Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se dostat do e-mailové schránky?

27. 01. 2015 v 09:04Off-line Chunky  (31/-/-)
Zdravím všechny. Mam problém a myslím že mi je přítel nevěrný protože mi omylem poslal mail který měl být někomu jinýmu. A když jsem se na to ptal tak řekl že to bylo jen ze srandy. Nechci se ho na heslo ptát protože mi je jasný že by si všechno co tam má smazal a udělal by ze mě toho co tomu druhýmu nevěří. Proto pokud tu je někdo kdo by se dokázal dostat někomu na mail tak mi prosím napište. Nechci mu tam dělat něco špatnýho, jen se kouknout na maily co odeslal a na kontakty. Moc to potřebuju vědět. Nechi ho ztratit pokud by to nebyla pravda ale zase nechci žít takhle. A pokud mě tam dostanete tak bych za to zaplatil. Předem všem co se pokusí pomoct tak děkuju
27. 01. 2015 v 09:25Off-line kloudik  (38/182/80)
Jestli před tebou nemá co schovávat tak tě do svýho mejlu nechá nahlídnout. když se bude na cokoli vymlouvat jako že je to jeho soukromí (což je pravda ale v dané situaci by se neměl moc kroutit) nebo dneska to nejde až zítra atd. tak je to jasný
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 01. 2015 v 09:43Off-line Vlado2  (61/180/80)
Pokud je tvůj přítel alespoň průměrně opatrný, pak používá emailového klienta, který všechny zprávy v emailové schránce okamžitě maže, a veškeré kontakty má uloženy pouze v počítači.
To, co bys chtěl provést, ti vřele nedoporučuji a upozorňuji tě, že na podobné jednání pamatuje i náš trestní zákon.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 01. 2015 v 11:26Off-line qwert1  (33/180/74)
Zase další příklad opravdové lásky plné důvěry. Důvěra ve vztahu se dnes nenosí? Když ho miluješ, tak mu věříš a nepodezíráš ho a už vůbec si nenecháváš platit za nezákonné nabourávání se do osobních údajů toho druhého. Pokud bych zjistil, jakou důvěru ke mně má můj parner, tak bych pochyboval o perspektivě vzathu.

Máte se přece rádi, milujete se. Tak se můžete otevřeně bavit o všem. To že si přítel píše třeba s někým jiným ještě nemusí nic znamenat. Může to být kamarád se kterým se může bavit i o důvěrnějších věcech (které při špatným vyložení mohou vyznít špatně a těžko se vysvětlují). Ale to neznamená, že by tě podváděl. Ve vztahu heterosexuálním je úplně normální, taky kluk nebude své přítelkyni říkat, jak se bavil se svým kámošem o včerejší noci... a podobně.


Prostě se s ním otevřeně bav. Klidně se bavte o názoru na nevěru a tak. Všeobecně doporučuji na svém partnerovi vidět to lepší a zachovávat určitou presumpci neviny
27. 01. 2015 v 11:28Off-line BussterX  (103/130/150)
Napadá mně jedna věc, když jsi to sem napsal veřejně, to se nebojíš, že si to tvůj přítel přečte tady? znamená to snad že nezná jméno tvýho profilu tady? ; ) : )) btw na lámaní přístupových hesel je program WWWhack, dá se najít běžně na netu a dají se najít i návody jak s ním pracovat, neexistuje žádná verze bez viru, každej ten program ti zaviruje PC ale dostaneš se do mejlové schránky když se s ním naučíš nedbaje zákona : )) jestli svýmu příteli začneš dělat stíhačku a začneš na něj tlačit moc vyptáváním a nedůvěřováním, tak ho zřejmě ztratíš ať už ti zahýbá nebo ne... a jestli přijde na to že mu lezeš do mejlu tak tě asi rovnou zabije : ))
27. 01. 2015 v 11:35Off-line Chunky  (31/-/-)
Qwert1: Tak když v tom mailu co byla prý jen sranda psal jak se těší až se sejdou v momentě kdy jsem já v práci a pak napíše že ho miluje tak to se pak dá pochybovat. Jen chci vědět pravdu. Kdyby tam nic nebylo omluvím se a budu doufat v odpuštění, ale nechci aby ze mě dělal vola a byl s jiným zatimco já jsem v práci
27. 01. 2015 v 11:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 01. 2015 v 15:54Off-line Socksboy  (33/181/70)
Jednoduche, staci mu to kompu dostat program ktory zaznamenava stlacenia klaves, je ich vela a su skryte v suboroch.
27. 01. 2015 v 18:13Off-line colombo  (103/192/90)
Chunky: Jsi trubka, nejspíš větší, než tvůj přítel. Jste nejspíš oba vydaření hajzlíci, o fungujícím vztahu si nechte zdát.
27. 01. 2015 v 18:29Off-line esthetique  (41/-/-)
No myslím jsou pro tebe 2 řešení: buď ti dát na držku nebo tě nahlásit a nechat vyšetřovat pro porušování soukromí.
normální lidi si totiž takové věci v klidu vyříkaj a nelezou s naváděním k tresnému činu na net.
aneb "VELEBNOSTI, BLBOST NĚKTERÝCH LIDÍ NA TÉTO SEZNAMCE JE DO NEBE VOLAJÍCÍ!!!"
se divím, že tu nesháníš návod na atomovou bombu....
27. 01. 2015 v 19:29Off-line kloudik  (38/182/80)
Atomovka by taky lecos vyřešila :)
27. 01. 2015 v 19:41Off-line paul86  (103/-/-)
No, pokud mu nevěříš až do takové míry, že mu musíš lézt do mailu, tak to o něčem svědčí...
Tobě připadá normální někomu hrabat do mailu nebo otvírat cizí dopisy?
Maximálně ti napíše nějaký podvodníček, co si od tebe nechá poslat prachy a už se ti neozve. Ono to není zas až tak jednoduché a lidi, kteří takové věci opravdu umí, se na to vyserou, bo jim to nestojí za to. A jestli myslíš, že existuje program, na kterej klikneš dvakrát na ploše a zjistí ti heslo k čemukoliv, tak ne.
27. 01. 2015 v 19:52Off-line paul86  (103/-/-)
Kloudik:
"Jestli před tebou nemá co schovávat tak tě do svýho mejlu nechá nahlídnout." - To myslíš vážně?
Kdyby tvýmu klukovi přišel poštou dopis, tak mu ho taky otevřeš nebo ho budeš nutit, aby ti ho dal přečíst? To je to samý, minimálně z hlediska zákona...
27. 01. 2015 v 20:05Off-line kloudik  (38/182/80)
Já bych svojemu klukovi dal moje mejly klidně přečíst problém bych s tím neměl. a o jaké důvěře tu mluvíte? jestli opravdu psal to co tu napsal chunky tak by ze sebe dělal jen vola a nosil by hodně velký parohy. ať mu jeho přítel dokáže že to byla jen sranda. osobně bych se podobné zprávě nezasmál ani omylem vy snad jo? i důvěra má svoje hranice
27. 01. 2015 v 20:07Off-line BussterX  (103/130/150)
No mě fakt zaráží to, že tu o svým problému nepíše jako anonym, ale pod svým nikem i když na profilu bez foto, a z toho mi opravdu vyplývá to, že píše z profilu o kterém si je jistý že ho jeho přítel nezná.. čili na jedné straně hoří touhou šmírovat a kontrolovat přítele a na straně druhé má profil na gayseznamce o kterém jeho přítel neví... tak mi to logicky vychází, možná se ale pletu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 01. 2015 v 20:13Off-line kloudik  (38/182/80)
Jeho přítel možná nezná profil,ale určitě by znal příběh takže by si stejně domyslel o koho de. variant jak to ve skutečnosti bylo (jestli bylo) je spousta a pravdu zná jen autor. my se možem jen mezi sebou dohadovat
27. 01. 2015 v 20:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Kloudik: to ano, taky už mně napadlo že to sem někdo dal jen tak a zkouší jaké budou reakce... ale prostě je to dviný
27. 01. 2015 v 20:20Off-line esthetique  (41/-/-)
Jedna věc je nabourat se do mejlu, druhá nezanechat stopy... slušné mejly zobrazujou datum a čas posledního přihlášení a majitel účtu by si moh dát dvě a dvě dohromady, pokud se mu tam ukáže čas, kdy byl na obědě, obchodním jednání nebo ve fitku.... a bude vymalováno
27. 01. 2015 v 20:24Off-line paul86  (103/-/-)
Kloudik: Fajn, dávej si svoji korespodenci ke čtení komu chceš. Ale nenuť do toho druhé a nedělej z toho důkaz nevěry. Každý má právo na soukromí, i ve vztahu.
Já osobně bych se žárlivou stíhačkou, která mi chce číst maily, nemohl být ani den, ale to je asi věc názoru.
Mimochodem emailových adres můžu mít, kolik budu chtít, takže jaksi předpokládám, že pokud člověk není totální č***k, tak na takové věci bude používat jiný mail, než ten, co používá běžně.
I kdyby ti tvůj kluk nakrásně a s úsměvem dal heslo k mailu nebo profilu, tak co mu brání si založit jiný, o kterém nebudeš vědět a vesele si domlouvat bokovky tam?
27. 01. 2015 v 20:33Off-line kloudik  (38/182/80)
Paul86: mejlů može mít kolik chce,ale poslal mu to ze svojeho a text je myslím celkem jasnej. záleží ale jak přeně to bylo psaný.možná tam dával najevo že se jedná jen o srandu ale Anonym to neviděl nebo nechtěl vidět a jeho reakce je přehnaná a možná se jeho přítel jednoduše přeblikl při odesílání.možná je příběh smyšlenej a možná zítra nevyjde slunce. myslet si o tom možem co chcem
27. 01. 2015 v 20:40Off-line kloudik  (38/182/80)
Mimochodem já nikomu nic nevnucuju. a ano každý má nárok na soukromí především co se nevěry týká.tam už to ale není nárok ale nutnost a to soukromí si tam bude každej hlídat za každou cenu
chovej se tak abys nemusel nic skrývat a skrývat nic nemusíš
27. 01. 2015 v 20:51Off-line paul86  (103/-/-)
To, že si nenechávám číst soukromou poštu, neznamená že něco skrývám, proboha...
To, že mi někdo píše něco důvěrného, co není určeno pro cizí oči, ještě neznamená, že je to nevěra, přemýšlej člověče. Pokud ti kluk odmítne ukázat svoje maily, tak to může být například proto, že touto cestou řeší s někým něco osobního nebo pracovního, co se tě absolutně netýká a má to zůstat jen mezi nimi. To tě nenapadlo?
27. 01. 2015 v 20:55Off-line galileolevi  (51/187/82)
Hele, jestli ti na něm opravdu záleží ... Já bych ho, na tvém místě podrobil tortuře. On se přizná a na heslo kašli. :)
27. 01. 2015 v 21:00Off-line kloudik  (38/182/80)
Paul86: on mu ale poslal něco,co pro jeho oči fakt nebylo.tak je teď na něm aby dokázal že o nic nešlo
27. 01. 2015 v 21:26Off-line paul86  (103/-/-)
Kloudik: Hele, já ti to řeknu asi takto - já bych si do svého mailu nepustil nikdy nikoho, ani kdyby já nevím co. I do soukromé pošty mi občas přijde "pracovní" mail od klienta, obsahující záležitosti podléhající mlčenlivosti. Občas i docela důvěrné věci. Takže být můj kluk, měl bys na výběr ze dvou možností - buď mi věřit, že v mailu nic nekalého nemám, nebo jít ode mně. Svoje maily bych ti prostě neukázal - odmítl bych a takto ti to vysvětlil, ať si to přebereš jak chceš.
A člověk, který by se mi tam pokusil nějak vlámat bez mého vědomí, by si hodně těžce nasral do bot. Ono to není jednoduché ani tak, natož to dokázat bez zanechání stop. Takže asi nějak tak.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 01. 2015 v 21:42Off-line kloudik  (38/182/80)
Paul86: být můj kluk a poslat mi takovou zprávu tak máš dvě možnosti- dokázat mi že tam opravdu nic nemáš nebo jít ode mě pryč.
nechcu v žádným případě tvrdit,že by se mu tam měl ''vloupat'' ale má dost vážnej důvod si myslet,že se s někým schází a na kafe určitě jít nechcou.
proč se ho tak zuřivě zastáváte? žeby ste taky byli věrní jako jeho přítel? :D
27. 01. 2015 v 21:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Paul86: víš jak jsem někdy poznal že mi kluk zahnul? nepotřeboval jsem mu číst mejly, v tý době jsem ani neměl PC ještě a internet v česku se teprve rozjížděl : ) ucítil jsem z něj cizí parfém, cizí vůni, a cítil jsem to i na polštáři, a věděl jsem svoje, zeptal jsem se ho na to přímo jednou ale neřekl jsem jak jsem na to přišel, když se nepřiznal tak jsem mu prostě zahnul taky a bylo vymalováno... náš vztah vydržel velmi dlouho : ))
27. 01. 2015 v 21:49Off-line kloudik  (38/182/80)
BussterX: taky řešení :D
27. 01. 2015 v 22:22Off-line paul86  (103/-/-)
BussterX: Však právě. Poznat se to dá i bez toho, abych někomu lezl do pošty :)
27. 01. 2015 v 22:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Paul86: nejlepší je zahýbat z pomsty taky, a třeba i preventivně : ))
27. 01. 2015 v 22:35Off-line galileolevi  (51/187/82)
Jako dlouholetý ženáč musím konstatovat, že pokud to s partnerem klape a nejsou jiné problémy, je vrcholem hlouposti, se po nevěře pídit. Proč bych to proboha dělal? Pokud se něco dozvím, určitě to nebude nic, co by mě mohlo těšit. A když se nic nedozvím, budu za i***ta a oběma nám znepříjemním život.
Takže si nedělám iluze, ale věřím, že se neděje nic závažného.
Říká se: Není důležité, za kým odcházím, ale ke komu se vracím. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 01. 2015 v 22:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: btw kdysi jsem četl nějakou studii, kde se pravilo, že pro ženy je důležité při sexu s partnerem to, na koho partner při sexu s ní myslí, pro ženu je neřípustná představa, že muž při sexu s ní myslí třeba na sousedku, kdežto muž toto neřeší, muži je jedno na koho partnerka při sexu myslí, hlavně že mu roztáhne nohy : ))
27. 01. 2015 v 22:49Off-line paul86  (103/-/-)
Kloudik: Já se nikoho nezastávám, já jen říkám, že každý má právo na soukromí a pokud někomu nedůvěřuješ bez toho, aniž bys mu četl maily, tak je asi někde nějaký problém a takový vztah je potom na prd.
"žeby ste taky byli věrní jako jeho přítel? :D" - Co do toho motáš věrnost? Jsou prostě důvěrné informace, které se nezúčastněným lidem neukazují ani neříkají, přeber si to jak chceš.
"být můj kluk a poslat mi takovou zprávu tak máš dvě možnosti- dokázat mi že tam opravdu nic nemáš nebo jít ode mě pryč." - tak v tom případě, pokud by sis to nenechal vysvětlit, tak bych byl nucen zvolit možnost číslo 2.
A i kdybych na to - čistě teoreticky - přistoupil, tak já osobně si soukromé maily hned po přečtení mažu a pracovní bych ti dát číst ani nemohl, tak bys tam stejně nic nevykoukal.
27. 01. 2015 v 22:53Off-line BussterX  (103/130/150)
Paul86: správně, vzorný loajální zaměstnanec, s takovými ten kapitalizmus hravě vybudujeme : *
27. 01. 2015 v 23:00Off-line paul86  (103/-/-)
BussterX: To není ani tak o loajalitě.
Ber to tak, že když on by mi nevěřil, že mu nezahýbám, tak já mu zas nemusím věřit, že on někde nevyžvaní to, co by tam vyčetl. A za ten průser mi to nestojí :)
27. 01. 2015 v 23:03Off-line BussterX  (103/130/150)
Paul86: já ti docela rozumím že se ti hnusí představa že by si tvůj přítel osoboval právo šmírovat ti v poště a kontrolovat tě jako fízl, ale rozesmívá mně to tvoje ohánění se důvěrnými pracovními informacemi : ))
27. 01. 2015 v 23:13Off-line paul86  (103/-/-)
BussterX: OK, uznávám, že to zní směšně, dalo se to asi napsat trochu míň upjatě...
27. 01. 2015 v 23:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Paul86: no, znělo to poněkud koženě, a to mně právě tak bavilo : ))
27. 01. 2015 v 23:18Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Tenhle pohled mi není jasný. Při sexu myslím na sex ne na nějakou sousedku. Ani při sexu se sousedkou, nemyslím na hlouposti. Proč taky? Dělám to pro hezký zážitek, nikoli jako vzpomínkovou akci. Při sexu s TV nemyslím na holky a naopak. :)
27. 01. 2015 v 23:19Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: no já ti to věřím ale ty výsledky v té studii mluvily jednoznačně: ))
27. 01. 2015 v 23:23Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: nemluvím za studenty, ale za sebe. :) Vždycky. :)
27. 01. 2015 v 23:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: chtěl jsem ti žertovně poslat generála Studenta, ovšem všechny ty adresy jsou s podtržítkem, a já už vím, že zdejší server podtržítka v adresách neumí, stějně tak jako neumí napsat 13 miliard čísly s mezerami : ))
27. 01. 2015 v 23:33Off-line galileolevi  (51/187/82)
To je škoda! Generál student, to musí být něco. :)
27. 01. 2015 v 23:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: student s velkým je generál, student s malým je jen student :P
27. 01. 2015 v 23:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Paul86: a jak asi by se tvůj zaměstnavatel dozvěděl, že přísně tajná informace o finančních výdajích zaměstnavatele za kancelářský papír za minulý kvartál se dostala k očím tvého žárlivého manžela? : ))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload