Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Falešná neděje

03. 01. 2013 v 09:27Off-line Anonym (Anonym)
Dnešní téma je trošku smutné ale proč ho nerozebrat, tak komu a kolikrát se stalo že jste si s nikým psaly a on vám po čase napsal že nemá zájem, řekly jste mu plno informací ze života, proč to vždy ten dotyčnéj nenapíše hned.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
03. 01. 2013 v 10:57On-line igni  (28/192/130)
Stalo několikrat, jedine reseni je omezit opravdu osobni informace na minimum a pockat si az na zive setkani (ale tak jako tak to muze dopadnout stejne). :D
03. 01. 2013 v 11:08On-line Richard33  (37/185/93)
Zhruba polovina schůzek. Z toho je další podíl, že zhruba půlka kluků neměla zájem o mě (a já o ně jo), druhou půlku jsem nechtěl já nebo jsme se nechtěli vzájemně.
03. 01. 2013 v 14:38Off-line dominikmartini  (19/228/-)
Asi 75% mi to udělalo
03. 01. 2013 v 18:06Off-line power  (35/176/64)
Vesměs mají všichni extrémně vysoký nároky a přitom nemají absolutně co nabídnout, takže je jasný že nenajdou nikoho
03. 01. 2013 v 18:10Off-line power  (35/176/64)
Boys23 alespoň máš víc času na koníčky když se nemusíš s nikým tahat :)
03. 01. 2013 v 18:14On-line Richard33  (37/185/93)
U mě partner dost často znamenal problémy (nájem, kredit, pořád jsme někde jezdili a něco kupovali).

Jeho problémy (kolikrát jsem to pomalu ani nepochopil - např. telefonát: Ahoj zlato. Mám si udělat večeři když mám hlad? Moje odpověď: to co jsi mi teď řekl myslíš vážně nebo si ze mě děláš srandu?).
03. 01. 2013 v 18:19On-line Richard33  (37/185/93)
Aktuální taktika když chce něco koupit (např. lustr do obýváku).

Je to tvůj byt, postarej se o něj za svoje peníze jako to dělám já. Pokud chceš, sjedeme pro něj autem, pomůžu ti ho smontovat, připojit, ale platit ho nebudu. Proto spolu nejsme.
05. 09. 2014 v 21:49Off-line s.david  (36/190/92)
Asi nestalo, už si nepamatuju. Nikdy jsem nehledal partnera tímto způsobem. Co mě jen mrzí, že když chci s někým jentak pokecat tak často narážím na to že chce sex a né plkání. Já takový nejsem.
16. 11. 2014 v 09:21Off-line Pajann  (18/185/60)
Asi 90% všech vztahů a zchůzek....
17. 11. 2014 v 08:20Off-line Betonica  (32/-/-)
Netusim sice, proc se nas autor taze jako bychom byly zeny; snad mu tedy odpoved od muze nebude vadit.

Samotna skutecnost, ze si s nekym pisu, neni nijak zavazujici. Paklize behem konverzaci nepadne konkretni prislib, slib, zavazek nebo jiny vyrok, z nehoz se lze domnivat, pak je vse v poradku. A i kdyby takovy vyrok zaznel, stale si myslim, ze rozumny clovek ho vezme v potaz, ale nebude z neho delat predcasne zavery.

Osobne mohu doporucit naucit se cist mezi radky. Lide sdeluji krome slov a jejich vyznamu i dalsi obsah, ktery sice neni psan primo, presto vsak v projevu existuje. Napriklad: Pise li vam chlapec casto, sam od sebe, poklada otevrene otazky, zajima se o deni ve vasem zivote, navrhuje setkani, pamatuje si detaily z predchozich konverzaci, je to dobre znameni. Znameni, ze se o vas zajima. Naopak, jsou li odpovedi neurcite, kuse, zpozdene, postradajici osobni rovinu, pak je to znameni, ze chlapec nema zajem. A o takoveho chlapce bych nemel zajem ja. Jak bychom si mohli povidat po letech, kdyz si nemame co rict uz pri psani si?

A nakonec. Neni to smutne, ze nekdo rekne NE. Na tom neni nic smutneho. A sebelitost neni na miste. NE neni konec, ale zacatek neceho dalsiho. A tam treba bude ANO...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload