Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Podvedl jsem

28. 01. 2015 v 02:46Off-line Anonym
Ahoj i když je mi to dost trapné, tak se zeptám na radu...

V sobotu jsem podvedl přítele s kamarádem co má přítele a nevím zda to příteli říct, bojím se že bych ho ztratil už to NIKDY neudělám... Strašně toho lituji a vrátil bych čas... Prostě fail... Hádky doma nebyl sex a prostě to takhle skončilo a teď každý večer na to myslím a žere mě to. Pro toho kluka s kterým jsem udělám první a poslední moc ho miluju a on mě. Ale bojím se jak mu to řeknu tak se semnou rozjede a já mu jako další kluci zlomím srdce a to nechci je úžasný
28. 01. 2015 v 06:22Off-line Anonym
Neudělám.. Dal bych za to i ruku do ohně
28. 01. 2015 v 06:57Off-line Loveeee  (26/175/70)
Udelas to . Musite se rozejít tohle se prostě nedela a no co jsi myslel když jsi ho podváděl vis jak ho to rani ?? Viš vubec co jsi ted udělal ?????
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 01. 2015 v 07:02Off-line januar1  (38/185/79)
Tak ako v jednom filme zatloukej, zatloukej, zatloukej a zatloukej. a ked to povies rataj s tym ze s tebou to skonci. Finito. Game Over
28. 01. 2015 v 07:06Off-line Anonym
Loveeee: ležel jsem v klidu a on se na mě vrhnul.. Něco jsem pil..

Januar1: asi ano, i když nejsem věřící tak mám kámoše věřícího tak mi řekl ať se mu svěřim že mi bude líp a že je dobře že mě tíží svědomí!
28. 01. 2015 v 07:07Off-line galileolevi  (51/187/82)
Nedělal bych z toho vědu. Stalo se. Hele, penis není mýdlo. Toho neubude. A k předchozímu bych dodal jediné. ZATLOUKEJ. :)
28. 01. 2015 v 07:53Off-line qwert1  (33/180/74)
Myslím, že je důležité, že sis uvědomil, že to co jsi udělal je fakt špatný. A pokud tě to upřímně štve, tak jsi se sám sebe potrestal. Věnuj se příteli a řekni mu co k němu cítíš... a o nevěře mu neříkej.

I když to zní asi blbě, tak ta nevěra může být ve výsledku přínosem pro váš vztah. Přítel se nic nedozví, takže nebude zklamanej a ty sám jsi se potrestal, navíc sis uvědomil, jak moc pro tebe znamená, takže to váš vztah může jen upevnit.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2015 v 08:52Off-line galileolevi  (51/187/82)
Myslím, že je víc než pravdivé tvrzení qwerteho, že nevěra je pro vztah přínosem. Člověk si rozšíří obzory a do partnerského sexu to vnese nové prvky. To je jako se vzděláním. Když ustrnu, nic nového se nenaučím. Takže studujme! Je to přínosné. :)
28. 01. 2015 v 08:52Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Zda se, ze tvoje svedomi te ted vytresta dostatecne. ber to spis tak, ze nevera te pouze utvrdila v tom jak moc ho milujes.
28. 01. 2015 v 12:13Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Je s podivem, že na následky někteří jedinci myslí PAK a ne předem. Teď si to vyžer, chlapečku.
28. 01. 2015 v 12:29Off-line galileolevi  (51/187/82)
HonzinK Ahoj lásko, někoho jsem ošukal, ale emoce do toho netahejme. Vlastně jsem jen penisem chvilku studoval jeho ústní dutinu. Bylo to jako u zubaře, dokonce si pak i vypláchnul. :D
28. 01. 2015 v 12:29Off-line AzazelCZ  (36/-/-)
No na silvestra se mi stalo něco podobného a přiznání partnerovi vedlo jen ke konci vztahu... a teď jsem s tím se kterým jsem zahnul XD
28. 01. 2015 v 12:31Off-line colombo  (103/192/90)
AzazelCZ: A až zahneš tomu současnému, tak co, budeš pak zase s tím, s kým jsi zahnul, houby zle, viď...
28. 01. 2015 v 12:35Off-line AzazelCZ  (36/-/-)
Colombo: Rozhodně nechci aby se to opakovalo... co se stalo stalo se, omluva na to není, ale nehodlám se utápět v lítosti a samotě
28. 01. 2015 v 12:54Off-line esthetique  (41/-/-)
Gayové dělají (pod sociálním a kulturním tlakem většinové společnosti) jednu základní chybu a to proti lidské (tedy i své) přirozenosti.
člověk jako vyšší savec je od přírody naprogramován ke střídání partnerů, tak to MATKA příroda chtěla, v zájmu přirozeného výběru (to jako že nejschopnější samice si vybíraj nejschopnější samce, aby měli co nejschopnější potomky a tudíž nejlepší šanci na přežití a udržení druhu), žádný OTEC bůh neexistuje, přiznejme si...

spusty tisíce let to fungovalo.... až pak se objevila katolická církev a řekla: nechceme aby tu běhaly stovky nezaopatřených levobočků, vymyslela monogamii a kouli na noze v podobě manželství ("šak ono tě to přejde, furt se množit a furt s tou samou, ona už si tě zkrotí a budeš mít co dělat, abys je všechny uživil")

takže nevěra (podobně jako orientace) je geneticky daná a je to jen o jedinci, jak moc chce a je schopen odolávat, jinými slovy něco v sobě lámat a bejt jen s jedním člověkem... sečteno podtrženo, JAK MOC ZA TO TEN DOTYČNÝ STOJÍ.....monogamie je jen dobrovolné rozhodnutí, nedobrovolně vnucované většinovou společností, se sexuálním pudem, reflexem to nemá zhola nic, naopak jde proti tomu. takže tak
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
28. 01. 2015 v 13:09Off-line galileolevi  (51/187/82)
Esthetique: Konečně alespoň něco, trochu rozumného. Jen bych poopravil, že promiskuita není dána geneticky, ale evolučně. A nedávno jsem se dozvěděl, že s monogamií přišel jeden německý rabín, kolem roku 1000 po Kristu. A to na zkušební dobu tisíc let. No a důvodem bylo to, že v té době se židé báli pogromů a onen rabín duchaplně odhadl, že v páru se utíká lépe, než ve skupinách. :)
28. 01. 2015 v 13:38Off-line qwert1  (33/180/74)
ESTHETIQUE: tvé tvrzení je hodně zjednodušené a zavádějící. Nemyslím si, že bychom se měli srovnávat s vyššími savci. Přece nebudu dělat to stejné, co sousedčin pes nebo babiččina kráva... Myslím si, že člověk se například od ostatních vyšších savců odlišuje právě lidstvím, mírou myšlení (mimo jiné uvažování o životě a smrti, vytváření umění a podobně).

Apokud chceme nějakou analogii ze zvířecí říše, tak si můžeme všimnout, že obecně platí, že čím méně má "samice" za život potomků a čím více se o ně musí starat, tím více funguje pochopitelně monogamie. Nejen pro samičku je to nezbytný evoluční předpoklad.

V případě evoluce člověka došlo k velké změně ve chvíli, kdy se člověk postavil na zadní a lidské tělo se začalo napřimovat. Pánev se začala uzavírat, čímž je porod u žen tak nesmírně komplikovaný. Jako kompromis se proto rodí děti oproti všem jiným vyšším savcům ještě "nevyvinuté" prakticky první rok jsou odkázáni čistě na péči rodičů. Evolučně to vedlo k nutnosti monogamního chování. Svést to na křesťanství by byl nesmysl. To, že tu nevěra vždy byla a v některých období i určitým znakem téměř exkluzivity (Starověký Řím, středověké právo první noci,...).

Vždy to fungovalo na principu vztahu, kdy muž ochraňoval a žil s ženou v páru. Některé kultury povolovali a povolují mnohoženství, ale to jen pod podmínkou, že je muž zajištěn tak, aby se o více žen byl schopen se postarat. Přirovnávat toto k polygamii některých savců je nesmysl.
28. 01. 2015 v 17:22Off-line BennyD  (26/-/-)
Já být Tebou, tak se zamyslím nad tím, zda má vůbec smysl zachraňovat vztah, ve kterém se hádáte a máte málo sexu. Zřejmě jsi podvedl, protože nejsi úplně spokojen. Takže jestli Ti opravdu na vztahu záleží, zopakuji jen to, co už zmínili druzí, a to ZATLOUKAT. Dle mého názoru by jsi se ale měl přiznat. Pokud to partner nebude schopen přijmout, tak bude nejlepší se rozejít, začít si hledat nový, zdravější vztah.
28. 01. 2015 v 17:32Off-line qwert1  (33/180/74)
BennyD: vztah není jen vždy o příjemných věcech. Kdyby ses měl rozejít s každým s kým se občas pohádáš, tak potom bys zůstal sám. Jasně napsal, že ho miluje a má moc rád a to i přes hádky a míň sexu.
28. 01. 2015 v 17:33Off-line kloudik  (38/182/80)
Měl bys mu to říct aby si uvědomil,že tě zanedbává. a to,že ti dopřává málo sexu može mimo jiné znamenat i to,že ti sám zahýbá ;)
28. 01. 2015 v 17:35Off-line colombo  (103/192/90)
Ovšem ani skutečným nedostatkem sexu nelze omlouvat nevěru. To je lepší se rozejít, ale rozhodně to neřešit nevěrou.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload