Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak mu to říct?

29. 05. 2014 v 16:55Off-line nanicpanic  (25/185/67)
Už od první třídy se mi líbí jeden spolužák. Nidky sem nemel odvahu mu to říct . Nikdo se mě tak nelíbil, jako on... Nevím jestli je gay ale myslím si že tuší že ja jsem, protože náznaky mu davám každý den. Když u mně v lavici sedí jaokbi omilem mu dam např. loket na koleno a nechám ho tam, neprotestuje. Nic neříka, jen se někdy odtahne.Každou přestavku nebo o hodině se na něj koukám někdy zvedne hlavu a koukne se on na mně ale většinou pak nasadí tokoví neutrální výraz a zase jí sklopí... Koukám se mu do rozkroku a on to ví, vidí mně, ale nic na to neříka... Dokonce se někdy i protáhne a ukáže mi u toho své břišaky, nebo vidím že mu stojí a on to ví že se tam koukam (nejspíš) a zas se protahne a nesenaží se to ani maskovat, jako by chtěl abych tu jeho bouly vyděl... Ale na druhou stranu se baví hodně z holkama, a na mobilu ma jejich fotky atd... tak nevím.Tohle je poslední rok co sním budu ve třídě a líbí se mi 9 let. Chci mu to říct ale nevím jak, bojím se... Prosím poradte mi... Písmena na vyjadření co k němu cítím nestačí...
PS: omlouvám se za chyby bylo to psáno rychle... :D
29. 05. 2014 v 17:49Off-line numberfour  (26/187/-)
Já to měl hodně podobně prakticky stejně, můj nebyl na kluky, a obávám se že ani ten tvůj asi nebude, ale nechci ti kazit naději. Zkus se mu přiznat že jsi gay.
02. 06. 2014 v 14:21Off-line nanicpanic  (25/185/67)
Založil jsem si falešný e-mail... chci mu napsat ale nevím co... :(
02. 06. 2014 v 14:32Off-line nanicpanic  (25/185/67)
Např.: dneska se o mně v lavici dost často otíral a nevadilo mu že sem se oněj otíral i já... myslím že mu stál.. dal si obě špičky svých nohou na trubku mé židle( jako vždzcky) a nechal mně se koukat na tu jeho bouli. Myslím že věděl že se tam koukam, dokonce se zas protáhl (o jiné hodině) a ukázal mi tím sví trenky stojatý pero a břišáky :D a taky si myslím že si mě vyfotil, ale to nevím. Každopadně si myslím že ví jak se na něj pořád koukám.Ale nadruhou stranu začal po chvíly nabalovat spolužačku a mně si pak už nevšímal... Dřív asi v 6 třídě sme si všicni ze srandy šahaly na koule ale od tý dobz už nic teplýho nedělal.. Dneska sem s ním mluvil jestli mu nevadí že jde na školu kde nejsou holky řekl jsem že mě by to "vadilo" a on na to že to si nemyslí že jemu to vadí ale mě by to podle něho nevadilo ( řekl to uplně normalní tonem a trochu se usmal). Po třídě kolovali ted uz davno uhašený drby že sem gay což mě samozrejme vadilo ( roznasel to jeden kluk ze tridy co mě odvlek na kabinku a neco malo se mnou mel, ale ja mu pak rekl ze to nechci a od ty doby mně pomlouvá že sem ho ošahaval atd. a by se mi pomstil. je nejosklivějsí kluk ve tride) no a on tomu asi uvěřil ale nezdalo se že by mu to vadilo... tak nevím...
06. 06. 2014 v 00:52Off-line Hanzik  (30/183/-)
Miluješ ho? Řekni mu to, neztrácej čas. :)
06. 06. 2014 v 09:46Off-line onlip  (61/180/84)
Rozhodně bych vyloučil falešný mail. Nejspíš bys tak dlouholetý vztah, ať už ho nazveš jakkoli, totálně zničil. Je skvělé, že se k tobě ten kluk chová nejen tolerantně, ale i vstřícně. Souhlasím s numberfour, je dost pravděpodobné, že na kluky nebude. I mně tohle můj nejlepší kamarád, totální hetero, ve tvém věku prováděl; zvládli jsme to, vyrostlo z toho nejhezčí přátelství mého života. O dvacet let později jsem si to zopakoval s jiným hetero klukem, jen bez doteků; trvalo několik let, než si zvykl na to, co vůči němu prožívám. Nenech se mýlit, kluci mají obecně rádi, když je jiní kluci s obdivem pozorují. Znovu souhlasím s numberfour: Jestli chceš spolužáctví prohloubit v kamarádství nebo přátelství, řekni mu obecně, jak to máš s kluky, on už to stejně dávno ví a tvou otevřenost ocení. Do větších akcí bych v tuhle chvíli nešel, ani bych přímo nevyjadřoval vztah k němu, to pochopí z předchozího. Nech mu únikový prostor. Třeba to prozatím obrátí v žert, s tím musíš počítat, a třeba tě hned obejme. V každém případě ten vztah rozvíjej.
06. 06. 2014 v 23:28Off-line nanicpanic  (25/185/67)
Diky :D
07. 03. 2021 v 19:59Off-line Steflma  (19/180/63)
Já zrovna tohle mám taky. Mně kamarád třeba napíše že jsem zlato, zlatíčko, ať se hezky vyspinkam, nebo krásne sny atd. I mě objal když jsme se viděli naposledy. Každý den mu to naznačují, ale třeba na tapetě má svoji nejlepší kamarádku. Nic jsem mu neřekl že ho chci nebo tak. Už se ani tolik nebavíme.taky je to spolužák a cítím se strašně v pasti. Teď je sice distanční výuka, ale nevím co bude, až se budeme potkávat ve škole... Taky ty sympatie co k němu cítím nemůžu vyjádřit slovy. Dneska jsem mu posílal video, kde někdo kreslí A❤️M (on je totiž Adam a já Matěj) a napsal Mia na to vytlrmeny smajlíky. Normálně mi píše srdíčka a takový věci co si normálně kluci nepíšou, já fakt nevím. Spousta lidí mluví o gaydaru, ale tady asi nefunguje. Co jsem se radil se známým, který je gay, tak říkal že bude stopro na kluky ale asi není. Neviiim
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2021 v 20:03Off-line Steflma  (19/180/63)
A taky mi posílal fotky bez trika jen v trenkach, i videa kde jde jen v trenkach do sněhu a ať mu to natočí taky a takhle. Jeho sixpack úplně žeru. Ale jak není škola tak se nevídame, navíc je z jinyho okresu a jeho rodiče strašně lpí na opatření. Ale dřív byl jinej, změnil se ale nevím vůbec proč ani jestli k lepšímu nebo vlastně k horšímu...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2021 v 23:36Off-line Stepaluk  (20/183/71)
Velký zájem jak to všechno skončí. Jinak STEFLMAne, to co tu zaznělo v roce 2014 platí asi i pro tebe.
Celkem nedavno jsem měl něco podobného s kamarádem, došlo až na dělání cucáků a já byl zmatený, jelikož měl holku. No a pak se ukázalo, že on to bral úplně jinak. Prostě nikdy nevíš, přiznej, že jsi na kluky a pak uvidíš. Když bude hodně natvrdlej řekni mu, že je tvuj typ...
08. 03. 2021 v 11:52Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Steflma mě dojal. Ach, to je romantické.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload