Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

I takhle to jde!?

30. 11. 2015 v 14:25Off-line Anonym (singlekopytník)
Ahoj, chci se zeptat, proč tady vichni řešíte orientaci atd. Já tak nějak nemám potřebu tohle řešit, prostě pokud se to o mě nikdy nikdo nedozví, nebudou žádné problémy spojené s tím. Samozřejmě bych rád někoho k sobě ale dokážu to překonat, je na tom snad něco špatného?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
30. 11. 2015 v 14:31Off-line david722  (95/-/-)
Nemusíš to říkat. Ale někdy se může stát, že budeš tázán. Většinou to jsou otázky: Už máš holku? Kdy se oženíš? Spousta gayů to o sobě neříká proto, že by se chlubili, ale poněvadž chtějí mít klid a nemuset už lhát.
30. 11. 2015 v 14:41Off-line BussterX  (95/130/150)
Není to nic špatnýho, je to tvoje volba.... o mně to ví každej s kým jsem v pracovním styku, přátelé i kolegové muži i ženy... a to přináší svobodu.... holky se ke mně chovají jinak než k heterákům, nevidí ve mně potenciálního oplodňovatele nebo obtěžovatele a nehledají za každou mou větou jinej význam, když se na ně usměju, nechápou to jako flirt ale prostě jen jako milé gesto... s chlapama to má výhodu, že když balí nějakou kolegyni tak nejsem jejich sokem ale spíš jim pomůžu tu holku sbalit nenápadnou intrikou : )) a občas narazím na utajenýho buzika který nemá potřebu to nikomu říkat, jenže když to o mně ví od ostatních tak to na mně zkusí, nemusím řešit jestli nějakej kolega náááhodou není buk, protože když je a má zájem tak mi to sám řekne když se to o mně obecně ví.... mno, každej jak se cítí, ne každej na to má kráčet životem s otevřeným hledím, ale každej ať jedná jak mu vyhovuje nejlíp
30. 11. 2015 v 16:15Off-line da_ve  (37/167/70)
Dle mého názoru po tom, s kým chci trávit život, či jít do postele, je ostatním úplně jedno. Nemám potřebu si nasadit veřejnou cedulku a oslavovat, že jsem se přiznal k něčemu, co jsem neprovedl. Na druhou stranu se nemám potřebu ani nějak skrývat. Kdo to chce vědět, tak se to dozvědět může. Ostatním to pod oči nemažu.
30. 11. 2015 v 17:38Off-line BussterX  (95/130/150)
Dave: taky jsem to nikomu nevěšel pod nos a nemám nad pracovním stolem duhovou vlajku, ale jakmile se to pár lidí dozví, už to jede samo... heteráci rádi řeší kdo s kým a neboj že si to neřeknou mezi sebou.... takže já už tak nějak automaticky předpokládám že to ví o mně každej kdo se stýká s mými kolegy nebo přáteli a obvykle to tak i je : ))
30. 11. 2015 v 17:49Off-line da_ve  (37/167/70)
BussterX: Po téhle stránce to jde opravdu samo, ono více či méně všichni rádi drbní o tom kde, kdo, s kým, jak a podobně. Tomu se člověk neubrání a pravda občas je sranda, když se kolegyně snaží někoho dohodit... Já to spíše myslel v tom smyslu, jak je teď strašně moderní se "přiznávat" a všem metat do očí jak je to cool a jak mě musí za to respektovat.
30. 11. 2015 v 17:57Off-line BussterX  (95/130/150)
Dave: no moderní nevím jestli to je, spíš si z toho udělalo živnost pár neziskovek bijících se za práva gayů která jim nikdo ani nebere : )) .... žil jsem 13 let v domácnosti s přítelem, tvrdit šéfovi když ke mně přijel domů že bydlím s vykrouceným bratrancem mi přišlo blbější než prostě říct "toto je můj partner"
30. 11. 2015 v 18:11Off-line david722  (95/-/-)
Já jsem se kdysi v mládí bál lidí a když se mě někdo zeptal, kdy se ožením a zda mám přítelkyni, tak jsem blekotal různé výmluvy, nebo jsem si vymýšlel, že mám přítelkyni. Dokonce jsem měl fotky s kámoškou, kterou jsem vydával za přítelkyni. Ale pak jsem zjistil, že každá lež vede k ohnutí páteře. Ptal jsem se, proč by se měl stále cítit jako bych něco provedl, jako bych byl snad kriminálník, nebo co... Copak se budu do konce svých dnů plazit před nimi v poníženosti? A pak se to zlomilo. Když mi bylo 35, řekl jsem si dost. A pak, když jsem byl na novém pracovišti a někdo se mě zeptal na moje soukromí, tak jsem mu řekl, že to je moje věc a do toho mu nic není. Neříkal jsem jim, že jsem gay, ale ani jsem si už nevymýšlel story s přítelkyněmi. S kolegy jsem řešil pracovní věci, maximálně tak ještě politiku a všeobecnou společenskou situaci, ale jakmile se to začalo týkat soukromí, tak jsem debatu buď odvedl jinam, nebo rázně ukončil. Nikdy jsem se už nenechal zatlačit do defenzivy a mít nějaké výčitky svědomí. Proč taky? Však já jsem si prožil svoje a on že ho strká do vagíny, za to Nobelova cena není. Jsme si kvit.
30. 11. 2015 v 18:26Off-line BussterX  (95/130/150)
David: i ty můj hrdino jeden :*
30. 11. 2015 v 19:38Off-line BussterX  (95/130/150)
Jo, člověk může mít respekt a autoritu i když je o něm známo že je gay, jestli někdo tají že je gay aby neztratil autoritu, není si zřejmě příliš jistý v "kramflecích" : )) ale je to fakt věc každýho jak se k tomu postaví... cesta "nedávat to na odiv" znamená ale přetvářku, protože vždy se najde kolega kterej se prostě jen tak mezi řečí zeptá jestli se ti líbí kolegyně X Y a jestli bys ji ojel... to je lámání chleba... jakmile začneš blekotat že není tvůj typ a neřekneš že na baby moc nejsi a že lovíš v jiných vodách tak už se vezeš v přetvářce a pokrytectví.. ale ať si to každej dělá jak chce
30. 11. 2015 v 21:08Off-line BussterX  (95/130/150)
Rebel: až rozklíčuju jestli se mám urazit nebo být polichocen tak odpovím 8)
30. 11. 2015 v 21:14Off-line BussterX  (95/130/150)
Kolik chceš půjčit? :/
30. 11. 2015 v 21:26Off-line BussterX  (95/130/150)
Můj mozek je flákač a nerad pracuje :P
01. 12. 2015 v 00:42Off-line esthetique  (33/-/-)
Tak já nevím, jak to maj ostatní, ale za sebe musím říct, že mít na GRINDRu profil s nickem G-Trucker a s nahou fotkou do půl těla (co tady je tuším celá) je hotový terno a bukvice se na mě jenom lepěj... asi kombinace chlapský povolání + 100% gay
a ano, pro sebe už to mám dávno vyřešené, jsem OUT&PROUD jak se říká u nás, takže když se někdo zeptá, po pravdě odpovím, na druhou stranu mě život naučil to o sobě neroztrubovat na potkání, to taky není žádná výhra....
a vždycky se dá odpovědět: "ne, ještě nemám holku"
"mě holky zase až tak moc nezajímaj" nebo něco podobného, co pro inteligentní okolí může se rovnat nenápadnému coming-outu...
navíc, pokud ti bude třeba 35 a budeš stále svobodnej a bez stálé přítelkyně, tvýmu okolí to dojde, to bu´d bez obav
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2015 v 10:38Off-line colombo  (95/192/90)
Anonym: To tě teda lituji, celý život žít v obavách aby "to neprasklo".
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload