Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pľúcne chlamýdie

09. 03. 2015 v 17:05Off-line Anonym
Máte s tým niekto skúsenosti? Je možné, že sa mi to o pol roka po doliečení znova vrátilo?
09. 03. 2015 v 17:28Off-line Anonym
Múdry sa ozval.... ty si najprv zisti, čo pľúcne chlamýdie sú keď mi ideš "radiť"..... ide o zápal pľúc a nie o pohlavnú chorobu... navyše som panic...
09. 03. 2015 v 18:51Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Nechovas nahodou papousky nebo jine ptactvo? chovatele tim casto trpi
09. 03. 2015 v 18:55Off-line Anonym
Nechovám nič.. navyše ešte aj z krvných testov mi vyšlo, že mám imunity na rozdávanie.. no kôli škole si nemôžem znova dovoliť mesiac ležať doma
09. 03. 2015 v 19:00Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Obavam se, ze nebudes mit moc na vyber....ale to uz musis probrat s osetrujicim lekarem.
10. 03. 2015 v 08:14Off-line Doc  (33/-/-)
Možná jste autora první odpovědi, která byla smazána, mírně zmátl termínem plicní chlamydie. Čeleď Chlamydiacae má totiž nově (už je tomu několik let) 2 rody, a to rod Chlamydia (se zástupcem Chlamydia trachomatis) a rod Chlamydophilla (se zástupci Chlamydophilla pneumoniae et psittaci). Chlamydia trachomatis způsobuje jednak trachom (sérotypy A, B, C), paratrachom (sérotypy D až K) a lymphogranuloma venereum. V rámci trachomu se popisuje i pneumonie novorozenců, takže pohlavně nemocná matka může nakazit plod při průchodu porodními cestami a nákaze se projeví i intersticiální pneumonií.

A nyní zpět k otázce. Nic nebrání tomu, aby se nemoc po 6 měsících vrátila. Léčba probíhá 14 dnů až 21 dnů, přičemž průběh nemusí být natolik závažný, že byste musel ležet 1 měsíc v posteli. Máte nějaké potíže s dechem? Byl jste na RTG hrudníku? Aby se náhodou nejednalo o asymptomatické bacilonosičství.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload