Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak zhubnout co nejlépe/nejrychleji?

30. 03. 2016 v 10:53Off-line Anonym
Ahoj, mam pocit, ze uz se to tady asi resilo, ale no proste mam opravdu DOST nadvahu a chtel bych to shodit. Jsem sam, bez kluka, strasne mi chybi vztah, jenze tloustika nikdo chtit nebude :-(. Uz jsem docela prekopal jidelnicek, pulku veci nahradil cerstvou zeleninou/ovocem... Chtel bych se zeptat, mate tu nekdo zkusenosti se shazovanim vetsi nadvahy? Co byste mi poradili? Predem dekuji za vsechny (pouzitelne) rady a zkusenosti.
30. 03. 2016 v 17:56Off-line Jesse  (36/180/80)
30. 03. 2016 v 18:26Off-line bisexpop  (25/-/-)
Ja mám skôr opačný problém, nie schudnúť, ale problém je u mňa pribrať :D :D :D
30. 03. 2016 v 20:19Off-line Titan24  (30/168/56)
Liposukce? :D
30. 03. 2016 v 21:05Off-line Windigonn  (29/181/61)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 03. 2016 v 21:39Off-line Lain  (102/-/-)
Viac fyzickej aktivity, a upraviť stravu. Nič iného fungovať nebude. Hlavne nie žiadne radikálne diéty, ber to ako zmenu životného štýlu, pretože výsledky samozrejme treba aj udržať.... Ak sa chceš spýtať niečo konkrétne, pokojne napíš , sám som bol pár rokov dozadu obézny takže skúseností s chudnutím mám dosť.
30. 03. 2016 v 22:00On-line Richard33  (44/185/80)
Nešťastně se zamilovat :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 03. 2016 v 08:53Off-line poklad  (29/177/69)
Krom operace není žádná dobrá a zároveň rychlá možnost hubnutí. Když zhubneš rychle, tak to bude nezdravým způsobem a zase přibereš.. Hubnutí je dlouhodobá záležitost..
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 03. 2016 v 11:13Off-line Windigonn  (29/181/61)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.

Dobrý vtip, fakt že jo :D Nebylo to ani jedno z toho :D
Když by si lidi chtěli smazat účet, tak nemůžou, nebo jim ani nikdo neodpoví. Když tady napíšete jednu drogu, smažou vám příspěvek. DEMENCE :D
31. 03. 2016 v 12:25Off-line Chrisik  (33/176/51)
Mám úplně opačný problém :-D
31. 03. 2016 v 13:03Off-line esthetique  (41/-/-)
Furt dokola: clovek je (opet moje oblibene:) GENETICKY naprogramovan na dlouha obdobi nuceneho hladoveni, kdy proste nebyl schopnej si zajistit dostatek potravy. pro tato obdobi si vytvoril schopnost ukladat energii ve forme tuku. treba i nekolik dni nic poradnyho k snedku nemel, ALE I TAK MUSEL DENNE UTIKAT PRED DRAVOU ZVERI, SPLHAT NA STROMY, aby naopak sam nebyl sezran. to uz vubec nemluvim o tom, ze behani za zajicem nebo necim jinym k snedku ne vzdy dopadlo ulovkem. dost casto si praveky clovek proste jen odpocinul a S JESTE VETSIM HLADEM musel jit znovu do toho. zamerne to tady pisu polopate. kazdej vedec, kterej se tim zabyva, ti rekne, ze lidstvo vyspelo prilis rychle, prilis rychle je potrava a jeji dostatek zcela samozrejma a nevyzaduje vetsi fyzickou namahu. nase geny se proste neprizpusobily dostatecne rychle. nejvice tim trpi severoamericti indiani, kteri maji extremni dispozici k ukladani tuku. ve starych filmech je ovsem vidis hubene. to bylo v dobach, kdy meli dostatek pohybu a o jidlo museli kazdodenne bojovat. (podobne asiati nemaj geny na odbouravani alkoholu a rychle se opijou)
SHRNUTO PODTRZENO: na diety se muzes klidne vyprdnout a zrat normalne, pokud ovsem pridas na pohybu. nic jineho ti nepomuze
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 12. 2016 v 14:08Off-line manon123  (24/-/-)
Doporučuji si vyhledat nějakého dobrého výživového poradce, alespon mě to pomohlo. Vytvoř si jídelníček s minimem cukrů, velkým množstvím bílkovin, velkým množstvím vlákniny a nezanedbávej ani tuky. Mě se takto podařilo celkem účinně zhubnout 20kg , ale hubnu dál :).
16. 12. 2016 v 14:13Off-line manon123  (24/-/-)
A ještě je potřeba nejspíš říci, že hubnutí nejde tak rychle jak by si člověk představoval, zezáčátku to sice jde docela rychle , ale čím nižší váhá tím nižší rychlost hubnutí čili rozhodně nespěchat a nebýt nešťastný z toho, že to nejde dolů, u mě to trvalo cca 14 dní než se začalo něco s mou váhou dít.
18. 12. 2016 v 20:48Off-line Betonica  (39/191/93)
Upozornuju, ze nejsem vyzivovej poradce, ale s vahou jsem taky driv bojoval. Takze popisu zkusenosti.

Prvni a hlavni u me bylo prijit na to, ze jidlo neni problem, pokud se z neho problem neudela. Driv jsem jedl bud malo nebo moc, podle toho, jak jsem mel cas. Do toho jsem vsechno sladil, sezral jsem to, co bylo zrovna pri ruce a bez rozmyslu. Kdyz jsem pak nakynul na metrak a vic vahy, prestalo me bavit, jak se nemuzu poradne hybat.

Vsechno je to v pomeru prijem x vydej. Zalezi na tomhle pomeru a taky zalezi na tom, co predstavuje ten prijem. Kalorie jsou rychly, pomaly, prazdny a plny. A mezi nima je velkej rozdil. Dat si treba pet piv a pet rumu je skoro jako dat si tabulku cokolady nebo kure. Akorat je tam zasadni rozdil v tom, kolik si z toho telo vezme a co udela se zbytkem.

Zacni tim, ze uplne vynechas pridanej cukr. To znamena zadny slazeny napoje, zadny cokolady nebo jiny blbosti. Dalsi vec je tuk. Tuk je rozhodne potreba, ale zalezi na druhu tuku. Uplne vynechej cokoli smazenyho, uzeniny omez na sunku.

Ted jsem ti napsal, co mas vynechat. Namisto tech prazdnych mist zarad vodu bez bublin, veci smazeny nahrad pecenyma nebo varenyma nebo dusenyma. Zivocisnej tuk (obzvlaste prepalenej) omez na nutne minimum (treba rano maslo na chleba) a nahrad rostlinnym olej (repkovej). A znovu pripominam: pij jen vodu bez bublin (na jeji chut si rychle zvyknes). Do ni si muzes pridat libovolny ovoce. Pridej kvanta zeleniny (temer neomezene) a ovoce (toho min, bo je v nem mrak cukru).

Pokud neumis, nauc se va***. Aspon zaklad. Nauc se cist v obchode etikety a kupuj veci, o kterych vis, ze nemaji zbytecnej cukr a tuk.

Vis, ono to neni o tom, ze zhubnes tim, ze neco budes nebo nebudes jist. To je jen cast celyho procesu hubnuti. Krom jidelnicku je potreba zmenit styl stravovani, denni navyky (jist pokud mozno pravidelne), vic se hybat (bohate staci nejezdit autem a chodit pesky), pozitivne myslet.

Jde to z tuha, ale jde. A da se to pomerne snadno udrzet i s tim, ze si sem tam das knedlo-vepro-zelo nebo KFC. Proc taky ne, kdyz mas svoje telo pod kontrolou, ze :)
18. 02. 2017 v 19:12Off-line Luk3  (23/180/70)
Každý den uběhnout 5 kilometrů
18. 02. 2017 v 19:38Off-line MxP  (22/185/80)
Jako asi je nejlepší dobře jíst a třeba se i provětrat. Nemyslím běh spíš taková neškodná procházka
18. 02. 2017 v 20:21Off-line Diaperboy  (34/182/85)
Rychle je blbost, sice to jde i rychle. Ale nemá to smysl. Jen by ses trápil. Jestli máš větší nadváhu rozhodně neběhej. Zbytečně klouby to odnesou. Ale pohyb potřebuješ, stačí rychlá chůze nebo plavání. Ale záleží jak moc ti vadí být v plavkách. Časem až budeš mít něco dole . Tak běh.

Ale co je důležité mít jídelníček, to je tak 60-70% úspěchu. Hodně zdaru a jdi za tím co chceš hlavně ty :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload