Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Náznak?

23. 11. 2014 v 20:43Off-line Anonym
Zdravím,

Abych nějak začal, na základce se mi líbil jeden kluk z 6. třídy, je to vlastně nejhezčí kluk z tohodle města, ted' chodí do 7 :-D
Takže - Je mu 13.
Neznal mě vůbec, když jsem vyšel základku, přidal jsem si ho na facebooku a jelikož se kamarádí s mým mladším bratrem, kterému je 12, tak jsem si jednou udělal status " názor na tebe " a on mi to právě lajknul - Takhle jsme se seznámili.

Po nějaké době menšího psaní jsem mu napsal, že jsem gay a on to vzal strašně v pohodě, je docela rozumný a psal mi, že mě naprosto chápe.
Mně je 15, aby jste byli obeznámený nějak tak:-D

Asi před 2-3 měsícema mi psal, že se mu líbí jedna holka, že by s ní klidně i chodil a ták, ale já jsem to nějak neřešil, nepočítal jsem s tím, že ho někdy získám nebo tak, prostě jen obyčejný heterosexuální kamarád.
Asi před měsíce se nějak nakouslo, že by jsme mohli jít ven, sám mi to nabídl, ale ještě k tomu nedošlo, psal jsem mu, že je mi jasné, že se nejspíš bojí jít s homosexuálem ven, že si semnou nejspíš nebude rozumět, nebo se bude cítit vedla homosexuála špatně. Je jasné, že začátku jsem ho strašně chtěl a strašně jsem si dělal naděje, že by to mohl být gay. :D
No ale proč sem píšu, když jsem se s ním seznamoval a za nějakou tu dobu jsem ho poznal přes FB, tak jsem zjistil, že se vlastně vůbec nekamarádí s klukama, vůbec s nima nechodí ven nebo tak, jen a jen s holkama.
Nedávno se na FB dostala fotka, kde je namalovanej, jako ze srandy, má rt'enku a řasenku a je tam s dalšími dvěma holkama, někdo mu tam napsal " Ha gay '' a on, že i kdyby byl, tak ostatním do toho nic není.

Včera mi z ničeho nic asi po týdnu napsal " Dobrou noc ***** " (Ty hvězdičky značí moje jméno :D)
A já jsem se ho zeptal, čím je tahle noc výjmečná, že mi přeje dobrou noc a on mi napsal, že mě má strašně rád a chtěl by být, jako já.
Jsem docela zmatený, protože v něčem vidím sebe, jako prvky homosexuality, ale vůbec nevím, no.
Je to takový komplikovaný, já jen, jestli si to třeba teprve začíná uvědomovat.
23. 11. 2014 v 20:50Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak jste ve věku, hlavně on, kdy si svou sexualitu teprv možná uvědomuje. Normálně pokecejte na netu nebo doma a uvidí se.
23. 11. 2014 v 20:51Off-line pajasb  (27/200/85)
Naznačuje že chce být gay jako ty :)
23. 11. 2014 v 21:04Off-line numberfour  (26/187/-)
Napsal by to tu někdo dřív nebo pozdějc, hlavně na něj netlač a uvidíš, pokud je, on ti to sám řekne.
A jinak hodně štěstí!
23. 11. 2014 v 21:08Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Je mu 13, co bys chtel....to nekteri jeste ani netusi, ze penis neni jenom na curani
23. 11. 2014 v 21:15Off-line Anonym
Ano, je mu 13, tak právě proto se ptám, NĚKTEŘÍ totiž si to uvědomují dřív, než ve 13cti, jako třeba já a spoustu dalších jiných lidí. :)
A nepíšu, že bych něco chtěl, jen, jestli to jsou nějaké náznaky.
23. 11. 2014 v 21:33Off-line comrade  (39/195/102)
No nevím, ale přijde mi divné, že by nejkrásnější heterosexuální kluk z města litoval, že je heterosexuál. :)
23. 11. 2014 v 21:42Off-line Anonym
http://leteckaposta.cz/ 5 3 8 0 0 5 4 1 5
ty čísla pak dejte k té mřížce, protože se sem odkaz nechce dát celý, tohle mi napsal včera, odpovídal mi právě na to, proč mi popřál zrovna dneska dobrou noc. :D
23. 11. 2014 v 21:46Off-line LocoRoco  (31/185/67)
Podla mna to je dost roztomile. asi sa dotycny stale len hlada, alebo mu proste len prides fajn a on vie ze je na holky a preto pisal ze by chcel byt gay. daj tomu cas, spravaj sa k nemu milo a bud to skonci kamaratstvom alebo niecim viac
23. 11. 2014 v 21:54Off-line comrade  (39/195/102)
Jo, tak jestli to napsal takto, tak to by nemusel chtít být jako ty homosexuál. :) Možná je jenom trochu citlivější a ví, že k tobě si to může dovolit.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2014 v 23:18Off-line husky  (26/175/67)
Ja bych to takhle veejne neřešil, co když je tu taky zaregistrovaný a jen mu tím může ublížit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload