Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je to krásný kluk, co mám dělat?

24. 01. 2015 v 23:51Off-line Ing  (26/188/70)
Zdravím,

nedávno jsem tady potkal klučinu, psali jsme si a pak jsem se delší dobu nepřihlásil, je to asi dva dny zpět co jsem se přihlásil a byla tu od něj zpráva a tak jsem si jí přečetl a projel jeho fotky, narazil jsem na fotku kde je s mým kamarádem, tak jsem si dal to hledání a po cca 1 hodině hledání se mi zadařilo ho najít. Napsal jsem mu zprávu s jeho jménem tady ze seznamky, dělal že neví o co jde, tak jsem chvíli do něj šil a pak mi jeden kamarád řekl, tak už mu řekni že jsi bisexuál, jinak ti to neřekne. Tak jsem mu to řekl, slíbil že to bude jen mezi námi (byl vůbec první komu jsem to řekl). Říká že jeho fotky, tady sice jsou, ale prý to není on. Prý je to fake. Nevíte co mám dělat, když je to nehorázně nádherný kluk a je tady kousek ode mě? Děkuji...
25. 01. 2015 v 09:27Off-line colombo  (103/192/90)
Strč hlavu (a možná i jinou část těla) do ledové vody, ono to přejde. Hlavně klídek.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2015 v 09:36Off-line vegantronic  (38/186/77)
Smiř se s tím, že nemůžeš mít v životě na koho si vzpomeneš. Netlač na pilu... ǍSít do někoho je absolutně na prd, akorát ho odradíš. Dej tomu čas, buď trpělivej, omluv se a nebio si najdi jinou "oběť" svých tužeb.
25. 01. 2015 v 12:10Off-line Ing  (26/188/70)
Mě by spíše zajímalo, jestli mi lhal nebo ne... -_-
25. 01. 2015 v 20:50Off-line esthetique  (41/-/-)
Jeden zásadní rozdíl mezi seznamkama na Západě a v usraným česku. české seznamky zásadně nemaj kolonku PŘED/PO COMING OUTu.... prostě v česku se to nenosí, v česku se nosí všem říkat, že jsem BI...
pro to je název: POKRYTECTVÍ
zato jsou buznaseznamky schopné se vyptat na to, jestli má dotyčný IPhone, IPad, byt, barák, auto, loď, firmu, kolo, letadlo, raketoplán, ponorku....
opravdu podstatné věci pro seznamování se.......
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload