Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kde najít práci v Americe?

21. 05. 2019 v 18:07Off-line Anonym
Chodi si tam niekto počas letnych prázdnin zarábať alebo dokonca aj žije? Kde by ste mi poradili najsť si pracu a tak... Diky
21. 05. 2019 v 20:23Off-line igni  (36/192/130)
Dneska uz to neni zadna velka vyhra, pokud ti nejde vylozene o jazyk, tak naklady na takovou cestu a pobyt odectene od vydelku zpusobi, ze na tom nebudes o moc lip, jak kdyby sis nasel slusnou brigadu tady v Praze.
21. 05. 2019 v 20:48Off-line Riku  (63/176/110)
New York,Los Angeles,Las Vagas.... Tak tam jsem taky bohužel nebyl.
21. 05. 2019 v 22:00Off-line vitek2000  (24/188/73)
Taky jsem se chystal jet o prázdninách do Ameriky, ale rozhodli jsem se zůstat v Evropě tedy Anglie,Norsko atd.. vyjde to mnohem finančně lépe navíc ti často zaplatí i cestu a ubytování někdy i stravu pokud budeš dělat třeba v hotelu.
22. 05. 2019 v 18:19Off-line iglw  (48/172/77)
Dnes je mnohem jednodušší vycestovat i za prací a je to moc fajn!Já dělám už mnoho let v italských dolomitech půl roku v sadu jablkovém,půl roku doma,pobírám u nás dosti velkou podporu,i v Itálii dostávám jednorázově,mám nárok!Ameriku nedoporučuji,hlavně ne pracovat tzv."NA ČERNO!!!"I v Evropě se to nevyplácí!Evropa je velká a když se chce,tak se práce vždy najde!!Všem doporučuji vycestovat a zkusit!Naučíte se jinou řeč a na vlastní kůži poznáte i tvrdý kapitalismus,i odlišnou kulturu,lidi!Ale musíte chtít pracovat,to je to nejdůležitější,lenoši zůstaňte doma,na slabých podporách a neztěžujte si!Vzdělávejte se!Všude je hodně "našinců"!!!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload