Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Na vlastní oči: Zara - sex v kabince

15. 03. 2015 v 20:37Off-line Anonym
Ahoj kluci,jsem v šoku,to že 95% gay populace jsou promiskutiní hovada,to už jsem zjistil dávno a s naší společnsoti se mi dělá zle,ale to co jsem uviděl dnes,prostě já se nestačím dívit...
Byl jsem v Ostravě nakupovat v Zaře,miluji ten obchod a chodím si tam něco kupovat každý týden,člověk si musí udělat radost...ale to je vedlejší...
Všiml jsem si na prodejně dvou mladých,krásných,vystajlovaných kluků,mohli mít okolo 20 let... Pořád po sobě koukali a tak... a bylo to docea zvláštní...nu a jak to skončilo? Ti dva si to rozdali v kabinkách přímo v obchodě! Dokonce ještě jeden takovej mladej kluk z ochranky dělal,že nic nevidí a normálně je nechal si užívat...Pravda,že moc lidí v tom obchodě nebylo,ale je tohle sakra normální?
Handa,hanba a hanba...nic víc...
15. 03. 2015 v 20:48Off-line Dell  (28/183/61)
Tak to mě fakt rozesmálo :D
15. 03. 2015 v 20:52Off-line Anonym
Myslíš si,že je něco takového k smíchu?
Mě to přijde celkem smutné ...
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 16  Nahlásit
15. 03. 2015 v 20:56Off-line Dell  (28/183/61)
No a co teprve děti v Africe...
Souhlasím - 20   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 03. 2015 v 20:58Off-line Anonym
Si z toho dělej p***l ještě:)
Pak se nedivím,že je naše komunita plná kurev,intrikánů a promiskuitních sviní:)
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 13  Nahlásit
15. 03. 2015 v 20:59Off-line Anonym
A zapomněl bych na povrchní blázny soudící lidi v okolí podle vzhledu a podobných sraček...
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
15. 03. 2015 v 21:23Off-line Lollo  (29/-/-)
Povedal Hnus a kúpil si najmodernejšie tričko v Zare. :)
15. 03. 2015 v 21:28Off-line payafefe  (25/-/-)
To není možný :O
Takový d***y
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 03. 2015 v 21:44Off-line Vendy  (28/167/65)
Fuj!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 03. 2015 v 23:17Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Anonym: "Pak se nedivím,že je naše komunita plná kurev,intrikánů a promiskuitních sviní"

Naše komunita? Tady nejde o komunitu, ale o lidi jako takové. Hetero populace se v tomto ohledu nechová jinak a je též plna kurev, intrikářů i promiskuitních sviní.

Tak prosím, přestaňte s gay komunity dělat něco, čím není. Respektive tím je, ale není tím sama. :-P
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 03. 2015 v 00:18Off-line galileolevi  (51/187/82)
No toto!! Společensky naprosto nepřijatelné chování.
Nebo ...?
Zatáhli za sebou závěs? :)
Hele, mladý kluci plný touhy. Tak jim to přej. Schovali se, nikoho nepohoršovali, vyjma tebe. Tak se s tím srovnej. Nevidím v tom souvislost s promiskuitou. Třeba spolu dlouho chodí a jen prostě nemají kde. Nebo to na ně najednou přišlo.
Ty jsi nebyl mladý?
Já jo a rád na to vzpomínám. Jednou jsme byli, dnes to je Výstaviště, ve Fučíkárně ve Fontánce a cestou domu jsme se z manželkou nutně potřebovali kamarádit. Jak je cesta mezi planetáriem a Maroldovým panorama, tak tam jsou i lavičky a jedna se nám moc líbila. :D
No jo, ale to bylo o prázdninách. Byli teplé noci. Ne jako teď. A taky nebylo tolik obchodních center.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 03. 2015 v 00:47Off-line okeyy  (26/176/70)
Nevím co řešíš :D jestli za sebou zatáhli závěs, nebyli slyšet a nikoho tím pádem neobtěžovali, tak v tom nevidím problém. Navíc nejspíš zrovna tihle dva spolu chodili. A opravdu se nejedná jen o gaye, ale onehdá jsem takhle v kabince viděl hetero pár, takže klid ;) všichni jsme jen lidi
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 04. 2015 v 17:58Off-line ozvien  (73/-/-)
Anonyme hnusi proč ten svůj hnus tady rozléváš. Každý ať si zamete před svým prahem. Asi jsi velká princezna která se musí tímto způsobem utvrzovat ve své výjimečnosti. Kdybys byl nad věcí, tak bys to přešel a nevěnoval tomu pozornost.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2015 v 18:19Off-line Gino57  (103/130/150)
Anonyma určitě sere,že ho nevzali mezi sebe.Jo a jen tak mimochodem,tos je šmíroval,že to tak dobře víš? Jsi opravdu hnus a zoufalec k tomu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 04. 2015 v 19:44Off-line zvedavy.heterak  (48/-/-)
Kruci, měl bych začít chodit nakupovat do Zary... :-) Ale Ostrava je daleko. :-(
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 04. 2015 v 21:00Off-line esthetique  (41/-/-)
Podle mě autor tohoto tématu chtěl sdělit toto: jsem na tom v pohodě s prachama (narážka na dělání si radost každý týden)
jsem povrchní buzna, co dá hlavně na zevnějšek a značkový hadříky, jako většina buzen tady, takže, shrnuto a podtrženo:
"nechtěl by si někdo užít?, mám dostatek stylu a peněz, ale nedostatek sexu" ....asi to chtěl básník říci
(a nedostatek kuráže, abych nepsal jako anonym bez foky)

jinak to může být každýmu schuma f**k co se dělo v kabinkách, ne?
pokud by byl chytrej, natočí to, dá na YouTube a vydělá prachy nebo slávu...
takhle to vypadá spíš na prostou starou dobrou známou ČESKOU ZÁVIST....
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 04. 2015 v 21:04Off-line esthetique  (41/-/-)
Payafefe: už jsi našel sponzora na tvoji značkovou obuv?!? tak padej čmuchat, šmudlo, HA HA HA HA
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 04. 2015 v 10:00Off-line payafefe  (25/-/-)
Nějak jsem tě nepochopil starouši. Nevím proč si ze všech tady bereš do huby zrovna mě
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 04. 2015 v 22:02Off-line esthetique  (41/-/-)
Payafefe: neberu si ZROVNA tebe. to zaprvý. bloknul jsi mě, tudíž ti to nemůžu napsat soukromě = MŮŽEŠ SI ZA TO SÁM (že to píšu tady)
a VŠICHNI SI TADY DOBŘE pamatujou téma, který jsi založil o vykradený pokladničce na značkový boty, který zavánělo spíš HLEDÁNÍM SPONZORA. nejsme tady všichni blbí ani sklerotici. TAKŽE I ZA TOTO si můžeš sám
NĚJAKÉ DALŠÍ NEJASNOSTI?!?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 04. 2015 v 22:11Off-line payafefe  (25/-/-)
Jestli jsem si tě zablokoval, tak to mělo asi nějaký důvod. A to že to to znělo jako hledání sponzora mě nezajímá. Jestlo si myslíš, že jsem kluk, který š**áK za prachy typuTFanny Cozachdy Drakogram tak jsi na hodně velkém omylu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload