Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Kluci se mi líbí, ale nedokážu si představit vztah

01. 08. 2013 v 11:10Off-line Anonym (jan)
Ahoj, jsem bi, kluci se mi libí, ale nedovedu si představit, že žil s klukem. S holkou jo. Máte to někdo taky tak?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
01. 08. 2013 v 13:30Off-line honza94  (22/-/-)
Taky jsem to tak měl, ale bylo to spíše proto, že jsem se nedokázal smířit s tím, že jsem gay. Je to takovéto nalhávání si, že jednou se to obrátí a budeš normální heterosexuál. Jakmile jsem se s tím smířil, najednou si ten vztah dokážu představit i s klukem. Neříkám, že to tak musí být přesně i u tebe, ale u mě to bylo takhle. ;)
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 08. 2013 v 13:57Off-line bennett  (28/183/85)
Honza94: Souhlas, taky jsem to tak měl. Dokud jsem s tím nebyl smířenej, tak to pořád byly takové ty pocity, že si radši nikoho hledat nebudu atd. Naštěstí už je to pryč.
01. 08. 2013 v 18:16Off-line Toommm  (95/-/-)
Souhlasím s Honzou94 a benettem. Mě to taky naštěstí přešlo po tom, co sem se s tím smířil. Nejdřív jsem takovej nechtěl bejt, ale přiznal jsem si, že to tak je a přijal to. Teď mi přijde skoro až neuveřitelný, že bych nechtěl chodit, nebo žít s některejma hezkejma klukama, co vidim kolem :D (ps: Stalo se to relativně nedávno...např. ještě před třičtvrtě rokem to takový bylo)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 08. 2013 v 23:19Off-line lubo0106  (23/173/60)
A ja som tiež BI som s tým zmierený , vie to o mne skoro každý , lebo sa tým netajím a tiež si neviem predstaviť asi žiť s chlapom ... a len s babou a s mužmi akurát tak sexuálne veci ale tie aj so ženami , tak neviem ani ako na tom som s orientáciou ...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 08. 2013 v 00:23Off-line Anonym (jan)
Obávám se že tato otázka byla směřována spíše na bisexuáli.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 07. 2014 v 00:00Off-line Matejt  (18/-/-)
Nemusíš mít s klukem vztah ;) spousta klukl chce jen píchat... Vztah můžeš mít s hpolkou, občas to spetřit ňákou trojkou s klukem...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 07. 2014 v 00:05Off-line adam.dubsik  (29/200/100)
Proč se musí každý někam zaškatulkovat??
Žij tak, jak nejlíp dovedeš a neřeš ptákoviny ;). Tak dokážeš chodit jen s holkou a přitahují tě i kluci. Neřeš, časem se to vyvine, uvidíš.
04. 07. 2014 v 00:34Off-line Ligerisek  (28/172/70)
Sice nejsem bi, ale vim, že se dělí do 3 základních skupin, tj. radši kluky než holky, čistokrevní (ten víraz mám přímo od jednoho bi kluka) a radši holky než kluky. A prej ti co dávají přednost jednomu pohlaví mají tohle na vztah a to druhý pouze na sex.
04. 07. 2014 v 14:56Off-line onlip  (53/182/72)
Souhlasím se všemi kluky, kteří spojují hodnotný vztah s klukem s přijetím sebe sama. Ale i když si přiznáš, co jsi, nebude to snadné: můžeš narazit na kluka, který bude stejně dominantní jako ty (při téhle otázce nepředpokládám, že jsi submisivní), bude těžké ujasnit si role - ale není to neřešitelné. Možná právě obava z řešení takového problému tě od kluků odrazuje.
Neboj, život s klukem může být i na rvačku, ale je přímější, nejsou v něm záludnosti.
S mým klukem jsme se mohli při prvním setkání zabít. Ale už tehdy jsem věděl, že je pro mě zajímavý. Trvalo deset let, než jsme spolu dokázali lidsky mluvit. Vím, že s ním bydlet nebudu, trávíme spolu výseky dne, má výrazně jiný životní styl. Přirozeně by byl asi dominantní, ale protože vnímá, jak hodně ho mám rád, dal mi otěže do rukou.
09. 10. 2015 v 08:35Off-line Xman010  (25/177/-)
Přidám se i já, se svou myšlenkou. Byl jsem s chlapcem, teda o 6 let mladším než jsem já /letos maturuje/, ze začátku to byla paráda a říkal jsem si, že to je snad sen, než realita...po několika měsících se to nějak "otočilo" a šlo to od desíti k pěti. Po dalším měsíci mi řekl, že je konec a taky mi řekl "jsem teplej, ale s klukem nikdy žít nebudu a tys po mě chtěl něco, co já ti dát nemůžu, je mi líto". Dlouho jsem nad tím přemýšlel a usoudil, že buď to jde s věkem a nevo takovej už navždy zůstane.
09. 10. 2015 v 11:15Off-line violin.concertoII  (24/177/60)
Fr.Ha: Ošustit a opustit je tvé krédo, ale nadáváš na šíření HIV? Řekl bych, že vztahy jsou, co se šíření čehokoliv týče, mnohem míň ohrožující než "ošustit a opustit". Tím, že budeš spát s č***ama z hlaváku zabráníš šíření HIV? Zajímavá teorie.
Proč máš profil na gay seznamce, když je kontakt s druhou buznou pro tebe zabíjející a život bez přítomnosti buzen ti přijde lepší? To taky moc nechápu.
09. 10. 2015 v 11:25Off-line BussterX  (95/130/150)
Mno, na hlavasu v praze šlapou docela v hojné míře i tzv heteráci a bi, mladé trosky (vzhledově vypadají dobře prvních pár let) závislé na drogách, shání tak prachy na fet, žloutenka a aids mezi drogově závislýma bují doćela solidně, ale tak jako předpokládám že náš Fr.Ha používá kondom samozřejmě a svejma prachama umožní smažkám dostat se ke své denní dávce fetu, bohulibá činnost, jen tak dál : )) práva která se gayům podařilo vydobít slouží k tomu, aby mohli v klidu zakládat vztahy a taky ve vztazích a společné domácnosti beze strachu žít... pro tebe je opravdu těch práv škoda drahý Fr.Ha
09. 10. 2015 v 11:54Off-line Sebik  (20/178/55)
Fr.Ha: Jo ty víš že "máš prostě pravdu", jo? :D haha. Ty jsi ukázkovým příkladem, že hlupák může být člověk v jakémkoliv věku ;). Nevím co, nebo kdo tě v životě tak zklamal, ale vybíjej si své mindráky jinde :).
Jinak k tématu: žít s někým ve smyslu " bydlet s někým " snad nezáleží na pohlaví, ale charakteru a toleranci.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload