Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Knihy

12. 11. 2013 v 21:17Off-line Anonym (anonym)
Neviete kde by som stiahol knihy online ? :) samozrejme ze zadarmo :P

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
12. 11. 2013 v 21:22On-line igni  (28/192/130)
Google. primo nejakych serveru taky par je. v anglictine samozrejme vic. ale doporucuji zadat jmeno knihy + pdf a neco to najde ;)
12. 11. 2013 v 22:03Off-line Georg  (32/175/56)
Hrůza to není !
12. 11. 2013 v 22:51On-line igni  (28/192/130)
Ja nevim, ja treba knizky co si stahuju do kindlu, tak mam i doma v knihovne. a nechapu, proc bych mel znova platit ty nehorazne penize co za ebooky chteji, kdyz uz sem si to jednou koupil. PS: pozadovat za nove ebooky stejne jako za tistene knihy mi prijde nehorazne, protoze vyrobni, distribucni a skladovaci naklady jsou u nich v podstate nulove v porovnani s klasickou knihou. A jsou taky knizky, ktere proste nejdou koupit, protoze uz se netisknou ;)
12. 11. 2013 v 23:14On-line igni  (28/192/130)
Sou knihy, ktere proste koupit nejdou, protoze jejich autori nedovolili dotisk, pripadne to neni v zajmu tiskarskych spolecnosti. a ne neni to o elektronizaci. naopak, doma knihu ctu vzdy tistenou, ale kdyz nekam jezdim, tak vzit si kindl, co zabira malo mista a vazi i s protector obalem 350g nebo obrovskou knizku v pevne vazbe co ma pres kilo je obrovsky rozdil ;)
13. 11. 2013 v 01:08Off-line vymalovanazed  (22/179/-)
Ne čtečko. Ano skutečná kniho, ty která voníš.
13. 11. 2013 v 01:17On-line igni  (28/192/130)
Vymalovanazed: ne ctecko rekni ve chvili, az se budes muset prokousavat tisicema stran elektronickych dokumentu :D pak bud reknes ne ctecko, nebo ne ocicka, ale chapu tvuj sentiment, ver mi, mam slusnou knihovnu opravdov\ch knih ;)
13. 11. 2013 v 16:29Off-line Likaini  (18/-/-)
Čtečky jsou zlo, za chvíli budeme mít stroje na všechno a nechci vidět, jak to dopadne...

Už jenom čekám, až se vynaleznou čtečky s vůní pro ty, kteří chtějí knihy při čtení cítit...
16. 11. 2013 v 21:18Off-line defconist  (26/172/65)
Pokud ti nevadí knihy v angličtině, zkus projekt Gutenberg. Je to legální a zdarma.
16. 11. 2013 v 21:42Off-line Charles2300  (25/183/75)
Gumboy19
Tak to doufam, ze mas originalni windows :-D
17. 11. 2013 v 13:49Off-line Mychajlo90  (26/185/67)
Ne všechno je pirátství! Autorský zákon platí jenom po určitou dobu od smrti autora, takže některé starší věci si můžete stáhnout naprosto legálně třeba na stránkách městské knihovny v Praze (viz http://www.mlp.cz/…/e-knihovna/)

Stejně tak se dají plné texty knih najít třeba na téhle odnoži wikipedie: http://cs.wikisource.org/…C3%AD_strana
17. 11. 2013 v 19:25Off-line klucinek  (26/176/72)
Gumboy ptáš se proč když má knihu ve fyzické podobě proč jí má i v elektronické. Vysvětlím ti to z mé praxe. Já také nemám rád knihy v elektronické podobě i když jich mám v počítači stovky (vše to jsou samozdřejmě technické knihy, dokumentace atd.). Tyto knihy mám i ve fyzické podobě a to proto že když někam jdu a ke spoustě vybavení bych měl sebou nést ještě 10 knih o váze kilogramu asi bych u toho zdechnul a tak si vemu notas a tam mám vše potřebné. A pokud potřebuju déle s touto knihou manipulovat otevřu si její fyzickou verzi, jenže vyhledávat v knize o 1500 stranách je trochu zdlouhavý, proto si jí otvřu na monitor kde mi počítač vyhledá kýžený výraz a ten si potom nalistuju v knize fyzické, takže proto vlastním knihy v obou verzích. A to že jsou i nelegální, bohužel nemám na to abych zaplatil 30 táců za dokumentaci ve které stejně žádné know how není zaznamenáno....
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload