Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Strach z budoucnosti

22. 11. 2014 v 23:33Off-line Anonym
Také se tak bojíte budoucnosti?

člověk si přijde, že tu je zbytečně.

Neustále se směju, ale přitom uvnitř jsem nešťastný a smutný :-/

Matu***a za mnou.(květen) Pomalu začínám ztrácet přátelé.
Nemohu si najít práci v oboru co mě baví. (když jdu na pohovor je tam dalších 20 lidí s lepšími zkušenostmi, školou, angličtinou :-D
VŠ - no zatím jsem byl jen na jedné přednášce, na zbylé jsem se vyprdl...školství v ČR stojí za hovno, naučte se 200 stran z předmětu, který budete mít jen jeden semestr...na školu v zahraničí nemám prachy.

no a co pak?

Jediné co mám jsou přátelé a ty teď ztrácím, zbyli mi dvě kámošky a ta jedna nejlepší, se kterou jsem býval denně venku a byl jsem šťastný... no nevím příjde mi, že už to není jako dříve, na fb nenapíše, když má volno ani nenapíše jestli jdeme ven a když napíšu tak odpoví, že se jí nikam nechce
:-/, Býval jsem zvyklí být celý den venku, teď sedím a nudím se doma. Kolikrát se mi chce jen tak brečet, jen proto, že mám tak nudnej a smutnej život. Na střední hvězda, oblíbenec všech, obklopen kámošema, neustálý pařby, akce, žádná nuda ""a teď jen nuda...

Proto už nikdy nechci dosáhnout v budoucnosti svého vrcholu, protože když padáte dólu je to fakt hrozný. Hlavně nikdo neví co nás v budoucnosti čeká, jsem optimista, proto jistě zítra vyrazím ven s úsměvem i když uvnitř budu brečet :-)


PS: nemám se komu vyzpovídat tak jsem to napsal sem :-D
sorry za hrubky, když píšu rychle házím chyby.
Hlavně to neberte jako, že si chci něco udělat, né to fakt né :-D
22. 11. 2014 v 23:55Off-line galileolevi  (51/187/82)
Těžko poradit něco rozumného.
Zkus na to jít opačně.
Nauč se mít rád obor, ve kterém najdeš uplatnění.
Nevolej kamarádce, jestli půjde ven. Prostě jdi a vytáhni ji.
A neměj velké cíle. Radši měj víc malých. Něco se ti povede, něco ne. Tak už to chodí, ale budoucnosti se neboj. Ať se budoucnost těší, až se tam ukážeš. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 11. 2014 v 01:42Off-line tomxD  (28/-/-)
Studuj lékařství, zdr.obory,přírod. Obory a věř mi 200stran bude málo!....
23. 11. 2014 v 10:04Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak pokud se po škole na tebe vyprdli, tak to moc kámoši asi nebudou. Podle mě na tebe leze deprese což ale neodsuzuji. Snaž se být mezi lidma co znáš. Zkus najít nové přátelé. I tady se pár rozumných lidí najde. :-) A pokud neseženeš práci ve svém oboru nebo regionu, poohlídni se po jiné nebo jinde. I změna prosředí někdy pomáhá.
23. 11. 2014 v 10:59Off-line klucinek  (33/176/75)
Jojo to sou ty "kamarádi" které jsem vyselektoval již v polovině základní školy...dokud máš auto, chlast, k***y, prostory, znalosti, um, jedničky z písemek který jdou obšlehnout sou to děsný kámoši...a pak když si vzpomeneš jen tak a nic jako k***y, chlast a chlebíčky z toho nekouká tak tě neznaj...hloupý si ty, že jsi jim to žral i s navijákem...
23. 11. 2014 v 11:07Off-line Bery  (30/-/-)
Važ si toho, že vůbec můžeš být na VŠ. Znám lidi, kteří jsou desítky tisíc dollarů v dluhu, protože chtějí studovat, Tebe to nic nestojí, tak se seber a do tý školy choď.
23. 11. 2014 v 15:49Off-line colombo  (103/192/90)
Budoucnost... Nedávno jeden starší psycholog řekl, že by nechtěl být opět mlád když vidí, jak to mají (a budou mít) dnešní mladí těžké např. se sháněním (dobré) práce. Mezilidské vztahy mají také čím dál více šrámů, dnes se každý kouká více na sebe, ani se není čemu divit, dnes je to hodně "boj o přežití". A přátelé ? Začíná to už v základních školách, vždyť už tam se děti kastují podle toho, kdo má dražší mobil, značkové hadry, koho papínek vozí až před školu károu nejméně za mega apod... Mladý člověk dodělá úspěšně školu a myslí si, že na něj čeká svět s otevřenou náručí a ono ejhle. Ne každý "má na to" odejít hledat práci do ciziny (o blbce tam nestojí a mají tam též nezaměstnanost a ani jejich pracovní trh není nafukovací).
Proč přicházíš o přátelé (byli to opravdu přátelé ?) nevím, to musíš vědět sám. Jak píšeš, byls s kámošema samá pařba a akce (kdes bral tolik peněz ?). No pokud budeš sedět doma a brečet, tak práci nenajdeš.
25. 11. 2014 v 08:05Off-line galileolevi  (51/187/82)
Život byl, je a vždycky bude bude boj o přežití. To je samotná podstata života, evoluce a psycholog, který se bojí budoucna, byť hypoteticky, by měl sám docházet na konzultace. Aspoň ambulantně.
Minulost neovlivním, Přítomnost je důsledek minulosti, takže jediné, co mám šanci ovlivnit, je budoucnost.
Hledání práce je problém? Tak ji prostě nebudu hledat, ale nějakou pracovní příležitost vytvořím.
Kamarádi se mnou nechtějí pařit. Fajn. A je pařba nejlepší zábava?
Nemůžu si najít práci, která se mi líbí? No tak jdu dělat třeba na pokladnu do marketu. Sice to neuspokojí, ale získám čas k shánění jiné práce a nebudu se doma smutně kopat do zadku.
Na světě je 7 miliard lidí a 2/3 žijí v opravdové bídě. A taky nevěřím tomu, že z tolika lidí si nevyberu několik dobrých přátel. :)
Jak se říká: Nic se nejí tak horký, jak se uvaří.
26. 12. 2018 v 21:07Off-line contact  (55/172/80)
Tak nevím, co napsat a poradit, ale když nemáš žádný koníčky, tak je to těžký, já sbírám starý motorky a auta a rozhodně se nenudím při jejich opravách a zbyde mi ještě spousta volného času :-)
27. 12. 2018 v 00:22Off-line idea  (39/170/-)
Vítej v dospěláckým světě a to si krátce po škole, za chvíli budou mít tví kamarádi a kamarádky děti a svoji rodinu a ty budeš jen třetí kolo u vozu, nejlepší by bylo kdyby sis kromě práce našel i přítele, aby jsi nebyl sám..
27. 12. 2018 v 00:34Off-line idea  (39/170/-)
Sakra, zase téma z roku 2014, contacte já tě praštím.... :D
27. 12. 2018 v 00:43Off-line Bahutom  (35/173/60)
Základní otázka příteli: Co chceš? Co opravdu skutečně chceš a přeješ si? Otázka druhá: Jak to udělat abych získal cíl definovaný v otázce první? :) máš - li nějaké další dotazy, nesrovnalosti, řešení, váhání, rozhodování - pak napiš :)
27. 12. 2018 v 00:46Off-line idea  (39/170/-)
Bahutome, tohle téma je staré více jak 4 roky, taky jsem se nechal nachytat.... :D St63V, víš kolik % lidí dělá svou práci snů co je baví ? Asi jen malé procento...., vítej v realitě.
27. 12. 2018 v 01:04Off-line ozvien  (73/-/-)
MYSLÍM, ŽE
27. 12. 2018 v 01:40Off-line ozvien  (73/-/-)
Myslím, že by bylo nejlepší odjet do zahraničí pracovat.
27. 12. 2018 v 06:42Off-line phones61  (62/171/77)
Pokud ti to myslí a máš cíl, vizi, tak musíš na tom tvrdě pracovat. Kamarády ztrácíš možná proto, že oni pochopily, o čem je život a tvrdě na sobě pracují. Tvůj život – Tvá volba. Nikdo tě litovat nebude. Budeš jen další příběh, který vyšumí.
27. 12. 2018 v 11:34Off-line Bahutom  (35/173/60)
Idea: ano jen malé procento lidí dělá práci snů... ale víš kolik lidi může dělat práci snů? více než 90% - vítej v realitě :)
27. 12. 2018 v 13:06Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Bahutom: Tak proč jí těch 90% nedělá?
27. 12. 2018 v 15:29Off-line idea  (39/170/-)
Protože 90% zaměstnavatelů nenabízí práci snů.... :D Možná ani 99% ji nenabízí... :D
14. 07. 2020 v 01:15Off-line pear  (103/-/-)
Stačí aby v mozku nefungovala jedna malá cévka a jsme RIP. Toť k lidské "nepřemožitelnosti".
14. 07. 2020 v 07:04Off-line iglw  (48/172/77)
Na budoucnost je dobré občas myslet,jinak užívejme života,vše je konečné na Zemi!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload