Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nejlepší kámoš nemá rád gaye

21. 02. 2015 v 19:41Off-line Anonym
Mám problém. Nejlepší kámoš nemá rád gaye a já před ním nechci mít tajemství ale bojím se že o něj přijdu, Co mám dělat...
21. 02. 2015 v 19:47Off-line honza20  (31/-/-)
Podle mě by sis měl uvědomit prio***y, a sice jestli je tak důležité aby to věděl a nebo jestli to prostě budeš skrývat.( sexuální orientace přece není nějaká zásadní charakterová vlastnost je to jen sex. orientace se, kterou se můžeš chovat jako zženštilá buzna ale i jako normální kluk na kterém to nikdo nepozná)
Navíc je tu možnost že má na gaye jen povrchní názor, žádné nezná a názor si utvrdil jen z televize nebo videí typu Zelenka.
Ty mu můžeš ten názor vyvrátit a nebo naopak potvrdit.
21. 02. 2015 v 19:53Off-line ZimniVlocka  (24/167/-)
Záleží, jaký máte vztah, třeba by změnil názor, když tě zná a tak by poznal, že ne každý gay je (jak psal honza20) zženštilá buzna :D . :)
21. 02. 2015 v 19:54Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Stejně se to dříve či později dozví, ať už od tebe nebo od jiného. Čili tady nezní otázka, jestli mu to máš říct, ale spíše, kdy a jak mu o tom říct.

No hele, buď přijdeš o kamaráda, který si tvé přátelství nezaslouží nebo naopak se z něho stane ještě lepší kamarád, protože díky tobě, jakožto nejlepšímu kamarádovi, si uvědomí, že mu vadilo něco, čemu jen nerozuměl, něco,s čím se nesetkal. Totiž to, že jste nejlepší kamarádi má asi nějaký důvod a jestli mu tvá společnost začne najednou vadit jen proto, že ses mu přiznal k odlišné orientaci, tak je to vůl a kdo by chtěl za kamaráda vola?

A ještě něco. Stejně musíš počítat s tím, že po coming outu nějaké současné "přátele" třeba ztratíš, jenže vtip je v tom, že získáš zase některé nové. :-)
21. 02. 2015 v 20:03Off-line onlip  (61/180/84)
Jestli je to nejlepší kamarád, prostě mu to řekni, nebo mu dej šanci, aby to pochopil. Možná se budeš divit, jak vlídně zareaguje. Kdyby přijetí nenastalo hned, dej mu čas na rozdýchání.
Souhlasím s posledním odstavcem honzy20.
21. 02. 2015 v 20:07Off-line Levent  (102/180/75)
Řekni mu to.
21. 02. 2015 v 20:29Off-line ceky  (31/180/70)
Víceméně souhlasím s tím, co tady psali přechozí :) prostě záelží na tom, jaký máte vztah, jestli jste fakt dobří kamarádi a chceš, aby věděl i tuhle nejsoukromější věc, nebo si myslíš, že by ji měl vědět (přitom to není něco, co by měli vědět i kamarádi, je to jen tvoje věc), tak mu to asi řekni no :) Jako nevyplatí se mít tajemství..ale zase... jako já to řekl jen pár nejbližším kamarádům, ale ostatní přátelé to neví a zatím chci, aby to tak zůstalo, je to jen moje věc, s kým se něco mám, je to ta nejsoukromější věc. Jako neměl by tě zavrhnout, pokud ano, tak to není opravdový kamarád, ale xenofob, aspoň zjistíš, jaký doopravdy je, jestli takový nebo takový... ;-) Jak tady psali kluci přede mnou, je možný, že na to ani nemá názor a papouškuje stereotypy a věci, které se o gayích povídají... no snad to bude ok, držím pěsti ! ;-)
21. 02. 2015 v 20:40Off-line pranker  (34/175/61)
A reálne mu to už potrebuješ povedať lebo niečo pred ním musíš skrývať napr že ideš s frajerom von atd alebo mu to len bezdovodne chceš povedať s tym že "nechcem mať tajemstvi" aj ked vieš že ich nema rad
06. 05. 2016 v 12:00Off-line Derox  (29/195/80)
Řešil jsem stejné dilema. Můj nejlepší kámoš má na gaye hodně konzervativní názory, které si utvořil na střední, když měli ve třídě prostě buzíka. Jednou jsem nadhodil téma orientace a on mi řekl, že kdybych byl gay, tak se se mnou přestane bavit. Uběhl nějaký čas a mně se coming out začal vymykat kontrole a nechtěl jsem, aby se to dověděl od někoho jiného, tak jsem mu to prostě řekl. Chvíli na mě překvapeně zíral, že by to do mě nikdy neřekl. Já se mu snažil vysvětlit že se mezi námi nic nemění a jsem stále ten člověk, kterého pozná. Zvykl si a fungujeme stále stejně. :) Snad budeš mít taky takové štěstí. Já se taky bál, když jsem mi to říkal. Asi víc, než když jsem to říkal našim.
06. 05. 2016 v 19:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Hodně lidí takzvaně nemá rádo buzeranty, protože netuší, že jejich nejlepší kámoš na kterým si cení nějaký jeho vlastnosti a se kterým je sranda je buzik, prostě mají nějakou představu co to je buzik a netuší že buzik může bejt upe normálně se chovající kluk :)... a že ten pán, kterej jim čuměl na veřejným hajzlu na p**o nebyl buzik, ale ženatej bisex (ti sou jak urvaní z řetězu :D )
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 05. 2016 v 23:22Off-line Bahutom  (35/173/60)
Já mému nej kamarádovi tenkrát řekl, že jsem se do něj zamiloval :D ... a bavíme se dodnes :)
07. 05. 2016 v 12:18Off-line onlip  (61/180/84)
Bahutom: Tak to jsme šli stejnou cestou. Je to jeden z nejbližších přátel. Řekl jsem mu to právě tak, jak píšeš. Pro něj to bylo náročné, ale vydržel. Prochodili jsme spolu spoustu kilometrů se psy. Setkáváme se i s jeho dívkou a jejím dítětem, hlídali nám psy, když jsme byli s dětmi v cizině, měli k dispozici náš dům, na poslední dovolené jsme byli společně. Můžu být šťastnějšÍ?
08. 05. 2016 v 22:38Off-line esthetique  (41/-/-)
Mozna to bude chtit noveho nejlepsiho kamose....
09. 05. 2016 v 13:53Off-line Michal5  (26/184/-)
Já se taky bál... kámošovi jsem to řekl, a ted si rozumíme ještě mnohem líp... ale strach jsem měl, to jo... důležitý je to zlomit... zní to jako klišé, ale pokud je to fakt kámoš, vezme to... můj kámoš nepotřeboval ani "čas na rozdýchání"... řekl, že si váží toho, že jsem mu to pověděl a že se tím nic nezmění... pravda byla taková, že se změnilo a rozumíme si jak nikdy předtím, protože ani tady toto už před ním nemusím tajit :)))
09. 05. 2016 v 16:22Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Řekni mu to, buď se s tím srovná (nemusí hned, ale srovná), nebo to není kámoš.
09. 05. 2016 v 22:02Off-line houston  (26/185/78)
Položil bych si otázku: Co se tím změní a vyplatí se ti to? Pokud ti odpovědi vyplývají negativně, nezkoušel bych to. Navíc, máš opravdu pocit, že mu to musíš říct? Nebo jsi spokojený se současným stavem? Já zpravidla nemívám pocit, že by to o mně mí kámoši měli vědět. Ale každý člověk je jiný, takže pokud mu to chceš říct a nebojíš se, jdi do toho.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload