Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Citat

03. 10. 2016 v 16:35Off-line Anonym (Pan wooxy)
Byl jednou jeden kluk a ten měl drobny sen.
Zkoncovat ze samotou. A taky to udělal našel si holku. Byli to krasne dny plne lasky a radosti. Nemohly bez sebe žít …
Jenže nic netrva věčně a po čase si holka zaslepena Laskou začala kluka přivlastnovat. Začalo to zakazovaním chození ven s kamaradkami, psaní a stykaní s kamaradkami. Ano dalo by se to pochopit … A však Holka zaslepena žarlivostí a laskou i nadale pokračovala zakazy chození ven kdoliv kde byli nějake holky. Pote zakazovaní kamaradu a ostatních věcí. Vzala mu jeho svobodu a zavřela ho do klece.Z klidného a chápavého kluka se stala jen prazdna zchranka…. Tak začal holku ignorovat a ubližoval jí psychicky ale pořad jí miloval staral se o ní Obíjmal jí plakal pro ní.Až do dne kdy už vše přesahlo sve meze. A laska vymizela …. Nekonečne hadky a nenavist …. Jednoho dne kluk který si uvědomil že je vše špatně a mělo by se začít znova. Miloval jí a snašel vše …. A tak za ní přišel a chtěl jí oslovit a pošeptat ji do ouška nebudeme se hadat vše bude v pořadku Lasko. Ale holka řekla jen chladnym hlasem měli bychom si dat pauzu píše mi hezky kluk budeme kamaradi ano. Kluk jí objal a odešel za rohem kupa slz… Vyčitek a utrpení se samoty. Předevčírem mu řekla že ho miluje a nikdy ho neopusti a tet je pro ní jen ubožak … Prosil jí na kolenou o odpuštění a ona jen odvětila … Jsi ubožak podvaděla jsem tě ze třema rukama a nikdy jsem tě nemilovala …. :D Zkluka zbyla jen prazdna zchranka plna smtku, neduvěry, zklamaní, a utrpení a pomyšlení na sebevražku ….
Za dva měsíce si našel holku zamiloval jse začal znovu pocitovat lasku a radost. A uvědomil si že tu osobu miluje více než svou bývalou. Ale vše mělo haček ztrach, smutek, a utrpení jen tak nezmyzí. A tak se trapí ze ztrachu že to dopadne stejně …… Miluje jí směje se. A přitom doma trpí v slzach a zoufalství. Tak se ptam proč …. Dava smysl někomu dat nadějí a pak ho dostat na kolena a vysmat se mu ….???
Co si otom myslíte vy?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
03. 10. 2016 v 17:02Off-line i8051  (45/184/97)
Me teda nedava vubec smysl to, cos napsal. Citat? tohle je citat? Wow .. to je s hrubkama napsana zarliva scena z beznyho zivota, kterejch jsou stovky a tisice .. a neprehanej to s tema megaspisovnejma slovama "zkoncovat", "ztrach" a "zchranka" :-)
03. 10. 2016 v 17:30Off-line Lollo  (21/-/-)
Nobelovú cenu za literatúru a odmenu v hodnote 8 miliónov švédskych korún získava... Anonym! Gratulujeme.
03. 10. 2016 v 17:33Off-line HardMode.Vesporax  (21/170/60)
Co jsem to k***a zas přečetl?
03. 10. 2016 v 21:26Off-line colombo  (95/192/90)
Kdyby všichni pologramoti, (kterým základní škola nedala to, co měla), místo čmárání tady věnovali tento čas doučováním čj, nevypadali by před světem tak uboze.
03. 10. 2016 v 22:38Off-line onlip  (53/182/72)
Anonym (Pan wooxy): Ani mi tak nevadí hrubky, překlepy apod.
Spíš si zatím nedovedeš představit, jak je život rozmanitý.
04. 10. 2016 v 09:08Off-line Z.M.R.D  (42/181/80)
Vědci přišli na to, co žena chce, ale ona si to rozmyslela.:-)

Zmanipulovat a zneužít člověka je ubohé, ale i pro něj je to cesta poznání, pokud netrpí syndromem rozpálených kamen a nesahá na ně znova a zas.
05. 10. 2016 v 03:08On-line BussterX  (95/130/150)
Z**diku, utrpení člověka pozvedá do vyššího levelu, napsal to pan Eduard Bass ale nechce se mi hledat přesné znění... něco na tom bude, ale asi to neplatí pro každýho... zde origo CITÁT pana BuřteriXe: železo se kalením zušlechtí, olovo prostě nezakalíš kdyby ses pos_ral :D
05. 10. 2016 v 07:39Off-line Z.M.R.D  (42/181/80)
Tak tyto, budu já:-)

https://www.youtube.com/watch?…
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload