děda na to umřel a táta už to musel taky řešit operací. Vím, že spousta z vás nebude souhlasit, ale ani chvíli bych neváhal i o radikálním řešení problému a to o kastraci. Vždyť pro nás gaye jsou koule stejně jen doplňkem naší ozdoby mezi nohama.
29. 07. 2014 v 22:34Off-line johnj  (40/186/82)
Z pohodlí domova se to těžko posuzuje. Když je pak člověk na vyšetření, (bohužel) dojde na nejhorší a člověk je postaven před hotovou věc, tak mu nezbývá než se s tím smířit. Bolí to, ubíjí to, ničí to a štve to, ale pokud to zachrání život, tak to i stojí za to.
Hodně štěstí!
29. 07. 2014 v 23:48Off-line onlip  (61/180/84)
Neboj, myslím, že ti hlavně udělají krevní testy, podle nich se aktuální míra nebezpečí dost dobře pozná. Teprve pokud by něco hrozilo, budeš řešit další, zatím se tím nenervuj, protože to oslabuje imunitu. Tenhle typ se dnes dost úspěšně léčí.
30. 07. 2014 v 10:49Off-line voki  (34/168/55)
Chápu tě,ale jsi mladej a to dáš.
30. 07. 2014 v 11:01Off-line klucinek  (33/176/75)
Ono koule nejsou jen ozdobou pro buzny, jsou důležitou součásti hormonálního systému těla. Ale pokud máte zvýšený výskyt v rodině lékaři by tě měli pravdelně monitorovat, a v případě byť jen náznaku bych neváhal jít k lékaři a ten provede příslušná vyšetření. Ale automatická kastrace není řešením, to že je zvýšený výskyt tohoto onemocnění v rodě není zárukou že nemoc budeš mít i ty, pouze máš zvýšené riziko.
02. 08. 2014 v 05:56Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
Ja to zoberiem s tej vtipnejsej stranky aspon budes moct behavat bez toho aby ti naskakovali
12. 08. 2014 v 17:52Off-line Anonym
Pro koblizek : Dovolím si reagovat . Znám jednoho člověka , který koule nemá a žije normálně jako chlap . Tento člověk mě moc psychicky pomohl . P**o mu totiž stojí normálně , s*****í a stříká normálně , akorát nedělá děti . Četlo jsem , že testosteron , který je samozřejmě zodpovědný za všecko chlapa dělá chlapem se vytváří nejenom v koulích , ale i v nadledvinkách . A někomu to prostě stačí k tomu aby zůstal chlapem i když už nemůže plodit děti . A navíc ještě existují injekce na doplnění hladiny tohoto hormonu . Navíc prý ti nehrozí rakovina prostaty , protože tu vlastně může krom úrazu varlat vyvolat i vysoká hladina testosteronu v těle . Takže pokud by mě doktoři sdělili tuto hrozbu moje volba by byla jasná . Zítra jdu na to vyšetření a pak se dozvím víc . Možná se mnou ale nebudeš v ničem souhlasit .
16. 08. 2014 v 01:59Off-line somerone  (36/180/80)
Samovyšetření varlat jednou do měsíce taky není na škodu.
https://www.youtube.com/watch?…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload