Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Je láska prchavá?

26. 10. 2013 v 14:00Off-line Anonym (Lancelot)
Ahoj. Vezmu to zkrátka: Mám přítele, se kterým jsme spolu už více než pár měsíců. Všechno se zdálo být naprosto ideální. Od strany povahové až po tu sexuální. Vše bylo poměrně v harmonii. Ale nyní mi přijde, že na příteli začínám vidět nejen to skvělé, které jsem na něm tolik miloval, ale objevují se i ty špatné věci. Nebo se tak začíná chovat. A mně přijde, že z toho vztahu pomalu ale jistě má láska vyprchává, ačkoli on na mně pořád stále stejně lpí. Má podle vás smysl nadále udržovat takový vztah?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
26. 10. 2013 v 14:31Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Podstatou vztahu je být spolu v dobrém i špatném. Jestli máš pocit, že tvoje láska vyprchává ve chvíli, kdy poznáváš ty horší vlastnosti partnera, evidentně ta láska není natolik silná, aby udržela vztah. Nikdo není dokonalý a každý má dobré i špatné vlastnosti. Vztah je o tom, že si těch dobrých užíváme a ty špatné tolerujeme. Jestli té tolerance nejsi schopen, je to blbý a asi to nemá smysl, ubližoval bys jemu i sobě.
Otázka pak je, jestli jseš schopnej té tolerance u někoho jinýho nebo to bude i jinde stejný. Možná na vztah ještě nejsi dost zralý...nakonec, všechno má svůj čas ;-)
26. 10. 2013 v 14:51Off-line alundra  (27/182/133)
Kazda zamilovanost casom vyprcha.tolerovanoe partnerovych nedostatkov je dan za zivotny zvtah.
26. 10. 2013 v 14:52Off-line heap  (43/183/150)
Láska je k***a...
26. 10. 2013 v 14:56Off-line klucinek  (26/176/72)
A proč by nemělo cenu, přecházíš z fáze zamilovanosti do fáze normálního soužití. Já jsem to měl s přítelem to stejný, po cca roku jsem jak u něj tak u sebe začal pozorovat chování které před tím nebylo. A není to chování žárlivý, nebo nějaká agresivita. Pouze se člověk přestává "přetvařovat" a vrací se do normálu takovej jakej ve skutečnosti je a přestane potlačovat svý chyby. Teď se jen musíš rozhodnou jestli ty chyby co se začínaj projevovat jsou tak závažný že se musíte rozejít, a samozdřejmě si musíš taky uvědomit k jakým změnám v chování došlo u tebe. A věř že došlo, jen se to blbě pozoruje...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload