Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Poradíte mi?

03. 03. 2015 v 20:16Off-line Anonym
Ahoj:)
Nebudu psát nějaké dlouhé slohovky, takže budu stručný.
Do 13 let jsem si myslel ze jsem jen gay. Když jsem měl poprvé sex s klukem, nelíbilo se mi to. Nelíbilo se mi to protože nechci být v tomhle těle. Chtěl jsem být žena. Je mi 16 let a porad chci být žena. Říkal jsem to i rodičům, ale oni o tom nechtějí ani slyšet. říkají že mám být gay ale ne transka. Bohužel nevím co mám dělat. K sexuologovi se mnou musí jít rodič ale ani jeden nechce.
Proto by mě zajímalo co by jste dělali vy. A do kolikátého roku bych mel začít brát hormony. Přece jenom mi rostou chlupy a mé tělo je čím dál tím víc muznejsi :(
Děkuji za rady
03. 03. 2015 v 20:21Off-line marrinek  (27/206/109)
Co já bych dal za to, kdyby mi rodiče říkali, že mám být gay :D
Co třeba takhle operace? A pokud to doma neskousnou, tak si změň jméno a odstěhuj se
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 03. 2015 v 21:00Off-line galileolevi  (51/187/82)
03. 03. 2015 v 21:06Off-line Hypatia  (31/185/72)
Myslím si, že se začíná hormonální léčbou a to ideálně dřív než propukne puberta. Nicméně vidětl jsem i případy lidí, kteří i v pozdějším věku měli přeměnu z muže na ženu (ale co si budeme říkat....každý pozná, že to byl muž a vypadá to tragikomicky). Pak se může k hormonální léčbě přidat i operace pohlavních orgánů (popřípadě drobné kosmetické úpravy na obličeji - ženy mají šp**atější bradu a vystouplejší lícní kosti). Já si myslím, že by sis o tom měl promluvit s rodiči pořádně, sednou si s nimi a rozebrat to. Je třeba, abys zvládl i psychotesty Řekni jim, že nejlepší bude názor odborníka. Ať Tě tam vezmou s sebou :).
03. 03. 2015 v 21:22Off-line peter.1996  (27/-/-)
Ahoj napiš mi do zpráv, měl bych pro tebe jednu možnost.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload