Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Taky mate někdo pocit a citite se občas osamoceni?

12. 08. 2016 v 15:01Off-line pepicek123  (29/-/-)
Taky mate někdo pocit a citite se občas osamoceni...
12. 08. 2016 v 15:04Off-line misanek007  (24/-/-)
Ja ted.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 16:06Off-line zvedavko  (44/175/85)
Prave teraz :-)
12. 08. 2016 v 16:14Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 08. 2016 v 18:06Off-line Haru  (26/-/-)
Ano, a občas vlastně i zdánlivě bez důvodu..
12. 08. 2016 v 19:17Off-line misanek007  (24/-/-)
No a co? ale ty taky celkem dost sedis u pc.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 19:37Off-line onlip  (61/180/84)
Neumím odpovědět. Nesu v sobě minulé vztahy, současně toužím po novém. Ale už se znám, potřebuju nejméně tři roky od předchozího vztahu, abych se mohl sblížit s někým jiným. V zimě by to mohlo přijít.
12. 08. 2016 v 20:30Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
SMC 7 a 9 let vztahu? Než Ti utekli ze sklepa? Zalezte prosím zpět na svůj Olymp pane učitel, a nesestupujte mezi běžné smrtelníky :d
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 20:51Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
A DO NĚJ, DO ČERNÝHO!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 21:19Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Jop, to sedí od cápka co se tady vyskytuje v každém druhém tématu, a píše sáhodlouhé moralizačni proslovy. Ještě mi prosím poraďte pane učitel, jestli je tohle je taky kvalitní trávení času. :--)
12. 08. 2016 v 21:29Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
"Jo, jasně, moje produkce tady má smysl.""A mám hodně odžito. A vylepšuji obraz gay komunity. Vy, někteří mladí, to k***íte"
TYVOLE TO JSOU BOMBY
Prsknul jsem kafe na monitor, blbče. Tak dobrý vtip už jsem dlouho nečetl. :dd
Jakákoliv rozumná argumentace s Tebou je něco asi jako vysvětlovat jadernou fyziku slanině. Volně přeloženo - každý mladý, který Ti neleze do ř**i je automaticky zkažený, špatný, č***k, ovce. A pan učitel se názorným příkladem toho jak mají ostatní žít své životy. Opravdu vražedná kombinace povolání s katolíkem(nebo co to si).
Libí se mi Tvoje virtuální rytířství - jak pomocí jedné zapadlé buzna seznamky napravuješ svět, svými výplody kterýma se stejně nikdo neřídí. Takový čertík Bertík - všechno viděl, všude byl a všechno zná a co nezná tam se teprve chystá. Hádka s takovým člověkem je zápas proti větrnému mlýnu.
12. 08. 2016 v 21:47Off-line Bruno.Vach  (37/180/70)
SMC je chytrý člověk ví co píše a na vztah je ideální partner.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 08. 2016 v 21:48Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Pak se můžete jít za ruce a ruku v ruce jít do p***le. Teprve tehdy udělá SMC tuto seznamku lepším místem. :--)
12. 08. 2016 v 21:52Off-line misanek007  (24/-/-)
Zakopejte valecnou kabelku
12. 08. 2016 v 21:53Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
SMC ano, máš pravdu. Udělej gay komunitu lepší skrz diskuzní fórum tohoto webu. A pak, že já žiju ve virtuální realitě... :d
12. 08. 2016 v 21:57Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
A když neuposlechnu, tak co? Dostanu poznámku do žákovské knížky?
12. 08. 2016 v 22:02Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Aha, to už vysvětluje proč ze sebe bliješ takové sračky. Dělej jak umíš, ale smažou/zabanují mi účet, případně IP. No co, založím nový a obejdu IP blok adresy, nebude to poprvé... :d
A fakt mě to netrápí, takže si tyhle výhrůžky banem strčte za klobouk, pančel.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 22:50Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Sečteno a podtrženo - SMC nežer tak tuhle seznamku. Žiješ moc ve virtuálním světě, a to jsem tenhle román ani nemusel číst :--)
12. 08. 2016 v 23:11Off-line Bahutom  (35/173/60)
SMC: tohle co zde tvoříš by učitel dělat neměl, mám pravdu?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 08. 2016 v 23:29Off-line Bahutom  (35/173/60)
Čekal bych to, že se bude snažit je nějak vychovat pokud tedy má dojem, že to rodiče dobře nedokázali, o čemž se dá dlouze hovořit, protože kdo určuje co je a co není dobře? Ale okey. Každopádně nadávat jim za prvé nepomůže ani jednomu z nich, za druhé pokud Tě kdokoliv z nich pouze částečně vnímá, tak ztratí jakoukoliv chuť Tě vnímat dál. Měl bys být chytřejší než oni, vyzrát nad nimi a mezitím co oni útočí tak jim vzít vítr z plachet. Mě osobně přijde velmi dětinské vytvářet takovou přestřelku urážlivých slov. Chápu . Jseš vyprovokován nechápavostí, jenže voni taky nejsou pochopeni. BTW bavím se ve vší úctě, s velikým zájmem pochopit Tvůj přístup. Pokud něco z mého příspěvku na Tebe působí urážlivě, tak se omlouvám. Věř, že to tak myšleno nebylo
12. 08. 2016 v 23:49Off-line Bahutom  (35/173/60)
Vím, že nic nevím - Sokrates... tento citát je velmi moudrý... Ty se zde vychvaluješ, a považuješ se za vrchol toho všeho. Uznávám, že mé myšlenky můžou být někdy neúplné a vzhledem k věku třeba i ne příliš rozumné. Pokud jsi opravdu učitel, měl bys mít pedagogické vzdělání - tím pádem i částečné psychologické vzdělání. Pokud to pravda je, pak využij sebereflexe. Možná v tom jasném nebi najdeš nějáký mráček, který je naprosto evidentní. Pokud mráček vidím jen já, může se stát že jsem p**a... pokud ho vidí dalších deset lidí, pak se může stát že tam opravdu je.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2016 v 23:56Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
..._„„„„¸_...…………………………..................._¸„„„„_
./'.……¯'*~--„…….…..............………...„--~*'¯…….'\
Ì'ì\,.…_¸„--~~-„)……..........……… („-~~--„¸_….,/ì'Ì
...'\¯"¯-¸: : : : : ¯"^-„¸….¸„-^"¯ : : : : :¸-¯"¯/'...
…"-,„„¸/' : : : : : : : ¸„„-^"¯ : : : : : : : '\¸„„,-"......
**¯¯¯'^^~-„„„----~^*'"¯ : : : : : : : : : :¸-"..........
.:.:.:.:.„-^" : : : : : : : : : : : : : : : : :„-" "^-„.:.:.:.:.
:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.: : : : : : : : : : ¸„-^¯:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.:
.::.:.:.:.:.:.:.:. : : : : : : : ¸„„-^¯ : : : : .:.:.:.:.:.:.:.::.
:.' : : '\ : : : : : : : ;¸„„-~"¯~-„„¸; : : : : : : : \' : : '.:
:.:.:: :"-„""***/*'ì¸'¯. . . . . . . . ¯'¸ì'*\***""„-": ::.:.:
:.': : : : :"-„ : : :"\ . .Brothers. . /": : : „-": : : : :'.:
.:.:.: : : : :" : : : : \, . . .In . . . ,/ : : : : ": : : : :.:.:.
: : : : : : :, : : : : :/ . . Arms. . . \: : : : : :,: : :

Co to asi bude :--)
12. 08. 2016 v 23:59Off-line Bahutom  (35/173/60)
Super :) když píšeš : já na té vlně nejedu - někdy je fakt fajn na ni nejet a třeba lidi, který ti vadí prostě ignorovat. Ušetříš si tím velmi mnoho energie. Opravdu Tě kvůli tomuto obdivuju, já bych nedokázal čelit takové přestřelce... a když jo tak určitě ne celé dva dny... sice motám páté přes deváté ale občas mezi to vložím i to šesté, sedmé a osmé, takže to ve finále smysl dá :) ovšem jen " matematikům " - uvozovky neumím a jsem si toho vědom :)
13. 08. 2016 v 00:02Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
..._„„„„¸_...…………………………..................._¸„„„„_
./'.……¯'*~--„…….…..............………...„--~*'¯…….'\
Ì'ì\,.…_¸„--~~-„)……..........……… („-~~--„¸_….,/ì'Ì
...'\¯"¯-¸: : : : : ¯"^-„¸….¸„-^"¯ : : : : :¸-¯"¯/'...
…"-,„„¸/' : : : : : : : ¸„„-^"¯ : : : : : : : '\¸„„,-"......
**¯¯¯'^^~-„„„----~^*'"¯ : : : : : : : : : :¸-"..........
.:.:.:.:.„-^" : : : : : : : : : : : : : : : : :„-" "^-„.:.:.:.:.
:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.: : : : : : : : : : ¸„-^¯:.:.:.:.:.:.:.:.:.:.:
.::.:.:.:.:.:.:.:. : : : : : : : ¸„„-^¯ : : : : .:.:.:.:.:.:.:.::.
:.' : : '\ : : : : : : : ;¸„„-~"¯~-„„¸; : : : : : : : \' : : '.:
:.:.:: :"-„""***/*'ì¸'¯. . . . . . . . ¯'¸ì'*\***""„-": ::.:.:
:.': : : : :"-„ : : :"\ . .Brothers. . /": : : „-": : : : :'.:
.:.:.: : : : :" : : : : \, . . .In . . . ,/ : : : : ": : : : :.:.:.
: : : : : : :, : : : : :/ . . Arms. . . \: : : : : :,: : :

Co to asi bude :--)
13. 08. 2016 v 00:03Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
HELLO THIS IS SMC
───────────────▄████████▄──────── ──────────────██▒▒▒▒▒▒▒▒██─────── ─────────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒██─────── ────────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██─────── ───────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▀──────── ──────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ─────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ────────██▒████▒████▒▒██───────── ────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ────────██▒────▒▒────▒██───────── ────────██▒██──▒▒██──▒██───────── ────────██▒────▒▒────▒██───────── ────────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───────── ───────██▒▒▒████████▒▒▒▒██─────── ─────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───── ───██▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒██─── ─██▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒██─ █▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒█ █▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒█ █▒▒████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▒▒█ ▀████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▀ ──█▌▌▌▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌▌▌███── ───█▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌█──── ───█▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌█──── ────▀█▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌██▀───── ─────█▌▌▌▌▌▌████████▌▌▌▌▌██────── ──────██▒▒██────────██▒▒██─────── ──────▀████▀────────▀████▀──────
13. 08. 2016 v 00:05Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░▄▀▀▀▀▄░░░
░░░░░░░░░░▄▀░░▄░▄░█░░
░▄▄░░░░░▄▀░░░░▄▄▄▄█░░
█░░▀▄░▄▀░░░░░░░░░░█░░
░▀▄░░▀▄░░░░█░░░░░░█░░
░░░▀▄░░▀░░░█░░░░░░█░░
░░░▄▀░░░░░░█░░░░▄▀░░░
░░░▀▄▀▄▄▀░░█▀░▄▀░░░░░
░░░░░░░░█▀▀█▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▀▀░▀▀░░░░░░░░
13. 08. 2016 v 00:07Off-line Bahutom  (35/173/60)
Stejně jako odkaz Fifkové si můžeš najít protinázory spousty uznávaných lidí ( pokud Tě to opravdu zajímá klidně ti ten seznam lidí pošlu ). Emoce v tom zákonitě být musí. Má to typické znaky gradace. Pokud v tom emoce nejsou - pak smekám klobouk zase. Takhle působivě psát bych bez emocí osobně nedokázal.
13. 08. 2016 v 00:09Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
JO
░░░░░░░ ▄▄▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░░░
░░░░░▄▀░░░░░░░░░░▀▄░░░░░
░░░▄▀░░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░
░░▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄░░
░▄░░░▄▄░░░░░░░░░░▄▄░░░▄░
░░░░▌░░█░░░░░░░░▐░░█░░░░
░▌░░▀██▀░▄████▄░▒▀██░░▐░
░░░░▒▒▒▒░█▄▄▄▄█░▒▒▒▒░░░░
░▀░░▒▒░░░░░░░░░░▒▒▒░░▀░
░░▀▄░▒░░░░░░░░░░▒▒░▄▀░░
░░░░▀▄▒░░░░░░░░░▒ ▄▀░░░░
░░░░░░░▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
13. 08. 2016 v 00:22Off-line Bahutom  (35/173/60)
Protože se nevjenuju zde jen psaní příspěvků na poradnu a hledání těchto protikladných názorů odborníků zabere poměrně dost času. Ale okey dám si tu práci. BTW je možné že to dnes nestihnu tak se předem omlouvám
13. 08. 2016 v 09:26Off-line Mio6602  (103/-/-)
Mulit: To bude právě asi ten problém, že někteří už ani nechápou, co to je život v reálu. Některým už dělá problém domluvit si i nějakou volnočasovou aktivitu, protože co kdyby museli hledět někomu do očí. V reálu ho totiž nemůžou vypnout v okamžiku, kdy se jim zachce. V reálu už nenajdou odvahu někomu na potkání, po prvních třech větách, říct, aby jim ukázal p**o.
Vem si jen některé jedince, kteří se občas projevují v diskuzích. Tady si můžou dopřát pocit velkých hrdinů, když napíšou nějakou ostřejší reakci, ve které hrubě a vulgárně někoho urazí. Říct tohle někomu do očí, museli by počítat s následky v podobě letící pěsti, které by stál v cestě jejich obličej.
13. 08. 2016 v 10:38Off-line Fishbone  (28/176/54)
Už od včerejšího večera se na tomto tématu skvěle bavím kluci, skvělá práce :D *hodí si další kus popcornu do pusy a s úsměvem sleduje to hašteření* :)
Btw. Ví, ještě vůbec někdo, jaké téma se tu řeší? :D
13. 08. 2016 v 10:43Off-line Mio6602  (103/-/-)
Fishbone: Zas všechno sežereš sám a na ostatní nezbude, krkoune ;)
Btw. Téma se myslím týkalo osamocení, takže chroupání popcornu, kdy ho celý sjedeš sám, bude spadat do tématu :D
19. 08. 2016 v 10:18Off-line takypedro  (43/171/73)
Láska zvítězila nad lží a nenávistí, ámen ☺☺
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload