Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
pokec
Ve věku:
od 20 do 40 let
Založen:
19. 04. 2015
Návštěv:
1 979 ×
Přihlášen:
28. 07. 2020 v 11:45
Kraj:
Středočeský kraj
Bydlím:
sám v bytě
Kraj 2:
Praha
Vzdělání:
maturita
Práce:
administrativa
Postava:
silnější
Oči:
hnědé
Základní údaje
Znamení:
střelec
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
příležitostně
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
tmavě hnědá
Tetování:
mám
Brýle:
nosím stále
Vousy:
oholené
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Jediné co od vás vyžaduji je UPŘÍMNOST :-)

Nebudu to o sobě vypisovat romány. Pokud se chceš o mě něco dozvědět tak napiš a zeptej se ;-) Odpovím každému - je to slušnost :-)

... Život je boj o život ...

Buď tím kým jsi a říkej si co chceš, protože na těch, kterým to vadí nezáleží a na těch který záleží to nikdy vadit nebude.

Užívej si každý den života, jako by to byl tvůj poslední ;-)

Buďte sami sebou i za cenu toho, že zůstanete sami, protože pokud Vás druzí neberou takový jací jste, tak ať si jdou třeba do P***LE! :-)

Promiskuita vládne světem, mezi gay komunitou se občas stává i královnou. Korunu ji nasadili ti kluci, kteří si stále myslí, že najdou svého dokonalého prince na bílém koni. Ten by podle nich měl mít samozřejmě svalnaté tělo a penis větší než evropský průměr, jako bonus se počítá inteligence, balík peněz a vlastní auto nebo byt. Posedlost gayů po fyzickém vzhledu je tak silná, že se často vytrácí podstata partnerských vztahů.

Ten je, zvlášť u dvou mužů, obzvláště složitý. Musíme si uvědomit zásadní věc. Muži byli, jsou a vždy budou lovci. Zkrotit dva neposedné hřebce do otěží a usadit je do trvalého vztahu chce z obou stran velké úsilí. Předně bychom si měli uvědomit, že fyzický vzhled je sice první věcí, která nás na tom druhém oslní, na druhou stranu není to ta vlastnost, která udrží dva pohromadě.

Přemýšlejte, jak nahlížíte na lidi i v běžném životě

Zkusme si důležitost fyzického vzhledu popsat na životních situacích. Vzpomeňte si na situaci, když jste například ve svém profesním životě potkali kolegu, který vám přidal fyzicky velmi atraktivní. Jenže jak jste daného člověka poznávali více a více, najednou jste zjistili, že je vám odporný. Jeho zlý charakter prosákl skrze jeho vnější fyzickou schránku tak silně, že jste najednou přestali vnímat i jeho fyzickou atraktivitu. Z kolegy se stal nenáviděný člen týmu.

Nebo další příklad. Možná jste se někdy seznámili s buclatou holkou. Byla plná elánu, smíchu, dokázala vás vždycky rozesmát. Stala se vaší dobrou kamarádkou. Často se s ní setkáváte a že má pár kilo navíc, vůbec neřešíte. Máte ji rádi takovou, jaká je.

Pytle na hlavu nikomu nedávejte

Rozhodně neříkám, že byste teď měli všem nasadit pytle na hlavy a začít rozvíjet harmonický vztah s lidmi, kteří vás vůbec nepřitahují, ani tak to samozřejmě nefunguje. Spíš bychom se měli zamyslet nad tím, co vlastně hledáme a co také dokážeme nabídnout. Pokud na tom druhém najdete alespoň něco, co vám přijde atraktivní – například oči, ruce, pusa, zadek, zkuste alespoň na chvíli prominout ostatní fyzické nedostatky, které byste za normálních okolností ihned zavrhli. Zkuste daného kluka více poznat, více se o něj zajímejte. Může se pak lehce stát, že najednou je vám s ním hezky.

V tu chvíli si uvědomíte, že těch věcí, které vás na něm přitahují, je stále více. Pak budete milovat i ten jeho chlupatej zadek, který byste jinak odsoudili hned napoprvé, co byste ho ve sprše viděli.
Onload

2 názory k profilu

31. 05. 2016 v 16:02Off-line cunami  (50/175/65)
Si sympatický chlap
02. 09. 2017 v 15:47Off-line edgeworth  (42/178/92)
ahoj, medvídku :ú
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload