Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Milujem a nechcem ho stratit

27. 11. 2014 v 15:45Off-line Anonym
Ahojte, mam jeden problém, mam strašne fajn chalana ktorého velmi milujem ale ja som velmi chory a stale v nemocnici, nedávno mi moj chalan napisal či može ist von s chalanom s ktorým sa zoznamil tu na klukach, jasne že som mu povedal že može že mi to nevadi ale ono mi to vadi, nie že by som mu neveril ale viem že postupne ho budem stracat,a tu je ten problem že ja ho velmi milujem a nechcem ho stratit ale zasa nechcem aby bol len doma ale aby sa šiel aj niekam von zabavit.
27. 11. 2014 v 17:38Off-line ThomPrag  (45/180/76)
To bude hodně záležet na něm. Jestli je jeho cit k tobě natolik silný, že dokáže odolat "pokušení" a chození s kamarády na tom citu nic nezmění, tak to bude v pohodě. Mám ale pocit, že procento takových lidí obecně je někde velmi blízko nule.
Tvého kluka znáš líp ty, než kdokoliv tady, takže každou radu ber jen orientačně a s rezervou. Ale cosi budem namlouvat, gayové jsou jako včeličky, takže se obávám, že takovýto vztah nebude mít dlouhého trvání.
27. 11. 2014 v 17:40Off-line cenobite  (39/183/68)
Ahoj, Zkus mu věřit, jestli si během nemoci budeš dělat, ještě tyhle starosti, namísto toho abys z citů které k němu máš, čerpal sílu, tak ti to moc neprospěje a z nemocnice se jen tak nedostaneš. Tím, že ti dal vědět, že se chce s někým sejít, ti také dává najevo, že jsi pro něho opravdu důležitý. Když sem byl já v nemocnici a vypadalo to semnou poměrně špatně, tak byla myšlenka na mého přítele, jedna z mála věci, které mě držely nad vodou. Zkus to udělat taky tak, nezapomeň, že čím dříve se dostaneš z nemocnice a nabydeš sil, tím dříve se svému příteli budeš moct zase věnovat :o)
27. 11. 2014 v 18:01Off-line onlip  (61/180/84)
Naprostý souhlas s cenobite.
27. 11. 2014 v 18:04Off-line Anonym
Dik za rady
27. 11. 2014 v 19:28Off-line vegantronic  (38/186/77)
Pokud ti to oznámil tak ukazuje, že mu na tobě záleží. To je dobré znamení. Ale určitě bych mu napsal jak moc ho máš rád. Ale ne zas přehánět... Uhánět někoho třeba 10x denně zamilovanýma sms nemusí být také pro někoho zrovna příjemné. ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload