Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Chci být s ním napřed kamarád a poté přítel

03. 03. 2015 v 15:59Off-line Anonym (T_T)
Ahoj, chtěl bych se vás zeptat jaký je váš názor na tento "problém":

Když jdu s klukem ven, tak se mi prostě stane, že po mě nějak vyjede (stalo se mi to nejednou). A já nechci, aby na mě byl pokaždé někdo naštvaný, když ho odmítnu. Já chci toho kluka nejdřív osobně poznávat, chtěl bych aby to byl můj kamarád>>nejlepší kamarád>> a pak možná přítel.

Chci tak moc?! Nechci kluky nějak odrazovat, ale chci s někým zažít hezké chvíle jako kamarád a pak ještě hezčí jako přítel, nevím, ale podle mě je to tak lepší.

Už nevím jak lépe to tu napsat, aby mě někteří tady neodsoudili.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
03. 03. 2015 v 16:07Off-line Drakogram  (15/-/-)
Nehovor dopredu čo chceš nahaj si to pre seba. a potom mu to povec ked sa spoznáte :)
03. 03. 2015 v 16:09Off-line TwojTatko  (95/230/40)
A skúšal si im povedať predtým,ako si sa s nimi stretol,že sa chceš len prejsť,pokecať a tak ? Že nechceš sex ? Pokiaľ to oni nevedia pochopiť,že nejdeš s niekým vonku za účelom sexu,tak to je ich problém a s tým moc nespravíš. Pokiaľ sa oni naštvú,že ty nič nechceš,tak potom je na zamyslenie,či vôbec stojí za to s nimi niekam chodiť alebo podobne.
03. 03. 2015 v 16:11Off-line galileolevi  (44/187/82)
Děláš to správně. Nedělej to, co ti v danou chvíli nepřipadá správné, jen pro to, že to od tebe někdo čeká. Skvělou povahu v posteli stejně nepoznáš. Ale, zatím co se v posteli se můžete učit jeden od druhého, povahu nikomu nezměníš.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload