Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Taky mate někdo pocit a citite se občas osamoceni?

12. 08. 2016 v 15:01On-line pepicek123  (24/-/-)
Taky mate někdo pocit a citite se občas osamoceni...

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
12. 08. 2016 v 15:04Off-line misanek007  (17/177/67)
Ja ted.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 16:06Off-line zvedavko  (36/175/72)
Prave teraz :-)
12. 08. 2016 v 16:14Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 08. 2016 v 18:06Off-line Haru  (18/171/63)
Ano, a občas vlastně i zdánlivě bez důvodu..
12. 08. 2016 v 19:17Off-line misanek007  (17/177/67)
No a co? ale ty taky celkem dost sedis u pc.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 19:37Off-line onlip  (53/182/72)
Neumím odpovědět. Nesu v sobě minulé vztahy, současně toužím po novém. Ale už se znám, potřebuju nejméně tři roky od předchozího vztahu, abych se mohl sblížit s někým jiným. V zimě by to mohlo přijít.
12. 08. 2016 v 20:30Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
SMC 7 a 9 let vztahu? Než Ti utekli ze sklepa? Zalezte prosím zpět na svůj Olymp pane učitel, a nesestupujte mezi běžné smrtelníky :d
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 20:51Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
A DO NĚJ, DO ČERNÝHO!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 21:19Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Jop, to sedí od cápka co se tady vyskytuje v každém druhém tématu, a píše sáhodlouhé moralizačni proslovy. Ještě mi prosím poraďte pane učitel, jestli je tohle je taky kvalitní trávení času. :--)
12. 08. 2016 v 21:29Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
"Jo, jasně, moje produkce tady má smysl.""A mám hodně odžito. A vylepšuji obraz gay komunity. Vy, někteří mladí, to k***íte"
TYVOLE TO JSOU BOMBY
Prsknul jsem kafe na monitor, blbče. Tak dobrý vtip už jsem dlouho nečetl. :dd
Jakákoliv rozumná argumentace s Tebou je něco asi jako vysvětlovat jadernou fyziku slanině. Volně přeloženo - každý mladý, který Ti neleze do řiti je automaticky zkažený, špatný, č***k, ovce. A pan učitel se názorným příkladem toho jak mají ostatní žít své životy. Opravdu vražedná kombinace povolání s katolíkem(nebo co to si).
Libí se mi Tvoje virtuální rytířství - jak pomocí jedné zapadlé buzna seznamky napravuješ svět, svými výplody kterýma se stejně nikdo neřídí. Takový čertík Bertík - všechno viděl, všude byl a všechno zná a co nezná tam se teprve chystá. Hádka s takovým člověkem je zápas proti větrnému mlýnu.
12. 08. 2016 v 21:47Off-line Bruno.Vach  (30/180/74)
SMC je chytrý člověk ví co píše a na vztah je ideální partner.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 08. 2016 v 21:48Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Pak se můžete jít za ruce a ruku v ruce jít do p***le. Teprve tehdy udělá SMC tuto seznamku lepším místem. :--)
12. 08. 2016 v 21:52Off-line misanek007  (17/177/67)
Zakopejte valecnou kabelku
12. 08. 2016 v 21:53Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
SMC ano, máš pravdu. Udělej gay komunitu lepší skrz diskuzní fórum tohoto webu. A pak, že já žiju ve virtuální realitě... :d
12. 08. 2016 v 21:57Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
A když neuposlechnu, tak co? Dostanu poznámku do žákovské knížky?
12. 08. 2016 v 22:02Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Aha, to už vysvětluje proč ze sebe bliješ takové sračky. Dělej jak umíš, ale smažou/zabanují mi účet, případně IP. No co, založím nový a obejdu IP blok adresy, nebude to poprvé... :d
A fakt mě to netrápí, takže si tyhle výhrůžky banem strčte za klobouk, pančel.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 22:50Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Sečteno a podtrženo - SMC nežer tak tuhle seznamku. Žiješ moc ve virtuálním světě, a to jsem tenhle román ani nemusel číst :--)
12. 08. 2016 v 23:11Off-line Bahutom  (27/173/60)
SMC: tohle co zde tvoříš by učitel dělat neměl, mám pravdu?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2016 v 23:29Off-line Bahutom  (27/173/60)
Čekal bych to, že se bude snažit je nějak vychovat pokud tedy má dojem, že to rodiče dobře nedokázali, o čemž se dá dlouze hovořit, protože kdo určuje co je a co není dobře? Ale okey. Každopádně nadávat jim za prvé nepomůže ani jednomu z nich, za druhé pokud Tě kdokoliv z nich pouze částečně vnímá, tak ztratí jakoukoliv chuť Tě vnímat dál. Měl bys být chytřejší než oni, vyzrát nad nimi a mezitím co oni útočí tak jim vzít vítr z plachet. Mě osobně přijde velmi dětinské vytvářet takovou přestřelku urážlivých slov. Chápu . Jseš vyprovokován nechápavostí, jenže voni taky nejsou pochopeni. BTW bavím se ve vší úctě, s velikým zájmem pochopit Tvůj přístup. Pokud něco z mého příspěvku na Tebe působí urážlivě, tak se omlouvám. Věř, že to tak myšleno nebylo
12. 08. 2016 v 23:49Off-line Bahutom  (27/173/60)
Vím, že nic nevím - Sokrates... tento citát je velmi moudrý... Ty se zde vychvaluješ, a považuješ se za vrchol toho všeho. Uznávám, že mé myšlenky můžou být někdy neúplné a vzhledem k věku třeba i ne příliš rozumné. Pokud jsi opravdu učitel, měl bys mít pedagogické vzdělání - tím pádem i částečné psychologické vzdělání. Pokud to pravda je, pak využij sebereflexe. Možná v tom jasném nebi najdeš nějáký mráček, který je naprosto evidentní. Pokud mráček vidím jen já, může se stát že jsem p**a... pokud ho vidí dalších deset lidí, pak se může stát že tam opravdu je.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 23:56Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
..._„„„„¸_...…………………………..................._¸„„„„_
./'.……¯'*~--„…….…..............………...„--~*'¯…….'\
Ì'ì\,.…_¸„--~~-„)……..........……… („-~~--„¸_….,/ì'Ì
...'\¯"¯-¸: : : : : ¯"^-„¸….¸„-^"¯ : : : : :¸-¯"¯/'...
…"-,„„¸/' : : : : : : : ¸„„-^"¯ : : : : : : : '\¸„„,-"......
**¯¯¯'^^~-„„„----~^*'"¯ : : : : : : : : : :¸-"..........
.:.:.:.:.„-^" : : : : : : : : : : : : : : : : :„-" "^-„.:.:.:.:.
:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.: : : : : : : : : : ¸„-^¯:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.:
.::.:.:.:.:.:.:.:. : : : : : : : ¸„„-^¯ : : : : .:.:.:.:.:.:.:.::.
:.' : : '\ : : : : : : : ;¸„„-~"¯~-„„¸; : : : : : : : \' : : '.:
:.:.:: :"-„""***/*'ì¸'¯. . . . . . . . ¯'¸ì'*\***""„-": ::.:.:
:.': : : : :"-„ : : :"\ . .Brothers. . /": : : „-": : : : :'.:
.:.:.: : : : :" : : : : \, . . .In . . . ,/ : : : : ": : : : :.:.:.
: : : : : : :, : : : : :/ . . Arms. . . \: : : : : :,: : :

Co to asi bude :--)
12. 08. 2016 v 23:59Off-line Bahutom  (27/173/60)
Super :) když píšeš : já na té vlně nejedu - někdy je fakt fajn na ni nejet a třeba lidi, který ti vadí prostě ignorovat. Ušetříš si tím velmi mnoho energie. Opravdu Tě kvůli tomuto obdivuju, já bych nedokázal čelit takové přestřelce... a když jo tak určitě ne celé dva dny... sice motám páté přes deváté ale občas mezi to vložím i to šesté, sedmé a osmé, takže to ve finále smysl dá :) ovšem jen " matematikům " - uvozovky neumím a jsem si toho vědom :)
13. 08. 2016 v 00:02Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
..._„„„„¸_...…………………………..................._¸„„„„_
./'.……¯'*~--„…….…..............………...„--~*'¯…….'\
Ì'ì\,.…_¸„--~~-„)……..........……… („-~~--„¸_….,/ì'Ì
...'\¯"¯-¸: : : : : ¯"^-„¸….¸„-^"¯ : : : : :¸-¯"¯/'...
…"-,„„¸/' : : : : : : : ¸„„-^"¯ : : : : : : : '\¸„„,-"......
**¯¯¯'^^~-„„„----~^*'"¯ : : : : : : : : : :¸-"..........
.:.:.:.:.„-^" : : : : : : : : : : : : : : : : :„-" "^-„.:.:.:.:.
:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.: : : : : : : : : : ¸„-^¯:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.:
.::.:.:.:.:.:.:.:. : : : : : : : ¸„„-^¯ : : : : .:.:.:.:.:.:.:.::.
:.' : : '\ : : : : : : : ;¸„„-~"¯~-„„¸; : : : : : : : \' : : '.:
:.:.:: :"-„""***/*'ì¸'¯. . . . . . . . ¯'¸ì'*\***""„-": ::.:.:
:.': : : : :"-„ : : :"\ . .Brothers. . /": : : „-": : : : :'.:
.:.:.: : : : :" : : : : \, . . .In . . . ,/ : : : : ": : : : :.:.:.
: : : : : : :, : : : : :/ . . Arms. . . \: : : : : :,: : :

Co to asi bude :--)
13. 08. 2016 v 00:03Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
HELLO THIS IS SMC
───────────────▄████████▄──────── ──────────────██▒▒▒▒▒▒▒▒██─────── ─────────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒██─────── ────────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██─────── ───────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▀──────── ──────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ─────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ────────██▒████▒████▒▒██───────── ────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ────────██▒────▒▒────▒██───────── ────────██▒██──▒▒██──▒██───────── ────────██▒────▒▒────▒██───────── ────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ───────██▒▒▒████████▒▒▒▒██─────── ─────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───── ───██▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒██─── ─██▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒██─ █▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒█ █▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒█ █▒▒████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▒▒█ ▀████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▀ ──█▌▌▌▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌▌▌███── ───█▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌█──── ───█▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌█──── ────▀█▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌██▀───── ─────█▌▌▌▌▌▌████████▌▌▌▌▌██────── ──────██▒▒██────────██▒▒██─────── ──────▀████▀────────▀████▀──────
13. 08. 2016 v 00:05Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░▄▀▀▀▀▄░░░
░░░░░░░░░░▄▀░░▄░▄░█░░
░▄▄░░░░░▄▀░░░░▄▄▄▄█░░
█░░▀▄░▄▀░░░░░░░░░░█░░
░▀▄░░▀▄░░░░█░░░░░░█░░
░░░▀▄░░▀░░░█░░░░░░█░░
░░░▄▀░░░░░░█░░░░▄▀░░░
░░░▀▄▀▄▄▀░░█▀░▄▀░░░░░
░░░░░░░░█▀▀█▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▀▀░▀▀░░░░░░░░
13. 08. 2016 v 00:07Off-line Bahutom  (27/173/60)
Stejně jako odkaz Fifkové si můžeš najít protinázory spousty uznávaných lidí ( pokud Tě to opravdu zajímá klidně ti ten seznam lidí pošlu ). Emoce v tom zákonitě být musí. Má to typické znaky gradace. Pokud v tom emoce nejsou - pak smekám klobouk zase. Takhle působivě psát bych bez emocí osobně nedokázal.
13. 08. 2016 v 00:09Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
JO
░░░░░░░ ▄▄▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░░░
░░░░░▄▀░░░░░░░░░░▀▄░░░░░
░░░▄▀░░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░
░░▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄░░
░▄░░░▄▄░░░░░░░░░░▄▄░░░▄░
░░░░▌░░█░░░░░░░░▐░░█░░░░
░▌░░▀██▀░▄████▄░▒▀██░░▐░
░░░░▒▒▒▒░█▄▄▄▄█░▒▒▒▒░░░░
░▀░░▒▒░░░░░░░░░░▒▒▒░░▀░
░░▀▄░▒░░░░░░░░░░▒▒░▄▀░░
░░░░▀▄▒░░░░░░░░░▒ ▄▀░░░░
░░░░░░░▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
13. 08. 2016 v 00:22Off-line Bahutom  (27/173/60)
Protože se nevjenuju zde jen psaní příspěvků na poradnu a hledání těchto protikladných názorů odborníků zabere poměrně dost času. Ale okey dám si tu práci. BTW je možné že to dnes nestihnu tak se předem omlouvám
13. 08. 2016 v 08:25Off-line mulit  (25/178/75)
Jestli jsem dobře pochopil tuto debatu, tak na počátku se někdo mladej ptá, jak vyřešit samotu, že má pocit osamocení... další mladej mu odpoví, že má honit, hulit a hrát hry....pak tam přišel starej a ten píše, že tohle mu nepomůže od samoty. A většina ostatních se pustí do toho starého a souhlasí s tím mladým? Nechápu... A jak jako honění, hulení a hraní her pomáhá od samoty? Já bych poradil, aby právě vyrazil ven z domu.... Najít si kámoše, mít jiné zájmy, si pak najde přítele, ne?
13. 08. 2016 v 09:26Off-line Mio6602  (95/-/-)
Mulit: To bude právě asi ten problém, že někteří už ani nechápou, co to je život v reálu. Některým už dělá problém domluvit si i nějakou volnočasovou aktivitu, protože co kdyby museli hledět někomu do očí. V reálu ho totiž nemůžou vypnout v okamžiku, kdy se jim zachce. V reálu už nenajdou odvahu někomu na potkání, po prvních třech větách, říct, aby jim ukázal p**o.
Vem si jen některé jedince, kteří se občas projevují v diskuzích. Tady si můžou dopřát pocit velkých hrdinů, když napíšou nějakou ostřejší reakci, ve které hrubě a vulgárně někoho urazí. Říct tohle někomu do očí, museli by počítat s následky v podobě letící pěsti, které by stál v cestě jejich obličej.
13. 08. 2016 v 10:38Off-line Fishbone  (33/-/-)
Už od včerejšího večera se na tomto tématu skvěle bavím kluci, skvělá práce :D *hodí si další kus popcornu do pusy a s úsměvem sleduje to hašteření* :)
Btw. Ví, ještě vůbec někdo, jaké téma se tu řeší? :D
13. 08. 2016 v 10:43Off-line Mio6602  (95/-/-)
Fishbone: Zas všechno sežereš sám a na ostatní nezbude, krkoune ;)
Btw. Téma se myslím týkalo osamocení, takže chroupání popcornu, kdy ho celý sjedeš sám, bude spadat do tématu :D
19. 08. 2016 v 00:34Off-line Adam_S  (17/192/74)
SMC, jak komunikujes s lidma, je z meho pohledu, vzhledem k tvym "zkusenostem", dost smutne. A co mas proti nihilismu, tak se mi hnusi spolecnost, mno, ani sam se sebou nejsem uplne spokojeny. Odpoved na diskuzni otazku, ano, nekdy se citim byt sam, ale nikdy jsem nemel pocit, ze na vsechno sam jsem. A nekdy je proste lepsi byt sam... myslim.
19. 08. 2016 v 00:45Off-line Adam_S  (17/192/74)
Jo a jeste jsem chtel doda, ze znam par kluku, kteri hrali pocitacove hry zavodne.... nikomu to nepreju. Od 4 do 7 na pocutaci, pak do skoly a zase za pocitac az do pulnoci. 4 hod. spanku na den. Po nejake dobe je to preslo, vetsina z nich studuje VS a maji super pritelkyne, o jejic dobrem budoucim zivote a beznem zapojeni do spolecnosti nepochybuju.... to je taky pro tebe SMC, je to reakce na tvuj prvni prispevek tady.
19. 08. 2016 v 10:18Off-line takypedro  (36/171/73)
Láska zvítězila nad lží a nenávistí, ámen ☺☺
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload