Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pumpování

01. 02. 2013 v 00:42Off-line Anonym
Ahoj byl jsem na koupáku a ve sprchách byl jeden postarší pán s fakt velkými koulemi.To od přírody nebylo v žádném případě,asi si to pumpoval.Máte s tím někdo zkušenosti,to se pumpuje přes vakovou pumpu ?A jak dlouho to vydrží ??A jak to ,že to tak drží viz obrázek díky http://xhamster.com/…8579738.html#…
01. 02. 2013 v 10:53Off-line Tomaa_sek  (26/-/-)
Nevím, ale tento obrázek přijde mně víc, než hnusný..
01. 02. 2013 v 11:59Off-line Mikkky  (35/185/95)
Vakuová pumpa se myslím používá na zvětšení penisu ztvrdnutí, ne na koule, nehledě na to že koule jsou odst citlivé na bolest a poškození. někomu je z hůry dáno :D
01. 02. 2013 v 19:06Off-line SinnerX  (33/183/84)
Na Xtube jsou spousty takových videí. Když zadáš do vyhledávače "saline" což anglicky znamená fýzák, neboli fyziologický roztok.
Šourek je prostě kožní vak, kde je relativně hodně volnýho místa. Když si tam injekcí, nebo infuzní pumpou napereš ten fýzák, nebo roztok glukozy (obojí jde koupit v lékárně), budeš ho nějakej čas mít jako balon.
Sám jsem to nezkoušel (moc sexy mi to nepřijde, při velkém objemu je to spíš odpudivé), ale co jsem četl na netu, tak je to údajně relativně bezpečný. Ale člověk musí dbát na sterilní náčiní, desinfekci a nesmí jehlou zasáhnut varlata, chámovody a ideálně ani žilky v kůži šourku.
02. 02. 2013 v 05:46Off-line somerone  (36/180/80)
Zábava pro ne zrovna moc zhůry obdařené lidi rozumem.
02. 02. 2013 v 09:28Off-line vahami  (35/180/95)
SinnerX: fyziologický roztok i glukóza jsou na lékařský předpis, takže ho nemůžeš koupit volně v lékárně.

také může mít problémy se srdcem, kdy nestačí pumpovat krev a voda se usazuje v různích částech těla, například v šourku...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload