Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jak mu to říct?

29. 05. 2014 v 16:55Off-line nanicpanic  (18/185/67)
Už od první třídy se mi líbí jeden spolužák. Nidky sem nemel odvahu mu to říct . Nikdo se mě tak nelíbil, jako on... Nevím jestli je gay ale myslím si že tuší že ja jsem, protože náznaky mu davám každý den. Když u mně v lavici sedí jaokbi omilem mu dam např. loket na koleno a nechám ho tam, neprotestuje. Nic neříka, jen se někdy odtahne.Každou přestavku nebo o hodině se na něj koukám někdy zvedne hlavu a koukne se on na mně ale většinou pak nasadí tokoví neutrální výraz a zase jí sklopí... Koukám se mu do rozkroku a on to ví, vidí mně, ale nic na to neříka... Dokonce se někdy i protáhne a ukáže mi u toho své břišaky, nebo vidím že mu stojí a on to ví že se tam koukam (nejspíš) a zas se protahne a nesenaží se to ani maskovat, jako by chtěl abych tu jeho bouly vyděl... Ale na druhou stranu se baví hodně z holkama, a na mobilu ma jejich fotky atd... tak nevím.Tohle je poslední rok co sním budu ve třídě a líbí se mi 9 let. Chci mu to říct ale nevím jak, bojím se... Prosím poradte mi... Písmena na vyjadření co k němu cítím nestačí...
PS: omlouvám se za chyby bylo to psáno rychle... :D

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
29. 05. 2014 v 17:49Off-line numberfour  (19/187/-)
Já to měl hodně podobně prakticky stejně, můj nebyl na kluky, a obávám se že ani ten tvůj asi nebude, ale nechci ti kazit naději. Zkus se mu přiznat že jsi gay.
02. 06. 2014 v 14:21Off-line nanicpanic  (18/185/67)
Založil jsem si falešný e-mail... chci mu napsat ale nevím co... :(
02. 06. 2014 v 14:32Off-line nanicpanic  (18/185/67)
Např.: dneska se o mně v lavici dost často otíral a nevadilo mu že sem se oněj otíral i já... myslím že mu stál.. dal si obě špičky svých nohou na trubku mé židle( jako vždzcky) a nechal mně se koukat na tu jeho bouli. Myslím že věděl že se tam koukam, dokonce se zas protáhl (o jiné hodině) a ukázal mi tím sví trenky stojatý pero a břišáky :D a taky si myslím že si mě vyfotil, ale to nevím. Každopadně si myslím že ví jak se na něj pořád koukám.Ale nadruhou stranu začal po chvíly nabalovat spolužačku a mně si pak už nevšímal... Dřív asi v 6 třídě sme si všicni ze srandy šahaly na koule ale od tý dobz už nic teplýho nedělal.. Dneska sem s ním mluvil jestli mu nevadí že jde na školu kde nejsou holky řekl jsem že mě by to "vadilo" a on na to že to si nemyslí že jemu to vadí ale mě by to podle něho nevadilo ( řekl to uplně normalní tonem a trochu se usmal). Po třídě kolovali ted uz davno uhašený drby že sem gay což mě samozrejme vadilo ( roznasel to jeden kluk ze tridy co mě odvlek na kabinku a neco malo se mnou mel, ale ja mu pak rekl ze to nechci a od ty doby mně pomlouvá že sem ho ošahaval atd. a by se mi pomstil. je nejosklivějsí kluk ve tride) no a on tomu asi uvěřil ale nezdalo se že by mu to vadilo... tak nevím...
06. 06. 2014 v 00:52Off-line Hanzik  (23/183/-)
Miluješ ho? Řekni mu to, neztrácej čas. :)
06. 06. 2014 v 09:46Off-line onlip  (53/182/72)
Rozhodně bych vyloučil falešný mail. Nejspíš bys tak dlouholetý vztah, ať už ho nazveš jakkoli, totálně zničil. Je skvělé, že se k tobě ten kluk chová nejen tolerantně, ale i vstřícně. Souhlasím s numberfour, je dost pravděpodobné, že na kluky nebude. I mně tohle můj nejlepší kamarád, totální hetero, ve tvém věku prováděl; zvládli jsme to, vyrostlo z toho nejhezčí přátelství mého života. O dvacet let později jsem si to zopakoval s jiným hetero klukem, jen bez doteků; trvalo několik let, než si zvykl na to, co vůči němu prožívám. Nenech se mýlit, všichni kluci mají rádi, když je jiní kluci s obdivem pozorují. Znovu souhlasím s numberfour: Jestli chceš spolužáctví prohloubit v kamarádství nebo přátelství, řekni mu obecně, jak to máš s kluky, on už to stejně dávno ví a tvou otevřenost ocení. Do větších akcí bych v tuhle chvíli nešel, ani bych přímo nevyjadřoval vztah k němu, to pochopí z předchozího. Nech mu únikový prostor. Třeba to prozatím obrátí v žert, s tím musíš počítat, a třeba tě hned obejme. V každém případě ten vztah rozvíjej.
06. 06. 2014 v 23:28Off-line nanicpanic  (18/185/67)
Diky :D
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload