Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chcete dítě?

27. 02. 2013 v 10:19Off-line Anonym
Pokud máte možnost mít dítě (adopce, pěstoun, kamarádka :D).... šli by jste do toho?
A co říkáte na praktiky, že se děti "kupují" za 50 000 Kč od různých ženských.... není to obchod s lidmi?
27. 02. 2013 v 13:48Off-line somerone  (36/180/80)
Splodit dítě je svým způsobem úděl každého muže a pokud má genetický základ dobrý a je zdravý, chytrý, proč ne. Ale myslím, že by dítě bez matky vyrůstat nemělo. Ať je výchova sebelepší, vždy tam chybí jeden rodič...
Navíc takové dítě, co se doví, že má hodnotu 50litrů, nevím, jak by reagovalo i s odstupem času. Lidi by neměli být zbožím.
K adopci a pěstounské péči je to obdobné. Myslím, že pro dítě je důležitá hlavně matka rodička jako v přírodě, navíc pro dítě to může mít v budoucnu nedozírné následky, když ho budou vychovávat 2 tatínkové (šikana, lidi koukaj na takové páry skrz prsty).
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
27. 02. 2013 v 15:43Off-line Betonica  (39/191/93)
Prodej deti... Jednoznacne ne. Domluvit se s blizkou kamaradkou, ze nam dite odnosi a porodi, asi ano.

Adopce ditete neni jen o tom, ze dite nezije s biologickymi rodici, na cemz stejne nezalezi, protoze dite vnima jako rodice takove osoby, ktera aktivne participovali na jeho vychove; adopce je predevsim o tom, ze system umoznuje detem, ktere by jinak pravdepodobne poznaly jen ustav a "tety", prozit plnohodnotnejsi detstvi. Zamerne pouzivam slovo "plnohodnotnejsi", neb jak psal somerone, plnohodnotne je pouze a vyhradne s obema rodici, idealne biologickymi.

Co se tyka sikany kvuli dvema tatkum... Myslim, ze primerenou vychovou a cilenym pusobenim na sebevedomi a uvedomeni si u ditete je mozne vypestovat dostatecne silny obranny mechanismus, ktery dite spolehlive provede vsemi problemy ve skole a jinde. Je treba diteti, umerne k jeho veku a vyzralosti, predkladat takove informace, na zaklade kterych si samo vytvori vzorec. Vzorec, ve kterem ostatni deti maji doma mamku a tatku, coz je stejne v poradku, jako kdyz ono dite ma tatku a strejdu, nebo tatku a tatku. Trosku bych tento mechanismus prirovnal k ziskane imunite po prodelane nemoci nebo po ockovani. Je to asi podobny mechanismus, kdy telo vytvori protilatky na vpraveny antigen. Tak podobne se da vytvo*** "protilatka" na "antigen" d***lnich poznamek, sikany, atd.
Berme to tak, ze dite, kdyz se narodi, je nepopsany list. Nema zadne zkusenosti, zadne vzory, navyky, nic. Prichazi na svet pouze s vlohami, predpoklady. A je jen na nas dospelych, abychom vychovou a svym vzorem v diteti rozvinuli zadouci veci.

Osobne bych jako socialni kurator hodne dbal na to, aby oba "tatkove" byli velmi vyzrali a "dospeli". Aby diteti predali kladne hodnoty, aby ho naucili vazit si sebe sama, zdrave si ve*** a tak dale.

@somerone: Neda mi to, musim te opravit: dite muzes "zplodit"... :) slovo, ktery jsi napsal, snad ani neexistuje :) stale mas pocit, ze machruju? nebo jsem proste ve skole daval vic pozor???
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 02. 2013 v 17:32Off-line igni  (36/192/130)
Ja bych dite chtel (tak za 8 let :D ), idealne vlastni, ale samozrejme nepohrdl bych ani adoptivnim (pestoun byt nechce, to pak nejsou moje deti ani geneticky, ani pravne). Idealni je samozrejme nahradni matka, bohuzel tento institut u nas v podstate neexistuje. Kamaradky mam, dve by i souhlasily ale problem je, jak to oset*** pravne, kdyz to v podstate neni legalni. Vzdycky bude mit na to dite narok coz neni asi uplne dobre ;)
27. 02. 2013 v 17:45Off-line forever.together  (27/180/85)
Dieťa by som chcel ale asi 6 ročné z deckého domova , pretože chcem aby dieťa vedelo kto bude ich rodič a či s tím súhlasí aby malo homosexuálnych rodičov
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2013 v 17:53Off-line forever.together  (27/180/85)
Nie preto lebo pre prijebaních homofóbou sme choroba a že ich môžme nakaziť homosexualitou a že ich môžeme znásilniť ,že to nemá dobrý vpliv a ine prijebané reči
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 02. 2013 v 18:02Off-line Addam  (27/-/-)
Já si myslím, že pro dítě je lepší, když má dva táty, co pro něj udělají první - poslední, než je samo někde v sirotčinci...
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 02. 2013 v 18:09Off-line forever.together  (27/180/85)
JJ presne preto je lepšie si adoptovať dieťa a nie niakej šlapke platiť za výnos potom by to dieťa v 5 rokoch bolo možno smutne a chcelo by isť radšej do domova :/
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 02. 2013 v 18:27Off-line igni  (36/192/130)
Forever: mluvis hrozny ptakoviny. je asi pravda, ze na slovensku, nebo u nas nekde na malomeste/vesnici by to mohl byt problem. ale v dobe kdy bude vychovavat deti nase generace, tak nevidim napr. v praze absolutne problem, ze bude mit dite dva tatinky (narozeno pres nahradni matku), protoze nase generace s tim nema proste problem. a tomu dite to bude jedno, pokud se o nej budou s laskou starat. Uvedomte si jedno, homosexualove co budou mit dite se rozhodnout ho mit az ve chvili, kdy budou jasne vedet, ze se o nej dokazi postarat, kdy jim bude dlouhodobe fungovat vztah a kdyz ho budou opravdu moct chtit. Vetsina heterosexualnich paru minimalni jednu z techto podminek nesplnuji. A za nejakych deset let bude argument sikany od ostatnich deti dost pase, protoze se na homosexualitu bude pohlizet zase trochu vstricneji nez dnes ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 02. 2013 v 18:32Off-line forever.together  (27/180/85)
JJ jasne, každý má svoj názor na to proste jak čítam blogy atď a je tam článok o homosexualite a adopcii to by si mal vidieť proste niektory ľudia žijú a hovoria to isté čo ty aj keď sú heteráci ale ostatný sú jebnutý takzvaný homofobovia čo to nechápu
27. 02. 2013 v 18:53Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Jednou v práci na noční sem bodoval (svařování karoserie pomocí bodové svářečky) a najednou se mi v hlavě objevil obraz, kterej nebyl z mojí hlavy, jak sedím v houpacím křesle, na sobě něco jako měl Ježíš ve filmu Bible – Apokalypsa, v náruči držím naše dítě, za mnou vlaje ve větru záclona od balkónu a do dveří vcházel můj idol, na sobě něco co připomínalo pánskej kroj a to v mém vysněném domě. Docela dost mě to vzalo, to jak ta představa byla krásná a je to bolestivý a frustrující, i kdyby byla ta technologie, tak je mi už jasný, že s ním to nikdy nebude :'-(
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 02. 2013 v 18:54Off-line igni  (36/192/130)
Forever: to sou opravdu v drtive vetsine lidi z malych mest a vesnic a hlavne o generaci starsi. myslim si ze nase generace s tim proste problem mit nebude a pevne tomu verim. Ja osobne sem v mem okoli nenarazil na jedineho kamarada, kteremu by moje homosexualita vadila a i vetsina z nich je pro adopci homosexualama (a ti co sou proti by rozhodne nevedli svymi nazory sve deti k sikane deti homosexualu, akorat podkladaji nekterym argumentu vetsi dulezitost nez treba ja a proto sou proti. PS: paradoxne ta potencialni sikana deti homosexualu je hlavni duvod proc jsou proti te adopci :D
27. 02. 2013 v 18:57Off-line igni  (36/192/130)
A ja pevne verim tomu, ze tam opravdu spejem. Staci se podivat na vyvoj judikatury Evropskeho soudu pro lidska prava v Str***bourgu a uvidite, ze to tam opravdu smeruje a to docela rychle. Za poslednich 30 let se v podstate pohled odborne pravni verejnosti na mezinarodni urovni uplne obratil a je z velke casti pro absolutni zrovnopravneni homosexualu s heterosexuali (a to ve vsech oblastech). Problem proc tomu tak neni je to, ze o tomto procesu hlavne rozhoduji politici, kteri se musi aspon trochu ridit minenim obycejnych lidi. A to sou ti, kteri tyto zmeni brzdi, ale zastavit je proste nemuzou. ;)
27. 02. 2013 v 19:18Off-line numberfour  (26/187/-)
Já bych chtěl dítě, samozřejmě né teď, ale myslím že je lepší když dítě vyrůstá u náhradních rodičů, než v děcáku.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2013 v 19:22Off-line KingPop  (27/175/65)
Numberfour: plně souhlasím !!!!!!!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2013 v 22:21Off-line somerone  (36/180/80)
Řešíte kraviny, proste bez ženský to nepůjde a i děcko ze sirotcince chce mámu! To Vám nic neříká mateřský pud?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
27. 02. 2013 v 22:29Off-line Dell  (28/183/61)
Dítě bych jednou chtěl, ale když si nebudu jistý, že mu budu schopný zajistit naplněný život jak v hetero rodině a neudělám ho plně šťastným, raději si koupím psa .... Zní to možná hnusně. Ale raději budu trpět já, než aby jednou trpělo to dítě.
28. 02. 2013 v 15:44Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Kdo mi dal Nesouhlasím?! Tak se ukažte vy zbabělci!!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 02. 2013 v 18:11Off-line Dundee  (34/175/77)
Vaše hádky nemají smysl. Myslím ,že spousta homosexuálu z nás tady by chtělo dítě. Nemyslím hned ale měli bychom proto dítě udělat maximum. Umět nebo spíše moci ho nějak zajistit. Opravdu bez ženské to nepůjde. A když tak tomu dítěti bude v životě něco chybět. A to něco myslím mateřská láska kterou nikdy nepozná. Jsem pro... ale zároveň mám strach abych dokázal pro to dítě, moje dítě! Udělat jen to nejlepší. V životě jsou těžká rozhodnutí. A rozhodnout v danou chvíli co je proto dítě nejlepší je opravdu těžké.

Moc bych si přál aby měl "iqni" pravdu :)
Jednou se k nám snad bude pohlížet jako k sobě rovným. :)
28. 02. 2013 v 18:20On-line power  (23/180/65)
Vzhledem k tomu že svět nemíří do pozitivna, tak nemá nějaký děcko smysl, nečeká jej totiž žádná budoucnost.
01. 03. 2013 v 14:59Off-line somerone  (36/180/80)
Dundee: Konečně souhlasí někdo se mnou, nevím, co za 4 blbečky mně dali dislike! :/
29. 04. 2015 v 14:10Off-line sirEragon  (58/182/82)
Je vidět, že jste ještě nevychovali žádné děcko a ani nemáte svoje vlastní. Jináč by stě tady tak hloupě netlachali.
29. 04. 2015 v 15:55Off-line Kuba2000  (26/174/64)
Jak komu.. někdy stabilní pár dvou kluků, i když se možná často nevidí, dokáže dát možná lepší péči než kdejaká matka..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload