Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Doteky spolužáka

24. 10. 2014 v 15:39Off-line tommypra  (29/185/67)
Mám dotaz, nebo bych spíš chtěl poradit. Ve škole mám kamose, kterej je asi heterák. Ale kdyz sedime vedle sebe tak ruzne na sebe jakoze "z p***le" sahame a tak. On to dela z p***le a ja to predstiram, ale ve skutecnosti se mi to libi. Poradte mi prosim co bych mel delat dal. :) diky
24. 10. 2014 v 16:15Off-line tukan6991  (27/-/-)
Problémem je to, že ten kámoš vůbec nemusí být na kluky, přesně, jak o tom píšeš. Sice je ve věku, kdy už by to měl mít v hlavě více srovnané, ale to neznamená, že by se ještě nemohl "hledat". Zároveň ale jeho chování pevně nezaručuje, že se "hledá" - třeba jen tak blbne, když to tak nazvu. Je to zajímavé, ale někteří heterosexuální kluci takovéto věci dělají, i když by s klukem (asi) nic jiného nechtěli mít. Ve tvém případě bych si položil pár otázek - má holku? Pokud má, nebo měl, fungují jeho vztahy "standardně"? Jestli to nevíš, zkus si s ním o jeho vztazích promluvit. A v žádném případě mu neříkej, že jsi na kluky. Bude-li narážet někdy na to vaše vzájemné osahávání, tak mu klidně řekni, že se ti to líbí, ale pokud bude jeho reakce nějakým způsobem negativní, tak se vymluv, že jsi to myslel ze srandy. Prostě jde o to, abys mu neřekl na rovinu pravdu o své orientaci. :) Aspoň prozatím...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 10. 2014 v 16:29Off-line rum  (29/177/89)
Souhlasim s tukanem, vyckej prubehu ;-)
24. 10. 2014 v 20:10Off-line onlip  (61/180/84)
Můj kamarád se mě ve tvém věku dotýkal i hodně osobně a na kluky rozhodně nebyl. Pro něj to nespíš patřilo k hrám toho věku. Souhlasím s oběma kluky a přidávám - zkus se hned nezamilovat.
24. 10. 2014 v 20:20Off-line Ouki  (103/-/-)
Taky mám obdobnou zkušenost , v práci se mě taky hezký kluk dotýkal a pokaždé se na mě hezky usmíval , bavil se semnou více než s ostatními ale neměl jsem odvahu se ho zeptat jestli je na kluky nebo neni. Štvalo mě to musel jsem se na něj pořád koukat až jsem si říkal, že by bylo dobré kdyby ho propustili abych na něj nemusel pořád myslet. No a netrvalo to dlouho a dostal výpověď a až potom co jsem se to dozvěděl jsem se ho v soukromí zeptal narovinu a bohužel pro mě mi řekl, že se mu líbí holky. Vzal to suprově a nikomu nic neřekl. Toť moje zkušenost
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload