Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Fimóza, smegma, hygiena

26. 06. 2016 v 00:04Off-line Anonym (Anonym)
Ahoj. Ze začátku, mám fimózu. Nebyl s tím problém ale dnes jsem tam objevil velikou dávku smegma. Vždy jsem myslel, že se tvoří díky zanedbání hygieny. Já se ten samý den kvůli horku sprchoval a také se tam umyl. Potom tedy nechápu, kde je problém. Tělo mě zrazuje.
Pravděpodobně mi doporučíte urologa, pokud ještě něco, předem děkuji.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
26. 06. 2016 v 00:32On-line Hypatia  (23/185/72)
Ahoj, myslím si, že nejlepším řešením je chirurgické (provádí to urolog - běžně, bez komplikací). Odpadá tak jednoduše starosti se smegmatem (který při dlouhodobém hromadění mimochodem přispívá k rozvoji karcinomu penisu).
26. 06. 2016 v 11:48On-line gin  (55/184/120)
Zase tu někdo rozšiřuje bludy a démonizuje smegma. Je to přirozený sekret.
Chirurgické řešení fimózy je až třetí na řadě a nejnesmyslnější řešení je amputace předkožky.

U fimózy je důležité, zda se jedná o přetrvávající fyziologickou fimózu, nebo zda jde o fimózu patologickou s jizevnatým prstencem.

Ne vždy je nutné nutné problémy s předkožkou řešit její amputací, jak někteří doktoři tvrdí. Ono to není tak neškodné. Některým mužům může amputace předkožky vážně poškodit jejich sexuální život.

Ony ty případy jsou roztroušeny různě po internetu. V němčině a francoužtině existují též speciální fóra. S adminem těch fór se znám osobně, byl jsem předloni v září u něho doma ve Francii na návštěvě.

www.beschneidungsforum.de

Například účastníkovi pod nickem Urolüge (v překladu urologické lži) nalhali, že jediné řešení při mírné relativní fimóze je amputace předkožky. To mu bylo 24 let. Po operaci už nikdy orgasmus neprožil. Ejakuluje bez problémů, ale bez orgasmu. Takto strádá celých 15 let bez obřízky. Je jasné, že takovým doktorům, kteří tvrdí, že jediným řešením je obřízka nemůže přijít na jméno a nazývá je Wald, Feld und Wieseurologe, tedy lesní, polní a luční urologové.

Teď k věci, hlavně pokud jde o fimózu bych nejprve doporučil tento postup:

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/…vany-fimoza/

Je to sice pro pubertální kluci, mohou to však použít i dospělí muži. Vím o případu jednoho čtiřicetiletého, kterému se udělala fimóza až ve čtyřiceti a podařilo se mu jí takto bez obřízky rozchodit. MUDr Staněk na svých stránkách ten článek upravil na české poměry.

Problém zvaný fimóza

Více zde: http://www.strankyprokluky.cz/…a-predkozka/

ještě tu přidám link:

www.predkozkapenisu.webnode.cz
26. 06. 2016 v 19:11On-line Hypatia  (23/185/72)
Jasně, proč bychom se spoléhali na medicínské poznatky založené na empirických studiích, když máme internet :D.
26. 06. 2016 v 19:38On-line Derox  (22/195/72)
Mám tento zákrok cca necelý rok za sebou a jsem naprosto spokojený. Případy, které zmiňuje gin, jsou extrémy. Já jsem po sexuální stránce mnohem spokojenější, nemluvě o naprosto bezproblémové hygieně.
26. 06. 2016 v 20:15On-line gin  (55/184/120)
Po roce ještě nemůžeš vědět jak dopadneš. O obřízce, kromě toho, že ji máš, víš asi velmi málo? Víš vůbec jaký máš provedený obřízkový styl?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 06. 2016 v 20:20On-line gin  (55/184/120)
Před hodinouOn-line Hypatia (23/185/72)
Jasně, proč bychom se spoléhali na medicínské poznatky založené na empirických studiích, když máme internet :D.

Mluvíš tu o empirických studiích a přitom ty údajné empirické studie jsou buď cinknuté cirkumfetišisty nebo lidmi, kteří jsou v zajetí pseudovědeckých kryptonáboženských mýtů a svou kryptonáboženskou víru nadřazují nad vědu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 06. 2016 v 21:18Off-line PetrEM  (23/182/75)
Gin: ty už to nehul .....
26. 06. 2016 v 23:17On-line gin  (55/184/120)
Nejsi ty náhodou jeden z těch obřízkových fetišistů, kteří by jiné nejraději viděli vopižlané ale na svou předkožtičku by si nenechali ani sáhnout.
27. 06. 2016 v 18:49Off-line PetrEM  (23/182/75)
Nic ti po tom sice není , ale já jsem obřezán.... Je to každého věc jestli si tenhle zákrok nechá udělat nebo ne . Tak tady neustále všechny nepřesvědčuj těmi svými nesmysly. Už je to fakt trapné.
28. 06. 2016 v 23:43On-line gin  (55/184/120)
Pokud si to nechá udělat dospělý, tak je to jeho věc. Pokud špatně dopadne, tak může nadávat pouze na svou vlastní blbost.

Znám však muže, kteří kvůli tomu proklínají rodiče, nebo spíše doktory, kteří buďto jejich rodiče nebo je samé obelhali, že není jiné řešení.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload