Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jak zhubnout co nejlépe/nejrychleji?

30. 03. 2016 v 10:53Off-line Anonym (dost_pri_tele)
Ahoj, mam pocit, ze uz se to tady asi resilo, ale no proste mam opravdu DOST nadvahu a chtel bych to shodit. Jsem sam, bez kluka, strasne mi chybi vztah, jenze tloustika nikdo chtit nebude :-(. Uz jsem docela prekopal jidelnicek, pulku veci nahradil cerstvou zeleninou/ovocem... Chtel bych se zeptat, mate tu nekdo zkusenosti se shazovanim vetsi nadvahy? Co byste mi poradili? Predem dekuji za vsechny (pouzitelne) rady a zkusenosti.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
30. 03. 2016 v 16:15Off-line capslock0  (35/178/70)
Brichactom, stobklub....
30. 03. 2016 v 17:56Off-line Jesse  (28/180/80)
30. 03. 2016 v 18:26Off-line bisexpop  (17/-/-)
Ja mám skôr opačný problém, nie schudnúť, ale problém je u mňa pribrať :D :D :D
30. 03. 2016 v 20:19Off-line Titan24  (21/170/-)
Liposukce? :D
30. 03. 2016 v 21:05Off-line Windigonn  (22/181/61)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 03. 2016 v 21:39Off-line Lain  (95/-/-)
Viac fyzickej aktivity, a upraviť stravu. Nič iného fungovať nebude. Hlavne nie žiadne radikálne diéty, ber to ako zmenu životného štýlu, pretože výsledky samozrejme treba aj udržať.... Ak sa chceš spýtať niečo konkrétne, pokojne napíš , sám som bol pár rokov dozadu obézny takže skúseností s chudnutím mám dosť.
30. 03. 2016 v 22:00On-line Richard33  (37/185/93)
Nešťastně se zamilovat :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 03. 2016 v 08:53Off-line poklad  (25/176/68)
Krom operace není žádná dobrá a zároveň rychlá možnost hubnutí. Když zhubneš rychle, tak to bude nezdravým způsobem a zase přibereš.. Hubnutí je dlouhodobá záležitost..
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 03. 2016 v 11:13Off-line Windigonn  (22/181/61)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.

Dobrý vtip, fakt že jo :D Nebylo to ani jedno z toho :D
Když by si lidi chtěli smazat účet, tak nemůžou, nebo jim ani nikdo neodpoví. Když tady napíšete jednu drogu, smažou vám příspěvek. DEMENCE :D
31. 03. 2016 v 12:25Off-line Chrisik  (25/176/51)
Mám úplně opačný problém :-D
31. 03. 2016 v 13:03Off-line esthetique  (33/-/-)
Furt dokola: clovek je (opet moje oblibene:) GENETICKY naprogramovan na dlouha obdobi nuceneho hladoveni, kdy proste nebyl schopnej si zajistit dostatek potravy. pro tato obdobi si vytvoril schopnost ukladat energii ve forme tuku. treba i nekolik dni nic poradnyho k snedku nemel, ALE I TAK MUSEL DENNE UTIKAT PRED DRAVOU ZVERI, SPLHAT NA STROMY, aby naopak sam nebyl sezran. to uz vubec nemluvim o tom, ze behani za zajicem nebo necim jinym k snedku ne vzdy dopadlo ulovkem. dost casto si praveky clovek proste jen odpocinul a S JESTE VETSIM HLADEM musel jit znovu do toho. zamerne to tady pisu polopate. kazdej vedec, kterej se tim zabyva, ti rekne, ze lidstvo vyspelo prilis rychle, prilis rychle je potrava a jeji dostatek zcela samozrejma a nevyzaduje vetsi fyzickou namahu. nase geny se proste neprizpusobily dostatecne rychle. nejvice tim trpi severoamericti indiani, kteri maji extremni dispozici k ukladani tuku. ve starych filmech je ovsem vidis hubene. to bylo v dobach, kdy meli dostatek pohybu a o jidlo museli kazdodenne bojovat. (podobne asiati nemaj geny na odbouravani alkoholu a rychle se opijou)
SHRNUTO PODTRZENO: na diety se muzes klidne vyprdnout a zrat normalne, pokud ovsem pridas na pohybu. nic jineho ti nepomuze
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload