Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Namyšlení gayové?

03. 03. 2016 v 18:17Off-line Bready  (26/183/74)
Ty v prvé řadě vypadáš asi daleko líp a sympatičtěji než nějaká namyšlená buzna. Ono je lepší mít hodnoty někde jinde než jen v nákupáku a myslet si o sobě, jakej je boss, když si koupil nějaký hadry. Já blbečky neřeším, kašlat na ně. Problém máme ale stejný.
03. 03. 2016 v 18:34Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Souhlas s Bready...jsi peknej kluk a na namyslenyho prazaka by te byla skoda :-)
03. 03. 2016 v 18:50Off-line NoComent  (25/174/57)
Lidé jsou všelijací. A v dnešní době ( jako i jiné věci) to není nic zvláštního. Někteří se tak prostě bohužel chovaj.
03. 03. 2016 v 19:14On-line Richard33  (44/185/80)
NoComent: Lidi jsou všelijací a pak ještě z Prahy :-D
03. 03. 2016 v 19:15Off-line FrancoXPERIA  (37/171/78)
To vypadá spíše na snahu zviditelnit se na tomto webu...jinak, gay komunita je plná zkažených lidí, kteří myslí buď jen na sebe, nebo svého ptáka potažmo p***l.
A pokud jde o pražské gaye, nevymykají se. Přesto vědí, že mají v ruce spoustu nástrojů, jak si rychle opatřit náhradu - seznamky, appky, které ukazuje druhé gaye dokonce dle GPS, nebo cluby.

Samotnému mi to někdy připadá docela směšné. Zrovna tu appku aktivovanou mám a ikdyž jsem jednou zahlédl kluka, který si mě přišel jen okouknout a až poté napsal, přesto je to věc, kterou je nejlepší nepoužívat. Člověk pak funguje jako kus masa a muž od přírody odlišuje - nejčastěji - pouze to, jestli se mu dívka/kluk líbí, či nikoliv... :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
03. 03. 2016 v 19:28Off-line Spectre  (25/176/65)
Šel jsi do Prahy hledat pravou lásku? ... No nevím, zda-li jsi udělal dobře :)
Každopádně sto lidí, sto chutí a každý je svým chováním jiný a originální, doporučím ti k****ny neřešit a nevšímat si jich... jakmile ti ze světa zmizí, zůstanou jen ti nejlepší :)
03. 03. 2016 v 21:13Off-line Vanilla  (27/178/60)
A tohle nedělají jen gayové ale všechny lidské bytosti :) Musíš si zvyknout.
03. 03. 2016 v 22:38Off-line THX1188  (40/183/90)
Jé, usmívej se na ty škarohledy ještě sveřepjeji :)
03. 03. 2016 v 22:41Off-line FrancoXPERIA  (37/171/78)
Dle mínusů soudím, že za pravdu se teploušci zloběj :-D
03. 03. 2016 v 23:25Off-line atrey1  (33/173/74)
Hlavu vzhůru me se třeba Libiš takovej jakej jsi ;)
03. 03. 2016 v 23:41Off-line shiroReloded  (30/178/85)
BIaaa: Jasně, když vidím, že je o mě zájem, dělám nepřístupnýho, je to sice trochu sviňárna ale taky to praktikuju :D
04. 03. 2016 v 10:15Off-line colombo  (103/192/90)
Addam: jó to víš, pražské buzničky, třeba se bojí, že jim budeš konkurovat. :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 03. 2016 v 11:22Off-line Lain  (102/-/-)
Jasné kopec chalanov je namyslených i***tov, iba rozmýšľam nad tým že či vždy trafíš naozaj gaya... ak sa usmievaš na heteráka tak zabijácke pohľady sú jasné. :D .... A za 2. neviem ako ostatní, ale keď sa na mňa niekto usmeje často mi prvé napadne, som zajebaný ? mám niečo na tvári ? Smeje sa na mne ? :D tak tiež sa možno niekedy zamračím v takýchto situáciách ...
04. 03. 2016 v 12:18Off-line awenIII  (30/182/81)
Já jsem taky z Prahy, a nejsem namyšlený, stejně tak znám spoustu pražských kluků, co jsou v pohodě... Naopak znám i pár mimo pražských, co v pohodě moc nejsou, není to o městě nebo něčem takovém, jen je často jednodušší si všimnout někoho, kdo se chová trochu namyslene... Protože na normálních gayich to není poznat... :-)
04. 03. 2016 v 12:33Off-line Jan1993  (31/-/-)
Teď jsem se interaktivně pohádal s jedním prosťáčkem, myselfandi je jeho profil, který mi sám od sebe napsal jestli s ním nechci sex a hned. Tak jsem ho svým inteligentním způsobem poslal někde. Odpověděl jsem mu na to, jestli nechce přijít o zuby, teď. Že hledám jen pokec a přítele mám, jestli neumí číst a on na to, že jsem tlustá béčka a přítele mít nemůžu...Myslíš, že já si z toho něco dělám, akorát on ukázal, jaký je to prosťáček a bezmozek. Místo, aby se za mnou přijel pobít, když už s ním žádná diskuze kvůli nedostatku intelektu nemá smysl, tak mě radši bloknul a to je prosím taky z Ostravy :-D. Takže nejenom v Praze, ale i tady na Moravě a ve Slezsku jsou zvláštní lidé. Je to kus od kusu. Tobě závidí že jsi hezký a chytrý a se mnou mají zase lidí problém, kvůli tomu, že mám přítele a dobrou práci v jedné z nejrespektovanějších společností v ČR...Ber to v pohodě, solidní kluk se tam určitě najde. Zlom vaz.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
04. 03. 2016 v 12:52Off-line Jan1993  (31/-/-)
To určitě ne, proč bych měl utíkat. To on mi napsal první. Jen mě to naštvalo prostě. Určitě nejsem zoufalec :-D.
04. 03. 2016 v 12:54Off-line Jan1993  (31/-/-)
A o něm to určitě platí, je hezký a chytrý. Nebo myslíš, že ne? To se mnou byla trochu nadsázka ;-). Sarkasmus každý nepochopí, bohužel.
04. 03. 2016 v 13:08Off-line da_ve  (44/167/-)
U tohohle tématu si vzpomínám na kamaráda, který pocházel z městečka s pěti tisíci obyvatel. Po roce kdy se přestěhoval do Prahy, jednou přijel ke mě na návštěvu (do města s 25tis obyv) a nasraně s ostrým tetkovským přízvukem prohlásil: "Vy tu jako nemáte ani McDonalda? Co je tohle za díru"
04. 03. 2016 v 13:11Off-line colombo  (103/192/90)
Praha už zkazila mnoho (dříve dobrých) kluků.
04. 03. 2016 v 13:13Off-line da_ve  (44/167/-)
Ale k tématu, už jsem se několikrát setkal s tím, že se někteří snaží svou potencionální "oběť" omráčit svou afektovaností, výjimečností a geniálností.
Zkrátka u nich platí, že čím víc tě poníží tím lepší se pak budou zdát sami sobě a tím pak mají větší šanci uspět. Alespoň takhle jim to připadá. Mě osobně tohle připadá spíše k smíchu a je to pro mě razantní turn-off.
A pravdou taky je, že to nebyli pouze Pražáci.
06. 03. 2016 v 16:34Off-line esthetique  (41/-/-)
Cau Addame, rozkliknul jsem tvuj profil a rek bych, ze jsi docela v pohode kluk a vypadas velice dobre. bejt tebou to neresim. cim vetsi mesto, tim namyslenejsi lidi. vidim to v Londyne 4x do tydne. bejt tebou to neresim a usmivam se na ne dal, asi je sere, ze jsi na nich poznal, ze jsou gayove (p***om to krici do sveta svym chovanim, hadrama, gestama, proste uplne vsim) nebo ze nedostali slibene povyseni nebo, ze nevyjdou do vyplaty...
kasli na ne a ber zivot s usmevem
05. 02. 2017 v 13:25Off-line Schere  (25/186/90)
Hele můj názor je na to takovej že ty jsi neodhadl správnou reakci :D třeba mě se dost často stává že mě lidi neodhadnou nevím jestli mám tak deformovanej obličej nebo co ale všichni noví kamarádi si mysleli že jsem nějakej namyšlenej snob ale jak mě poznali tak zjistili že jsem prostě absolutně normální. A taky storka z předvčerejška, byl jsem v buzincu a normálně jsem tančil byl jsem trochu pod vlivem a protančil jsem se až k záchodům a za sebou jen slyším od leseb! ,,Vidíš ho namyšlence jednoho chová se jako by mu tu to patřilo!´´ Prostě ne vždy první dojem vypovídá o tom jaký ten člověk je! Všiml jsem si že mě ani kluci nechodí nabalovat a jedinej důvod asi je že vypadám jako namyšlenej p******t jenže nejsem :D nemám tolik zkušeností s klukama jako ostatní tak neumím ani nabalovat a když si všichni myslí že jsem namyšlenej tak nikdo nic nezkouší. :( Jako jo jsem vybíravej ale to neznamená že se spoulu nemůžeme aspoň kamarádit nebo pokecat podle mě lidi všechny odsuzují dle vzhledu a prvního dojmu a to je obrovská chyba!!!!!!!!!!!!
05. 02. 2017 v 14:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Má pravdu ten chlapec Schere, na tom něco je.... já se zdám taky namyšlenej každýmu, navíc su potetovanej holohlavej fousáč a moji plachost a nesmělost považují neznalí za namyšlenost, týpek se na mně usměje, mně to vyplaší a hodím obranný kamenný pohled, zacukám svaly na čelisti a frajersky si odplivnu a je vymalováno :/
05. 02. 2017 v 14:51Off-line Schere  (25/186/90)
Napiš reakci...Tak to já nedělám ale když jsem v buzincu a někdo se na mě podívá tak začnu panikařit a snažím se dívat kamkoliv jen ne na něho :,D jsem asi divnej :D
07. 02. 2017 v 01:58Off-line iglw  (48/172/77)
Znám to taky,patří to k dnešní době!Nejen v Praze,ale všude se takhle chovají kluci.I v dunách u moře jsem se setkal s namyšlenými lidmi,no a když přišli blíže a uviděli mně nahého,tak začali slintat a chtěli sex!Někdy bylo,někdy ne,i krasavce jsem mohl odmítat,bylo jich hodně.Stříkalo to mockrát v písku a na slunku,paráda.Horko,moře,duny,prostě dovolená po dobré práci i se sexem!!V profilu je dotazovatel šikovný,tak to vracej namyšleným taky při míjení na chodnících.
07. 02. 2017 v 19:45Off-line Betonica  (39/191/93)
Ber to jako vyhodu. Aspon se nemusis zdrzovat s nejakym poznavanim, kdyz se ti chlapci predstavi hned v uvodu jako k****ni. O to vic casu ti zustane na ty ostatni, co k****ny nejsou.
07. 02. 2017 v 20:49Off-line tomsylt  (43/176/75)
Namysleny buzny vidi jen prachy , vsak nevi co je skutecna hodnota. Ignoruj
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload