Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Iboys VS Nakluky

02. 08. 2014 v 23:49Off-line Anonym (neználek)
Dobrej den,
chci se zeptat jestli vám vyhovuje víc Ib nebo na nakluky.cz, musím říct, že i když jsem na Ib od včerejška, musel jsem se smazat, tak nepřehledný, navíc všechno mělo ještě milión funkcí navíc... a kdo ví co všechno... Ib se mi prostě líbit nebude... jsem v tomhle amatér asi a taky pohodlnej... :D
Nakluky.cz je podle mě pohodlnější, volnější a taky mnohem přehlednější... ;)

Chtěl bych taky pomocí téhle otázky pochválit, zakladatele a vývojáře téhle seznamky, jen tak dál... a díky, je to tu fajn :)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
03. 08. 2014 v 00:00Off-line Relostyt  (94/-/-)
No popravdě na ib jsem našel více eventuálních známostí či kamarádů či jen obyčejný pokec, než tady.
Tam je to fakt o tom někoho najít, tady je to spíše o pokecu mezi lidma a popravdě je tady až moc mladých kluků kteří bez urážky jsou až moc povrchní. Na ib je více zastoupena trošku starší skupina lidí a taky tam jde primárněji více o sex.
Vše má své plusy a mínusy a osobně jsem na obou seznamkách zároveň a statisticky mi to vychází tak že tady jsem našel 2 kluky se kterýma si povídám a tam asi 15 za dobu asi 4 měsíců.
Navíc na ibku najdeš více profilů s fotkama než tady, nevím proč snad je to tou diskuzí tady, nevím, ale jen jedna seznamka podstatně snižuje štěstí. osobně jsem regnutej ještě asi ve 2 dalších ale to jsou už takové šunty až to bolí :D.
Obrovské plus je v tom že ibko má konečně plně a super fungující appku na android i když brzo budu aplák :D.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 08. 2014 v 06:42On-line colombo  (95/192/90)
Souhlasím s Relostyt, nakluky.cz je skutečně převážně pro náctileté, starších pardálů jako já tu je zlomek.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 08. 2014 v 13:31Off-line Birel  (22/186/80)
Každý ten web má něco do sebe.
Iboys
+ víc profilů = větší výběr = větší šance se seznámit
+ lepší šance najít sex (diskutabilní jestli + nebo -)
+ lepší struktura webu (časem si možná zvyknu na toto, nevím)
+ více profilů s fotkami (sám fotku tu nemám, rozkoukávám se - pro rýpaly)
+ mobilní aplikace (pokud nemáš Android jako já (bohu díky), tak se tě to netýká)

- četnější zastoupení starších ročníků (starší prosím prominou)
- více falešných profilů nebo dvojitých profilů (jedna osoba má 2 a více profilů)
- slabý chat (jedna místnost, mlátí se spíš prázdná sláma, diskutujících málo)
- nemá vlastní magazín (byť odkazy na vybrané články z Boyleru, Lui apod. mohou být dobrou náhradou)

Nakluky (zatím tu nejsem tak dlouho, berte lehce s rezervou)
+ není jen seznamkou
+ větší zastoupení mladších kluků
+ solidní fórum
+ málo úchyláků, falešných profilů
+ plná verze webu funguje bez chybičky i na mobilu (Nokia Lumia 710, WP 7.8, IE 9.0)

- méně profilů, méně profilů online
- jiné rozhraní (ale snad si zvyknu)
- nelze si v nastavení profilu zvolit vlastní možnosti (např. seriály apod.)

Zatím však z tohoto webu mám dobrý pocit, tak snad to neopadne :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
03. 08. 2014 v 13:36Off-line keri  (23/-/-)
Tady se mi líbí "poradna", občas se dost zasměju. Jinak co se funkčnosti a praktičnosti týče, vede iboys.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 08. 2014 v 15:54Off-line 18xxx20  (28/177/69)
Tak absolutně nevím, v čem je to tady přehlednější, spíš naopak, zdejší design je naprosto příšerný...

A co se funkcí týče, ib vždy bylo lepší a nedávno s novou androidí aplikací rozdíl ještě prohloubili.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 08. 2014 v 15:56Off-line manicboyyy  (29/175/75)
Iboys je mnohem navštěvovanější portál, je tam mnohem vyšší šance seznámit, prostě to tam žije. ale je to strašný, nepřehledný, grafika nanic, no prostě uživatelský hrůza. prakticky tam kvůli tomu nechodím, nakluky je mnohem sympatičtější, přehledný, milejší web, pro mě prostě vítěz
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 08. 2014 v 15:58Off-line 18xxx20  (28/177/69)
Birel:

"+ málo úchyláků, falešných profilů
+ plná verze webu funguje bez chybičky i na mobilu (Nokia Lumia 710, WP 7.8, IE 9.0)"

Není pravda.... falešných profilů a úchyláků je tady mnohem víc, alespoň v % profilů.... a web na mobilu absolutně nejede (vyzkoušel jsem na 12 mobilech.... Tj na lumii možná jo, ale na většině mobilů vůbec... dokonce i na tabletu je to nepoužitelný.)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 08. 2014 v 20:35Off-line Relostyt  (94/-/-)
18xxx20: Já mám sice stařičkej Note2 tak by se dalo na to vymluvit ale tady ten web mi jede v poho pokud nechci něco napsat. Jakmile něco chci napsat do poradny, zprávy a tak tak se to odesílá i 10 minut a stejně se tzo nakonec neodešle. nevím čím to je, tipuju že to bude něco s tím z*****ým javascriptem ve kterém je stránka dělaná. Prostě pro mě na mobilu je tento web pouze pro čtení za to iboys můžu ja normál verzi, tak mobilní tak i appku používat 100% a vše funguje jak má.
04. 08. 2014 v 12:28Off-line somerone  (28/180/69)
Pro mě je iboys.cz přehlednější, nakluky.cz se nechala iboysem do značné míry inspirovat.
Mnohem více lidí napříč všech věkových kategorií. Na iboys je i lepší práce.
Myslím si, že technické problémy mají oba servery. Iboys má výhodu mobilní aplikace.
Možná je na iboys falešných profilů, ale tady je mnoho profilů bez fotky, anonymní, píšou mi jenom 15-letky, na ibku mi snad nenapsal ani jeden takový :D
V tomto směru bych nesrovnával... Spíš po technické stránce.
Nesmíme zapomínat, že iboys má vývoj od r. 2006, kdy byl založen a tato seznámka se teprve vyvijí.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload