Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Neštve vás, že po vás nikdo nezůstane?

12. 11. 2014 v 11:52Off-line Anonym
Čáo, už asi tři roky jsem intezivně zmatený jestli jsem na holky nebo na kluky. Postupem času si jen říkam, že si to neumím přiznat. Každopádně ten asi snad největší důvod, proč "nechci být gay" je, že jsem vždycky chtěl mít děcka (syna hlavně!). Vám to nevadí, že po Vás nezůstanou žádní potomci, že neuvidíte, jak roste někdo, kdo je napůlky vy? Že nebudete moci vychovávat apod?

Dík :)
12. 11. 2014 v 12:04Off-line THX1188  (40/183/90)
Otcovské pudy se dají naplnit mnoha jinými způsoby. Osobně mi to vůbec nevadí a ani mému muži. Považuji za nejhorší homosexuálního muže, co si pořídí děti, rodinu opustí, aby mohl kouřit kdekoho a platí pak alimenty. Takto si nepředstavuji charakter. Je to otázka doby taky ovšem a my žijeme v době, kdy máme na výběr, dříve tomu tak nebylo a tlaky společnosti byly veliké. Je to o pohledu na sám sebe a pokud si chce někdo lhát celý život je to je ho věc.

Je tu pak ovšem otázka: "Jak chceš "správně a pravdivě" působit na potomka, když sám nemáš vyřešenou základní otázku vlastní sexuální orientace a identity?"
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 11. 2014 v 12:16Off-line 1pepan  (52/182/-)
Zajímavý dotaz.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2014 v 12:26Off-line Vlado2  (61/180/80)
Pitvat se v otázce, zda mi vadí či nevadí skutečnost, že jsem gay, znamená hodnotit, zda je to dobře nebo špatně. A následně naříkat. Ale proč? Vždyť je to stejné, jako protestovat proti mokré vodě či východu slunce.
Prostě to tak je a ovlivnit tento fakt nelze. Pokud mi bude chybět nožička, pak je jasné, že nemohu být špičkovým fotbalistou. No, a pokud jsem gay, pak nebudu zřejmě vychovávat své potomky. Ale nebudu hodnotit, zda je to „dobře“!
Každý z nás má tisíce možností, jak se uplatnit. Nám tedy nezbývá, než jednu z nich škrtnout.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2014 v 12:28Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Da se zit i bez toho.....ale s vekem cim dal casteji premyslim, kde sehnat čápa :-)
12. 11. 2014 v 12:46Off-line Falco  (32/185/90)
Upřímně - neštve. Děti jsem nikdy mít nechtěl a předpokládám, že tento postoj nezměním ani v budoucnu. Ano, na jednu strachu je trochu děsivé, že se o vás nebude mít kdo starat, až budete staří a nemocní. Na druhou stranu ale miluji život, užívám si ho plnými doušky, mám rád svou svobodu a možnost dělat si, co chci. Dítě do mé představy o ideálním životě zkrátka nezapadá a čas, energii a finance, které by padly na výchovu dítěte, raději zainvestuji do svého vlastního života.

PS: Když se podívám, jak vypadají moje květiny, nechci si ani představit, jak by dopadlo dítě :))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
12. 11. 2014 v 12:59Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Homosexuál je automaticky neplodný? :)

A ano, není to jediná náplň života, spousta velmi zajímavých lidí taky děti neměla (teď mě z hlavy napadá třeba Václav Havel)
12. 11. 2014 v 14:45Off-line galileolevi  (51/187/82)
Nebuď tak sebestředný.
Proč si myslíš, že tvé dítě bude napůl ty? To je přece směšné.
Bude to úplně jedinečná osoba. Copak smícháním zelené a červené, vznikne napůl zelená, napůl červená?
No a že preferuješ pohlaví, to mi připadá spíš, že chceš být ten macho co zplodil syna a ne jako náplň života.
Je tisíce lidí, co děti mít nemůžou, nebo nechtějí. Myslíš, že oni nemají pro co žít?
12. 11. 2014 v 16:12Off-line ozvien  (73/-/-)
Ahoj zlá zpráva, právě jsem se dočetl, že úbytek spermií u mužů nabral takovou rychlost, že v roce 2060 už nebudou děti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 11. 2014 v 16:49Off-line galileolevi  (51/187/82)
Ozvien
Blbost!
To mi nebude ani 90. :D
12. 11. 2014 v 17:10Off-line AnonymKralik  (28/189/132)
Nečetl jsem vše, ale už před několika roky mě napadlo.. Co po mně zůstane? Kdo po mně získá věci, které já získám? A tak dále..
12. 11. 2014 v 17:25Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Ne, nikdy jsem děti nechtěl. Souvisí to možná s tím, že mám sourozence, kteří to jistě bohatě za mě vynahradí. Pak mi bude úplně stačit, když budu strejda a nemusím být táta.
Každý, kdo chce děti, ať už je homo, hetero nebo cokoliv, by měl nejdřív zhodnotit, jestli je na to připraven a výchovy schopen. Já vím, že ne, tak by byl nesmysl po dětech toužit.
12. 11. 2014 v 17:33Off-line klucinek  (33/176/75)
Co po tobě zůstane, s tim bych si starost nedělal, stejně i tvý potomci to všechno i stebou jednou vyhází...to je osobní poznatek azkušenost...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 11. 2014 v 18:37Off-line vegantronic  (38/186/77)
Homosexualita neznamená neplodnost a každý člověk je takový jaký je. Nemůže si vybrat. Pokud se chceš trápit, přemáhat se a být s holkou jen kvůli tomu, abys měl dítě tak je to blbost podle mě. To můžeš mít i tak. Ale tvůj život, tvá volba.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2014 v 22:09Off-line comrade  (39/195/102)
Ne, na tento svět bych nechtěl přivést své vlastní dítě.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 11. 2014 v 10:08Off-line pivovar702  (30/175/79)
Pokud chtějí mít homosexuálové děti tak v tom přece není vůbec žádný problém. Žijeme v 21. století. Je už umožněna adopce homosexuálům. Navíc pokud chceš aby to dítě mělo něco po tobě tak si stačí zajít do spermabanky uložit tam své sperma a najít náhradní matku která ti dítě odnosí, takových je spousty. Záleží to vždy pouze na domluvě partnerů, nevidím důvod se kvůli dětem trápit a jen z toho důvodu mít manželku to je absolutní nesmysl.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2014 v 12:55Off-line Lerry  (52/-/-)
THX1188 Mám potomka,jak sem na něj výchovně působil ? Normálně,dnes 20 let,samostatná osobnost,citlivá a krásná.Rodinu sem nerozbil ani neopustil.Proč ho mám? Kontext doby,přímá výhrůžka pod ztrátou zaměstnání,které mám rád,to je už ale jen historie,těch vlivů bylo víc,třeba i to,že můj kluk se choval jako d***a.Potomek je mi opravdu hodně podobný,i povahou.21.stol. přináší hodně jiných možností jak mít svého potomka,i přesto,že jsme jinak orientovaní.Problém je ve stereotypech v nás,zajímavý je postoj v Izraeli nebo třeba i v Německu,kde se bortí tradiční uspořádání rodiny.Být gay dnes automaticky neznamená nemít vlastní děti a to je dobře.Na rozdíl od tebe mě asi bude držet za ruku kromě partnera i můj vlastní plod,část mého já,až se tu s tím bordelem budu loučit.Kromě toho jsem měl v osvojení i druhé dítě,problémové.Nevím jestli bych se měl stydět za to,že sem do světa nevyřvával,že sem jinej.Vychovával jsem je jak sem nejlíp uměl ,dokonalí rodiče nejsou ani heteráci.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 11. 2014 v 14:30Off-line Stianski  (56/175/85)
THX1188 - o5 souhlas. S Lerry nesouhlasím. THX1188 zmínil otázku doby, takže jeho vyjádření bych hned nechápal, jako útok na ty, kdo si „děti pořídili“ ještě, než přišla relativní svoboda orientace ve společnosti. Neodešel jsi od rodiny, nerozbil svému dítěti střechu nad hlavou, jak píšeš, tak proč se ozýváš? Takhle většinou reagují pověstné potrefené husy… Také jsem si nikde u THX1188 nepřečetl o tom, že být gay znamená automaticky nemít děti. Být gay však často (ne automaticky) znamená chtít děti, nebo pejsky nebo kočičky, ale jako doplněk svého ega a nedomýšlet důsledky nezodpovědnosti. Propíraná promiskuita, nestálost ve vztazích je jednoznačně kontraindikací pro rozhodování, zda se otcem stát, či nikoliv. „Dnes bych chtěl potomka, zítra se chci starat sám o sebe, svou zábavu“ etc. Kolik gayů nejen, že není schopno, ale ani ochotno žít ve vztahu s jednou osobou alespoň tak dlouho, než se ze syna stane muž a netraumatizovat to dítě nestálým zázemím? Mít děti gayům nemá právo nikdo zakazovat, ale pravda, že jen malé procento má pro to předpoklady, je jednoznačná. Dítě není hračka, to ostatně ani pejsek, ale znám většinu takových, kteří nejsou odpovědni jeden k druhému, natož domácímu mazlíčkovi či dítěti.
14. 11. 2014 v 15:28Off-line THX1188  (40/183/90)
Lerry: Jde o můj názor. Jde o názorovou rovinu věci. Odpovídal jsem na dotaz z vlastních zkušeností. Znám a mám ve svém okolí právě ty muže, kteří svoji sexualitu neměli vyřešenou, jakmile se doba uvolnila, opustili vše a věnují se jen tomu uhánění a kuřbám, kdekoliv a kdykoliv. Mám kolem sebe i takové, pro které je dítě vším a tak to pro ně bude. Neodsuzuji šmahem. Upozorňuji na problém, který v naší komunitě je! Autor příspěvku chtěl názory: Můj je takový, že si děti nepořídíme. Přesto se jim věnujeme oba s mužem profesně a zájmově...je toto špatné? Pro nás je "to" naplnění, o kterém jsem mluvil...psal. Pokud jsem se tě dotkl, tak se omlouvám...ale myslím, že je pochopitelné, že v žádném případě nešlo o jakýkoliv osobní útok...na nikoho...
Stianski : ufff...já byl přesvědčen, že jsme zarytí odpůrci. Rád čtu, že nejsme a připojím k tomu DÍKY ZA KOMENT! Těší mě to :)
15. 11. 2014 v 13:07Off-line Lerry  (52/-/-)
Stianski , THX1188 " Je tu pak ovšem otázka: "Jak chceš "správně a pravdivě" působit na potomka, když sám nemáš vyřešenou základní otázku vlastní sexuální orientace a identity?" "

Tak tohle mě donutilo reagovat.Správné působení na potomka nemá co dělat se sexuální orientací.Promiskuita taky ne,i když se zdá být problémem,ve svém okolí mám gay pár,který je spolu skoro 30 let,jeden z nich je " otec ", dost lidí by jim tu jejich soužití závidělo,přesto jako rodina ve výchově syna selhali.O.K. vy dva jste se rozhodli děti nemít.Je to Vaše volba,Váš život,ani já Vás za to neodsuzuji,ale ta morální poučka mě prostě dostala.Oba dva tu píšete o zodpovědnosti,ale ta v případě potomka nekončí po 20 letech v jeho dospělosti a na druhou stranu to taky neznamená rezignovat na právo mít svůj vlastní život.Zkuste se zamyslet nad tím co se stane,když vymažete zažitý model rodiny a připustíte jinou variantu výchovy,např.2 kluci + 2 holky,2 kluci + 1 holka,2 holky + 1 kluk,případně společnost více různě orientovaných lidí nebo islám obráceně 4 kluci + 1 holka(samozřejmě 4 gayové :D).To potom bude fičák pro dinosauří mozky a kolik nesmyslných morálních pouček Vás při tom napadne :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 11. 2014 v 17:04Off-line Stianski  (56/175/85)
THX1188> Díky, taky jsem potěšen. Říkal jsem si, že se jistě ještě potkáme a padneme si do oka :D ;) :)

Lerry> Pane, ty stále někomu podsouváš myšlenky, které nepadly. Nikdo neřekl, že správné působení na potomka má co dělat se sexuální orientací.

Zaznělo a s tím souhlasím, resp. na tom trvám, toto: „Jak chceš působit na potomka, když nemáš vyřešenou základní otázku vlastní sexuální orientace a identity?“(Tzn. lžeš) Znamená to, že v podstatě nejsi dospělým jedincem, který je schopen udělat rozhodnutí, kterým někomu - ať už sobě, nebo svému potomkovi neublíží. Navíc a to zejména, jestliže lže sobě, svému okolí, rodině a tomu potomkovi, „správnost jeho působení na potomka“ pak bude více, než diskutabilní. Jak já to vidím, otec (a já jsem otec) má být pro syna (dítě) vzorem. Vzorem slušnosti, pravdomluvnosti, pracovitosti ale také statečnosti, krom jiného, samozřejmě. Vím, že dnes se např. vychcanost neodsuzuje a zbabělost je vydávána za diplomatismus a co já vím, co ještě… a je jistě ještě hodně nešvarů, kterými lze dítě při výchově pokřivit a udělat z něho např. právě homofobního p******ta. Není bez zajímavosti i to, že největšími homofobními křiklouny jsou právě utajení buzeranti a jejich děti!!
A opět: nikdo neřekl, že zodpovědnost vůči potomkovi končí v jeho 20. Asi nemá smysl vést s tebou diskusi, když nehraješ fér a výroky partnera si moduluješ tak, abys mohl zpochybnit jejich logiku, vkládáš mu do úst, co nevyřkl… Jinak ten konec s vymazáním zažitých modelů… jak to souvisí? Na to mohu říci jen: no a co? Kdo se bojí, nesmí do lesa. Člověk má žít v pravdě. Řeči o tom, že děti (přiznaných) gayů jsou chudáci, protože je šikanují děti homofobů, s oblibou používají zbabělci. Jak se asi má společnost dopracovat k respektu odlišností, když se „freaks“ budou stále shovávat? (Záměrně nemluvím o toleranci - tu odmítám).
A aby nedošlo k omylu - vím, že to o dětech (přiznaných) gayů jsi se ty nezmínil, ale tak nějak jsem vytušil, kam asi míříš. Pokud jsem se tedy zmýlil, omlouvám se, abych tě neosočil, jako jsi to několikrát udělal ty… :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload